Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Donek niezalogowany
12 lutego 2022r. o 9:32
POliczcie sobie ile moglibyście stracić na emeryturach gdybym ja objął stery w państwie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Beka z POmylonych niezalogowany
12 lutego 2022r. o 9:34
Ale wstyd 17% , i oni myślą o wygranych wyborach . HAHAHA . Chyba w kiblu u Horusa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Helmut niezalogowany
12 lutego 2022r. o 9:51
Dajcie tam Tuska na premiera bo mi szparag ostatnio gnije.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
12 lutego 2022r. o 9:56
a ty co ''bauerze'' od siedmiu boleści?
tak cienko płacisz że nawet Ukraińcy na ciebie wypieli arsche...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarzasty HAHA niezalogowany
12 lutego 2022r. o 10:02
Horus Ty żyjesz ? , kolejną przegraną pelo możesz nie przeżyć .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Helmut niezalogowany
12 lutego 2022r. o 10:06
Każdy "Bauer" ci POwie że za rządów Tuska było lepiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Sit niezalogowany
12 lutego 2022r. o 10:07
~~Donek napisał(a): POliczcie sobie ile moglibyście stracić na emeryturach gdybym ja objął stery w państwie.

Na emeryturach to można stracić za kaczora kiedy Morawiecki chciał ukraść podatek z OFE który miałem płacić za 20 lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donek niezalogowany
12 lutego 2022r. o 10:16
~~Szarawozielony Sit napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Donek napisał(a): POliczcie sobie ile moglibyście stracić na emeryturach gdybym ja objął stery w państwie.

Na emeryturach to można stracić za kaczora kiedy Morawiecki chciał ukraść podatek z OFE który miałem płacić za 20 lat.


Ile? To ciekawe co piszesz Bo to może być dla mnie ważne. Bo OFE to wiesz, dla mnie to taki śmierdzący kartofel.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.