Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Kremowy Pięciornik niezalogowany
7 kwietnia 2022r. o 11:33
~~Rudobrązowy Dziurawiec napisał(a): Będą ukraińskie szkoły w Polsce? Czarnek nie ma nic przeciwko! We wtorek w rozmowie z telewizją w Polsce.pl prof. Przemysław Czarnek potwierdził, że od początku wojny na Ukrainie do Polski przedostało się między 700 a 800 tys. dzieci w wieku szkolnym. 166 tys. z nich jest zarejestrowanych w polskim systemie edukacji, z czego: 36 tys. do przedszkoli, 115 tys. do szkół podstawowych, a kilkanaście tysięcy do liceów i szkół branżowych.

Jednak jesteśmy potęgą gospodarczą skoro stać nas na takie gesty !

Teraz wejdziemy za Rosję do grupy G7
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 kwietnia 2022r. o 14:58
co tam wojna...

NIE ŻYJE LUDWIK DORN

niepokorny ''bliźniak''
czyli?...ostał się tylko jeden...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty_pis_dzielec niezalogowany
7 kwietnia 2022r. o 15:12
~~Wincent napisał(a): Piniendzy dla Polski nie ma i nie będzie.
Opozycja czuwa:D


Ziobro w opozycji?

Ale się porobiło, w nocy spałem a tu takie cuda. Dołączył do Holowni?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrązowy Dziurawiec niezalogowany
7 kwietnia 2022r. o 15:15
Tymczasem rubel mocno się umocnił w stosunku do złotego. Skoro Morawiecki mówi prawdę, że jego sankcje działają to dlaczego tak się stało ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty_pis_dzielec niezalogowany
7 kwietnia 2022r. o 15:20
"Suski z sejmowej mównicy wezwał Platformę Obywatelską,
by
"wykluczyć Serbię z klubu w Parlamencie Europejskim".

Dyżurny intelektualista pis_da, chwali sojusze z Orbanem, Salvinim i LePenową oraz nawołuje do wykluczenia Serbii.

Nikt mu nie uświadomił, że Serbii nie ma w UE.
Nie dziwi, że obszczaniec chodzi w 2 lewych butach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
8 kwietnia 2022r. o 7:35
Jeśli tydzień temu kupiłam filet z piersi kurczaka za 18 zł za kilogram, a w tym tygodniu za 25 zł to ni choooja nie wychodzi mi 10,9% inflacji .
A jak 2 tygodnie temu kupowałem jajka po 60gr, a dziś są najtańsze w Kauflandzie po 80 gr to też mi te 10,9% nie wychodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Klos niezalogowany
8 kwietnia 2022r. o 7:56
~~J23 napisał(a): Jeśli tydzień temu kupiłam filet z piersi kurczaka za 18 zł za kilogram, a w tym tygodniu za 25 zł to ni choooja nie wychodzi mi 10,9% inflacji .
A jak 2 tygodnie temu kupowałem jajka po 60gr, a dziś są najtańsze w Kauflandzie po 80 gr to też mi te 10,9% nie wychodzi.


Ty nawet własnego podpisy nie potrafisz wymyślić ? Powiem tak, jesteś szczęściarz, że tak tanio kupiłeś . Kurczak w sklepach osiedlowych powyżej 27 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Plotkara niezalogowany
8 kwietnia 2022r. o 8:03
~~J23 napisał(a): Jeśli tydzień temu kupiłam filet z piersi kurczaka za 18 zł za kilogram, a w tym tygodniu za 25 zł to ni choooja nie wychodzi mi 10,9% inflacji .
A jak 2 tygodnie temu kupowałem jajka po 60gr, a dziś są najtańsze w Kauflandzie po 80 gr to też mi te 10,9% nie wychodzi.

Kupujesz tam gdzie najtaniej nie patrzysz co kupujesz. Wołowina kosztuje ponad 30 zyla a jajka swieże 1 zeta.Pomidory po 20 . Nie znęcaj się nad swoim organizmem.
Te kury to ordynarne śmieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza