Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Porady prawne
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
8 kwietnia 2022r. o 8:17
Módlmy się za tych którzy jedzą byle co.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
8 kwietnia 2022r. o 8:18
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Módlmy się za tych którzy jedzą byle co.

Ot błysnął... :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
8 kwietnia 2022r. o 8:22
~~J23 napisał(a): Jeśli tydzień temu kupiłam filet z piersi kurczaka za 18 zł za kilogram, a w tym tygodniu za 25 zł to ni choooja nie wychodzi mi 10,9% inflacji .
A jak 2 tygodnie temu kupowałem jajka po 60gr, a dziś są najtańsze w Kauflandzie po 80 gr to też mi te 10,9% nie wychodzi.

Zdrożały przede wszystkim paliwa i żywność. Poziom inflacji zależy od tego jaki procent w naszym budżecie zajmują drożejące artykuły. Jak Polak wydaje na jedzenie i paliwo 30% swoich zarobków a Niemiec tylko 10%, to inflacja dotknie Polaka 3 razy bardziej niż Niemca.
A oficjalna inflacja tak odbiega od tego co widzimy w sklepach, bo lokomotywy potaniały ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brienier niezalogowany
8 kwietnia 2022r. o 8:29
Kloss ja bym ci jajka za 2 Zeta za sztukę nie sprzedał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bursztynowa Kuningamia niezalogowany
8 kwietnia 2022r. o 8:33
~~Brienier napisał(a): Kloss ja bym ci jajka za 2 Zeta za sztukę nie sprzedał.


Mam swoje jaja w przeciwieństwie do co niektórych forumowiczów .
Ps. Mam wrażenie, że tobie już dawno jajka usunięto.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Britner niezalogowany
8 kwietnia 2022r. o 8:35
~~Bursztynowa Kuningamia napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brienier napisał(a): Kloss ja bym ci jajka za 2 Zeta za sztukę nie sprzedał.


Mam swoje jaja w przeciwieństwie do co niektórych forumowiczów .
Ps. Mam wrażenie, że tobie już dawno jajka usunięto.


A ile znosisz dziennie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bursztynowa Kuningamia niezalogowany
8 kwietnia 2022r. o 8:39
~~Britner napisał(a): A ile znosisz dziennie?


Ja widzę, że ty już odczuwasz skutki biedy bo wszystko kojarzysz z jedzeniem :-) .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bursztynowa Kuningamia niezalogowany
8 kwietnia 2022r. o 8:42
Rozumiem, że to co ci wisi pomiędzy nogami służy ci tylko do sikania a głowa do przeżuwania pokarmu. Biegnij pomagać Ukraińcom bo zapał w Polakach gaśnie. Została garstka naiwniaków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Porady prawne