Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nowy ład w/g PiS

~~Fioletowoczarny Zawilec niezalogowany
8 kwietnia 2022r. o 21:53
Gardzę ludźmi dla których życie kończy się na dzieleniu ludzi na tych z PO i tych z Pis. Wiem, że nie mają swojego mózgu a myślą tak jak im telewizor podpowie. nie obserwują otaczającej rzeczywistości. Ja jestem w stanie sam ocenić czy w danym momencie żyje mi się dobrze czy źle. Nie potrzebuję podpowiedzi "towarzyszy" .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
8 kwietnia 2022r. o 22:04
~~Fioletowoczarny Zawilec napisał(a): Gardzę ludźmi dla których życie kończy się na dzieleniu ludzi na tych z PO i tych z Pis. Wiem, że nie mają swojego mózgu a myślą tak jak im telewizor podpowie. nie obserwują otaczającej rzeczywistości. Ja jestem w stanie sam ocenić czy w danym momencie żyje mi się dobrze czy źle. Nie potrzebuję podpowiedzi "towarzyszy" .

" +++"

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kremowy Pięciornik niezalogowany
8 kwietnia 2022r. o 22:07
~~Fioletowoczarny Zawilec napisał(a): Gardzę ludźmi dla których życie kończy się na dzieleniu ludzi na tych z PO i tych z Pis. Wiem, że nie mają swojego mózgu a myślą tak jak im telewizor podpowie. nie obserwują otaczającej rzeczywistości. Ja jestem w stanie sam ocenić czy w danym momencie żyje mi się dobrze czy źle. Nie potrzebuję podpowiedzi "towarzyszy" .


Czyli jesteś za komuną .i nie potrzebujesz podpowiedzi towarzyszy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowoczarny Zawilec niezalogowany
8 kwietnia 2022r. o 22:13
Stanisław Michalkiewicz: Korzystamy z wojny !
Jak opowiadał starożytny grecki bajarz Ezop, kiedyś wilki walczyły z owcami i kiedy owce zażądały od wilków wyjaśnień, dlaczego właściwie je rozszarpują i zjadają, to wilki po namyśle odparły, iż dlatego, że owce mącą im wodę w rzece. Toteż Komisja Europejska, w której zasiadają niemieckie owczarki z panią Urszulą von der Leyen na czele, z subwencji przeznaczonych dla Polski, właśnie potrąciła sobie 30 mln euro pod pretekstem, że Polska natychmiast nie zamknęła kopalni węgla brunatnego Turów – zgodnie z rozkazem jakiejś durnicy, którą przebrano w “śmieszny, średniowieczny lach” i posadzono w Europejskim Trybunale Sprawiedliwości w Luksemburgu, żeby pilnowała interesu.Wróćmy jednak a nos moutons, to znaczy – do naszych baranów, które właśnie – zgodnie z nawoływaniami militarystów, co to podżegają swoich słuchaczy, by “korzystali z wojny, bo pokój będzie straszny”, próbują z wojny korzystać. I słuszna ich racja, bo pomyślmy sami; gdyby nie wojna, to jak pan prezes NBP objaśniałby przyczyny inflacji? Dopiero musiałby nałamać sobie głowy, żeby to tłumaczenie jako tako trzymało się kupy, a i tak opozycja by nad nim wydziwiała. Tymczasem teraz powiada, że to wszystko przez wojnę – i nie tylko wyznawcy “dobrej zmiany”, ale i zwolennicy obozu zdrady i zaprzaństwa kiwają głowami ze zrozumieniem i powiadają: już ci prawda, wielmożny panie. Podobnie rząd; rozrzuca forsę na prawo i lewo i niczym się nie martwi, tylko ma nadzieję, że obsypani złotem będą głosować na “dobrą zmianę”, bo wojna nie tylko wszystko usprawiedliwia, ale w dodatku i nieprzejednaną opozycję zmusza do zamknięcia mordy na kłódkę, bo każdy rozumie, że jak tylko objawi jakieś wątpliwości, to zostanie ruskim agentem, a w najlepszym razie – skrytym zwolennikiem Putina. Nikomu nie przychodzi na przykład do głowy, by do Buczy, podobnie jak do pułku “Azow”, co to był oskarżany o znęcanie się nad rosyjskimi jeńcami, zaprosić komisję Międzynarodowego Czerwonego Krzyża, która by sprawę wyjaśniła. Skoro podczas II wojny światowej można było zaprosić komisję MCK do Katynia, to dlaczego teraz nie do Buczy?


To tylko fragmenty wypowiedzi większość bardzo ciekawej analizy można przeczytać :
https://prawy.pl/119350-stanislaw-michalkiewicz-korzystamy-z-wojny-felieton/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowozielony Kiścień niezalogowany
8 kwietnia 2022r. o 22:37
michalkiewicz ,ten biedak co na dom zbierał,
ale ałtorytet(celowo)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~--- niezalogowany
8 kwietnia 2022r. o 22:44
~~Fioletowoczarny Zawilec napisał(a): Gardzę ludźmi dla których życie kończy się na dzieleniu ludzi na tych z PO i tych z Pis. Wiem, że nie mają swojego mózgu a myślą tak jak im telewizor podpowie. nie obserwują otaczającej rzeczywistości. Ja jestem w stanie sam ocenić czy w danym momencie żyje mi się dobrze czy źle. Nie potrzebuję podpowiedzi "towarzyszy" .


Boś ty egocentryk,........jak tobie się żyje?.......ktoś na Ukrainie ginie na dworcu, idąc do sklepu albo szukając wody, a tobie się źle żyje bo jest inflacja?
Egocentryk i cynik i jeszcze gardzi ludźmi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~co za qtas niezalogowany
9 kwietnia 2022r. o 5:41
~~Fioletowoczarny Zawilec napisał(a): Stanisław Michalkiewicz: Korzystamy z wojny !
Jak opowiadał starożytny grecki bajarz Ezop, kiedyś wilki walczyły z owcami i kiedy owce zażądały od wilków wyjaśnień, dlaczego właściwie je rozszarpują i zjadają, to wilki po namyśle odparły, iż dlatego, że owce mącą im wodę w rzece. Toteż Komisja Europejska, w której zasiadają niemieckie owczarki z panią Urszulą von der Leyen na czele, z subwencji przeznaczonych dla Polski, właśnie potrąciła sobie 30 mln euro pod pretekstem, że Polska natychmiast nie zamknęła kopalni węgla brunatnego Turów – zgodnie z rozkazem jakiejś durnicy, którą przebrano w “śmieszny, średniowieczny lach” i posadzono w Europejskim Trybunale Sprawiedliwości w Luksemburgu, żeby pilnowała interesu.Wróćmy jednak a nos moutons, to znaczy – do naszych baranów, które właśnie – zgodnie z nawoływaniami militarystów, co to podżegają swoich słuchaczy, by “korzystali z wojny, bo pokój będzie straszny”, próbują z wojny korzystać. I słuszna ich racja, bo pomyślmy sami; gdyby nie wojna, to jak pan prezes NBP objaśniałby przyczyny inflacji? Dopiero musiałby nałamać sobie głowy, żeby to tłumaczenie jako tako trzymało się kupy, a i tak opozycja by nad nim wydziwiała. Tymczasem teraz powiada, że to wszystko przez wojnę – i nie tylko wyznawcy “dobrej zmiany”, ale i zwolennicy obozu zdrady i zaprzaństwa kiwają głowami ze zrozumieniem i powiadają: już ci prawda, wielmożny panie. Podobnie rząd; rozrzuca forsę na prawo i lewo i niczym się nie martwi, tylko ma nadzieję, że obsypani złotem będą głosować na “dobrą zmianę”, bo wojna nie tylko wszystko usprawiedliwia, ale w dodatku i nieprzejednaną opozycję zmusza do zamknięcia mordy na kłódkę, bo każdy rozumie, że jak tylko objawi jakieś wątpliwości, to zostanie ruskim agentem, a w najlepszym razie – skrytym zwolennikiem Putina. Nikomu nie przychodzi na przykład do głowy, by do Buczy, podobnie jak do pułku “Azow”, co to był oskarżany o znęcanie się nad rosyjskimi jeńcami, zaprosić komisję Międzynarodowego Czerwonego Krzyża, która by sprawę wyjaśniła. Skoro podczas II wojny światowej można było zaprosić komisję MCK do Katynia, to dlaczego teraz nie do Buczy?


To tylko fragmenty wypowiedzi większość bardzo ciekawej analizy można przeczytać :
https://prawy.pl/119350-stanislaw-michalkiewicz-korzystamy-z-wojny-felieton/



Obyś śmierdząca ruska onuco świtu nie doczekał . Co za putinowska gnida.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitny Wawrzynek niezalogowany
9 kwietnia 2022r. o 10:03
~~co za qtas napisał(a): Obyś śmierdząca ruska onuco świtu nie doczekał . Co za putinowska gnida.


Co nie pasuje ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza