Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jesteś po pełnym szczepieniu? Od 1 lipca możesz wziąć udział w loterii szczepionkowej.
14240
M21W2
6 lipca 2021r. o 18:44
Panne może zainteresować , znam ten portal oglądałem coś w ich wydaniu jak się dowiedziałem że:

BitChute – brytyjska witryna internetowa umożliwiająca udostępnianie treści wideo, należąca do Bit Chute Limited. Witryna została uruchomiona w styczniu 2017. Jej twórcą jest Ray Vahey. Środowisko serwisu zostało opisane w mediach jako skupiające przedstawicieli skrajnej prawicy i propagatorów teorii spiskowych.

Przestałem oglądać , mam zasadę- portale skrajnej prawicy ani skrajnej lewicy to nie moja bajka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
6 lipca 2021r. o 19:15
M21W2 napisał(a):

Przestałem oglądać , mam zasadę- portale skrajnej prawicy ani skrajnej lewicy to nie moja bajka .

I to się chwali.
Po co sobie głowę zaśmiecać "bzdurami" jak można wiedzę o świecie czerpać w sposób łatwy, miły i przyjemny z TVP ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawobrunatny Świerk niezalogowany
6 lipca 2021r. o 19:33
Zawsze można coś wymyślić jak coś nie pasuje do wbitych w głowę poglądów ,a to że ktoś napisał że jakiś portal który nie cenzu.ruje wywiadów jak YouTube jest prawicowy lub lewicowy a to że jakiś naukowiec jest za stary albo że za młody itd itd . A najgorsze są teorie spiskowe bo się sprawdzają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do Lucusia niezalogowany
6 lipca 2021r. o 19:58
M21W2 napisał(a): Panne może zainteresować , znam ten portal oglądałem coś w ich wydaniu jak się dowiedziałem że:

BitChute – brytyjska witryna internetowa umożliwiająca udostępnianie treści wideo, należąca do Bit Chute Limited. Witryna została uruchomiona w styczniu 2017. Jej twórcą jest Ray Vahey. Środowisko serwisu zostało opisane w mediach jako skupiające przedstawicieli skrajnej prawicy i propagatorów teorii spiskowych.

Przestałem oglądać , mam zasadę- portale skrajnej prawicy ani skrajnej lewicy to nie moja bajka .



Lucuś, a ty mógłbyś wyjaśnić co rozumiesz przez skrajną prawicę? Bo jako zwolennik tzw. Zjednoczonej Prawicy czyli lewicowych socjalistów z PiSu możesz takich pojęć jak lewica i prawica nie rozumieć. A w takim przypadku każdy, który nie myśli jak ty ma twoim zdaniem skrajne poglądy. Tak myśli wyjątkowy człowiek czyli "wielki naczelnik" Wolski. Wyjątkowy bo wyjątkowo nic nie kuma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kola niezalogowany
6 lipca 2021r. o 21:32
"Do dnia dzisiejszego zmarło w naszym kraju 74 917 osób z powodu choroby COVID-19. Pomińmy już fakt naciągania danych pod tezę bo rzeczywistych przypadków jest pewnie połowę z tego, ale załóżmy na wyrost, że oficjalne dane są prawdziwe. W Polsce żyje obecnie 37 970 000 obywateli. Matematyka jest nauką suchą i bezlitosną, nie poddającą się ideologii ani rachubom politycznych szarlatanów. Kalkulator nie kłamie. Śmiertelność koronawirusa wynosi zatem maksymalnie dwie dziesiąte procenta a zatem na tysiąc Polaków, z powodu chorób zmarło maksymalnie dwóch. Przez piętnaście miesiecy tej niby pandemii, licząc od marca zeszłego roku. Do 9 marca tego roku, a mamy już koniec czerwca polska gospodarka w wyniku tak zwanych obostrzeń straciła 185 miliardów złotych a do dziś 400 tysięcy ludzi straciło pracę, splajtowało samych tylko lokali gastronomicznych 15 tysięcy a 12 tysięcy ludzi popelniło samobójstwa. A ilu Polaków zmarło z powodu zamkniecia służby zdrowia? Minimum sto dziesięć tysięcy! Minimum... A te 75 tysięcy zmarłych na COVID-19? Ilu by dziś żyło gdyby ich leczono zgodnie z wiedzą medyczną a nie luobójczej miedzynarodowej mafii? Zamordowali blisko dwieście tysięcy ludzi w ciągu piętnastu miesięcy. Wyparowało z kraju sporej wielkości miasto. A miliony doprowadzili do paranoi, obłędu i lęku o przyszłość, utraty pracy i widma biedy. I teraz oto te bandyckie s...ysyny z łapami ubroczonymi krwią po łokcie ogłaszają jakieś kolejne bzdety czy delty. I chcą wszystkich zaszczepić! Chca zaszczepić cały kraj przeciw chorobie uśmiercającej jednego, góra dwóch Polaków na tysiąc. Tylko ten fakt pokazuje niszczycielską moc medialnych kłamstw, naukowych manipulacji i politycznej propagandy. I ponad połowa nacji polskiej weszła w tę narrację. Zrobili z ludzi ...i na poziomie dziwny czlowiek izmu przekraczającej ludzką wyobraźnię. A reszta? Dlaczego ta reszta tak się strasznie buntuje? Bo nawet jeśli nie czyta i nie analizuje, to widzi świat własnymi oczami, nie zaś oczami telewizyjnego gówna. I patrząc czuje, wie, że to pic i gigantyczne oszustwo. Dlatego noszą maski na brodzie albo wcale i dlatego nie chcą się szczepić. Historia określi operację COVID-19 jako największy zbrodniczy przekręt epoki nowożytnej. Psychologiczną wojnę przy użyciu genetycznej broni biologicznej w wersji demo, czyli patogenu nie masowej śmierci ale masowego chaosu. Bo tak to zaplanowano. Perfekcyjnie. Globalny system globalnej korupcji i strachu o krzesła, który każe płynąć na tej zbrodnicze fali. Morawiecki, Niedzielski i Dworczyk nie sa w zmowie z żadnymi NWO, to karykaturalna interpretacja faktów, która zaciemnia obraz sytuacji. Oni "są pod presją" - by zacytować Dworczyka w jego słynnych mailach. Ci bandyci po prostu wiedzą, że jeśli chcą utrzymać władzę to musza robić to samo co robią bandyci na Zachodzie. Tu nie ma sensu doszukiwać się spisków, to tylko psychologia i filozofia polityki. A teraz chcą szczepić dzieci. Nie wiem czy zmarło z powodu wirusa SARS.Co.V-2 w Polsce choć jedno dziecko... Jeśli nawet te suche matematyczne dane nie docierają do otaczających nas turbo dziwny czlowiek ów w kagańcach, stojących w kolejkach po złoty strzał, to znaczy, że doszliśmy do ściany i nie ma żadnej nadziei. A to trwa. i trwać jeszcze będzie. Ogladaliście SPARTAKUSA? Film kończy sie sceną krzyży przy drogach, gdzie wiesza się winnych. Dziś przy drogach powinny stać szubienice. Ale ich nie ma. I nie będzie. Bo żyjemy pośród idiotów, tchórzy i bezmózgów. Dlatego winnych nigdy nie będzie."
Łukasz Grysiak.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~MALENA niezalogowany
7 lipca 2021r. o 9:38
~~Ceglastobrązowy Styrakowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~MALENA napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Lucjan napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Dyniowa Inkarwilla napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Lucjan napisał(a): Pokaż te dowody na kłamstwa ministra , to co piszesz ma taką wartość jak to że napiszę że jesteś koniem na którym Tusk wrócił do Polski .


Lucuś, a czemu nie odpowiadasz na zadane pytania? Tylko cały czas propagandę tutaj uprawiasz. Płacą ci za to?
Jakiś ty gorliwy! Skąd ci się to wzięło?
Kłamstwa ministra? Którego chcesz? Pamiętasz, jak Szumowski mówił, że maseczki są bez sensu, a potem kazali mu mówić co innego, to mówił.
A jak chcesz cos o kłamstwach, to weź listę obietnic wyborczych Dudy i PiSu. I zobacz, ile z nich to kłamstwa, bo obiecali, a teraz się wycofali.
Lucuś, dziecko drogie, skup się mocno, jak piszesz na forum. Bo sam się podkładasz.


P
~~Dyniowa Inkarwilla napisał(a): Ktoś napisał: ~~Lucjan napisał(a): Pokaż te dowody na kłamstwa ministra , to co piszesz ma taką wartość jak to że napiszę że jesteś koniem na którym Tusk wrócił do Polski .

Lucuś, a czemu nie odpowiadasz na zadane pytania? Tylko cały czas propagandę tutaj uprawiasz. Płacą ci za to?
Jakiś ty gorliwy! Skąd ci się to wzięło?
Kłamstwa ministra? Którego chcesz? Pamiętasz, jak Szumowski mówił, że maseczki są bez sensu, a potem kazali mu mówić co innego, to mówił.
A jak chcesz cos o kłamstwach, to weź listę obietnic wyborczych Dudy i PiSu. I zobacz, ile z nich to kłamstwa, bo obiecali, a teraz się wycofali.
Lucuś, dziecko drogie, skup się mocno, jak piszesz na forum. Bo sam się podkładasz.


Widzisz jaki z Ciebie GAMOŃ , pytam o ministra Andrusiewicza bo o jego wypowiedzi dyskusja a Ty swoje banialuki wciskasz .
Chłoptasiu Andruszkiewicz wycofał się z kontrowersyjnej decyzji , zaszczepieni nie będą musieli iść na kwarantannę .
Kłamstwa ministrów które opisałeś to nic innego jak zmiana poglądów oparta na doświadczeniach i badaniach .
Nie mając nic mądrego do napisania zmieniasz temat .
Już pisałem , koncerny farmaceutyczne płacą milionom lekarzy wszystkim rządom świata dlaczego i ja nie mam z tego skorzystać , każdy post to 500 dolców .
Ciebie nie będę prosił abyś się skupił nad tym co piszesz , lubię się pośmiać .
Żeby było jasne , nie namawiam nikogo do szczepień , jest to każdego z nas decyzja osobista , tchórze bojący się podjąć walkę z groźnym wrogiem usprawiedliwiają swoją słabość poprzez kłamstwa i krętactwa nie wspominając o braku wiedzy z biologii .

''tchórze'' bojący się podjąć walkę z groźnym wrogiem usprawiedliwiają swoją słabość poprzez kłamstwa i krętactwa nie wspominając o braku wiedzy z biologii .
KOGO NAZYWASZ TCHÓRZEM??? OSOBY KTÓRE NIE CHCĄ DAĆ SOBIE WSTRZYKNĄĆ ''CIECZY'' KTÓRA ZOSTAŁA WYMYŚLONA W CIĄGU KILKU MIESIĘCY ? ( A NA HIV I RAKA JAKOŚ DO TEJ PORY NIE MA SZCZEPIEŃ ...CIEKAWE) JA BYM NAZWAŁA ''TCHÓRZEM'' OSOBĘ KTÓRA SIĘ ZASZCZEPIŁA TĄ NIEDOKOŃCA PRZEBADANĄ SZCZEPIONKĄ ŻEBY DUPĘ ZAWIEŚĆ NA ZAGRANICZNE WAKACJE...ROZUMIEM KIEDY KTOŚ NP. MA RAKA I CHCE ZARYZYKOWAĆ SZCZEPIENIEM ( NIE PATRZĄC NA EFEKT UBOCZNY SZCZEPIEŃ) ALE ŻEBY SOBIE POJECHAĆ ZA GRANICĘ TO JEST ŚMIESZNE W TEJ CAŁEJ SYTUACJI MAM ZNAJOMYCH U KTÓRYCH NIE MA EFEKTÓW UBOCZNYCH ALE SA TEZ TACY U KTÓRYCH WYSTĄPIŁA ZAKRZEPICA, SILNE ZAWROTY GŁOWY, PROBLEMY NEUROLOGICZNE A NAWET ŚMIERĆ TYLE ŻE NIKT O TYM PISAŁ NIE BĘDZIE, PO CO LUDZI STRASZYĆ A POZA TYM NIKT NICZEGO NIE JEST W STANIE ''UDOWODNIĆ''ZAWSZE MOŻNA ZWALIĆ NA CHOROBY WSPÓŁISTNIEJĄCE :-)
Mam pytanie czy jak pani złapie wirusa - uda się pani po pomoc do służby zdrowia - bądź zda się pani na swoje poglądy i powierzy się panu bogu bo przecież wirusa nie ma. Jestem zaszczepiony być może jestem tchórzem albo człowiekiem odpowiedzialnym za siebie i znajomych- tego nie wiem. Ale uważam ,że tylko głupiec nie korzysta z okazji chyba już pora na odpłatne szczepienia.

OCZYWIŚCIE ŻE SIĘ UDAM PONIEWAŻ OD PONAD 20 LAT OPŁACAM UCZCIWIE SKŁADKI ZDROWOTNE, POSIADAM TEZ PRYWATNE UBEZPIECZENIA ZDROWOTNE PO TO WŁAŚNIE ŻEBY SIĘ ZABEZPIECZYĆ PRZED ''PLANDEMIĄ'' .
RÓWNIE DOBRZE MOGĘ OBAWIAĆ SIĘ PANA BO NP. MOŻE MIEĆ PAN ŻÓŁTACZKĘ GRUŹLICĘ, HIV, ALBO GRONKOWCA I TEŻ MI MOŻE TO ZASZKODZIĆ GDY NP. MÓJ ORGANIZM BĘDZIE OSŁABIONY :-)
AAA ZAPOMNIAŁAM ŻE ODKĄD JEST COVID NIE CHORUJEMY I NIE UMIERAMY NA INNE CHOROBY :-) ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawa Imperata niezalogowany
7 lipca 2021r. o 11:23
~~Do Lucusia napisał(a): M21W2 napisał(a): Panne może zainteresować , znam ten portal oglądałem coś w ich wydaniu jak się dowiedziałem że:

BitChute – brytyjska witryna internetowa umożliwiająca udostępnianie treści wideo, należąca do Bit Chute Limited. Witryna została uruchomiona w styczniu 2017. Jej twórcą jest Ray Vahey. Środowisko serwisu zostało opisane w mediach jako skupiające przedstawicieli skrajnej prawicy i propagatorów teorii spiskowych.

Przestałem oglądać , mam zasadę- portale skrajnej prawicy ani skrajnej lewicy to nie moja bajka .



Lucuś, a ty mógłbyś wyjaśnić co rozumiesz przez skrajną prawicę? Bo jako zwolennik tzw. Zjednoczonej Prawicy czyli lewicowych socjalistów z PiSu możesz takich pojęć jak lewica i prawica nie rozumieć. A w takim przypadku każdy, który nie myśli jak ty ma twoim zdaniem skrajne poglądy. Tak myśli wyjątkowy człowiek czyli "wielki naczelnik" Wolski. Wyjątkowy bo wyjątkowo nic nie kuma.

"Naczelnik" przeczytał posta i od razu potwierdził, że dla niego proste pojęcia lewica i prawica są nie do ogarnięcia.
https://dorzeczy.pl/opinie/190554/kaczynski-czesc-polskiej-lewicy-jest-radykalnie-prawicowa.html
Można się śmiać, ale tak naprawdę to jakaś farsa! Kto nami rządzi?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ale jaja niezalogowany
7 lipca 2021r. o 13:16
~~Pawa Imperata napisał(a): ~~Do Lucusia napisał(a): M21W2 napisał(a): Panne może zainteresować , znam ten portal oglądałem coś w ich wydaniu jak się dowiedziałem że:

BitChute – brytyjska witryna internetowa umożliwiająca udostępnianie treści wideo, należąca do Bit Chute Limited. Witryna została uruchomiona w styczniu 2017. Jej twórcą jest Ray Vahey. Środowisko serwisu zostało opisane w mediach jako skupiające przedstawicieli skrajnej prawicy i propagatorów teorii spiskowych.

Przestałem oglądać , mam zasadę- portale skrajnej prawicy ani skrajnej lewicy to nie moja bajka .



Lucuś, a ty mógłbyś wyjaśnić co rozumiesz przez skrajną prawicę? Bo jako zwolennik tzw. Zjednoczonej Prawicy czyli lewicowych socjalistów z PiSu możesz takich pojęć jak lewica i prawica nie rozumieć. A w takim przypadku każdy, który nie myśli jak ty ma twoim zdaniem skrajne poglądy. Tak myśli wyjątkowy człowiek czyli "wielki naczelnik" Wolski. Wyjątkowy bo wyjątkowo nic nie kuma.

"Naczelnik" przeczytał posta i od razu potwierdził, że dla niego proste pojęcia lewica i prawica są nie do ogarnięcia.
https://dorzeczy.pl/opinie/190554/kaczynski-czesc-polskiej-lewicy-jest-radykalnie-prawicowa.html
Można się śmiać, ale tak naprawdę to jakaś farsa! Kto nami rządzi?!

Kaczyński nie potrafi właściwych butów założyć, bo skoro nie odróżnia prawicy od lewicy, to i buta prawego od lewego nie potrafi odróżnić. Teraz wszystko jasne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.