Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czwarta fala w natarciu, trzy nowe zakażenia koronawirusem w powiecie bolesławieckim
14240
M21W2
20 września 2021r. o 17:03
Set , kto z nas się kompromituje nie będę udowadniał , nie ma sensu , jesteś betonem nie do skruszenia .
Lecz się u autorów artykułów , ja wybieram lekarzy specjalistów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
20 września 2021r. o 17:07
M21W2 napisał(a): ... to samo dotyczy covida , kłamstwa o braku zagrożenia mogą doprowadzić do ludzkich tragedii .
Nie odpowiedziałeś mi na pytanie , znasz jakikolwiek lek który u osób uczulonych na jakiś składnik nie powoduje skutków ubocznych .

Kłamstwo o braku zagrożenia i święta prawda o bezpieczeństwie szczepionek.
Kurcze, muszę to wykuć na blachę, żeby w towarzystwie zabłysnąć ;)
Jaki lek? I te skutki uboczne to rozumiem, że ze zgonem włącznie? Jak po tej szprycy covidowej?
Pojęcia nie mam ;)
Czyli te osoby zmarłe były zwyczajnie uczulone na jakiś składnik tej szczepionki? Kurcze - ewidentna wina szczepionych ;)
I znowu muszę nauczyć się tej "złotej myśli". Szczepionki są bezpieczne, a jak kogoś okaleczają albo zabiją to wina pacjenta. Bo był uczulony ;)

Ciągle nas edukujesz, więc w ramach podziękowań mam dla ciebie zagadkę:
Podam ci dwa przypadki zgonów po szczepieniu na covid (teoretycznych, bo tylko antyszczepionkowcy mogą twierdzić, ze szczepionka może kogoś zabić):
1. Osoba A - zostaje jej podana pierwsza dawka szczepionki na covid i następnego dnia ona umiera (wynik testu na covid pozytywny)
2. Osoba B - przyjmuje drugą dawkę szczepionki na covid, potem ma robiony test (pozytywny) i w 10 dni po tym drugim szczepieniu umiera.
Pytanie brzmi: czy te covidowe zgony zaliczymy do zgonów osób zaszczepionych czy niezaszczepionych?



„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 września 2021r. o 17:47
Qwax ja was nie edukuję , wklejam opinie specjalistów którzy swoimi argumentami przekonali mnie do swoich wykładów .
Czasami streszczam to co wcześniej przeczytałem i zapamiętałem .
Pouczany jaki to ze mnie tępak jestem przez anonimowych "mędrców " specjalistów od wszystkiego .
Nie znam takich przypadków - zaliczyłbym ich do osób zaszczepionych jednego jedną drugiego dwoma dawkami i zlecił sekcję zwłok .
Od dawna twierdzę że mam niezachwianą wiarę w postęp naukowy i naukowców , jak czytam i słucham tych niezależnych to mam wrażenie że ich celem jest pozyskanie łatwych do zmanipulowania delikatnie mówiąc nieuków i jak najwyższych profitów za ogłupianie .
Strasznie płaczą jak są blokowani za szkodliwą społecznie działalność i proszą o wsparcie finansowe .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
20 września 2021r. o 17:59
M21W2 napisał(a): Od dawna twierdzę że mam niezachwianą wiarę w postęp naukowy i naukowców


a medonet zaczął już tłumaczyć całość artykułów z zachodniej prasy, czy medonetowi naukowcy ciągle tacy wybiórczy i pewne fakty ciągle wolą przemilczeć?
Taka ta wiara trochę okrojona. Ale każdy wierzy w co mu wygodniej. Takie czasy.

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
20 września 2021r. o 18:08
to że jeszcze dyskutujecie z tym oszołomem tłumaczę sobie jednym...

wzbudza waszą wesołość a jak wiadomo śmiech to zdrowie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
20 września 2021r. o 18:16
M21W2 napisał(a):
Nie znam takich przypadków - zaliczyłbym ich do osób zaszczepionych jednego jedną drugiego dwoma dawkami i zlecił sekcję zwłok .

To się jednak nie nadajesz do Ministerstwa Zdrowia ;)
Według MZ:
"Zgony osób zakażonych #koronawirus po upływie 14 dni od pełnego zaszczepienia wyniosły 1,63% wszystkich odnotowanych przypadków zgonów osób zakażonych #COVID19"
A więc, by osoba zmarła po szczepieniu była liczona jako osoba zaszczepiona, to musi upłynąć 14 dni od pełnego wyszczepienia.
Wszystkie osoby zmarłe pomiędzy pierwszą dawką, a 14-tym dniem po drugiej dawce są zaliczane do zgonów osób niezaszczepionych.
Tak się tworzy odpowiednie "dane" dla takich jak ty :)
https://twitter.com/mz_gov_pl/status/1418576635087839232

Wszak covid to "wysoce śmiertelna" choroba, która objawia się głównie:
"Według krajowego konsultanta w dziedzinie intensywnej terapii są to zwłaszcza:

- gorączka
- suchy kaszel
- zmęczenie połączone często z bólem mięśni
- ból gardła, który pacjenci kojarzą z anginą
- przewlekłe zmęczenie
- brak koncentracji (pojawia się we wczesnej fazie zachorowania)
rzadziej występuje utrata smaku czy węchu.
https://www.medonet.pl/koronawirus/to-musisz-wiedziec,covid-19--objawy-wariantu-delta--latwo-pomylic-z-grypa,artykul,04314665.html
Skąd ja znam te najgroźniejsze dla zdrowia objawy? ;)
Niech pomyślę... ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
20 września 2021r. o 18:21
Horus napisał(a): wzbudza waszą wesołość a jak wiadomo śmiech to zdrowie...;D


Więc będziemy bardzo zdrowi ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 września 2021r. o 18:31
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Od dawna twierdzę że mam niezachwianą wiarę w postęp naukowy i naukowców


a medonet zaczął już tłumaczyć całość artykułów z zachodniej prasy, czy medonetowi naukowcy ciągle tacy wybiórczy i pewne fakty ciągle wolą przemilczeć?
Taka ta wiara trochę okrojona. Ale każdy wierzy w co mu wygodniej. Takie czasy.


Teraz więcej czytam ABC Zdrowie jest wiele o zagrożeniach w Polsce , są konkretne dane z Instytut Badań i Analiz o szczepieniach i szczepionkach .
Ostatnio o trudnej sytuacji w najmniej zaszczepionym woj .lubelskim gdzie jest najwyższy przyrost zakażeń i hospitalizacji w zdecydowanej większości niezaszczepionych .

Coraz trudniejsza sytuacja na Lubelszczyźnie. - Obawiam się, że dość szybko mogą skończyć się nasze możliwości, jeśli chodzi o przyjmowanie pacjentów. Obserwujemy w tej chwili dosłownie nawał pacjentów z COVID-19. W zdecydowanej większości są to osoby niezaszczepione, a to dopiero początek czwartej fali. Co będzie później? - pyta prof. Szuster-Ciesielska.

Maciej Roszkowski, psychoterapeuta i popularyzator wiedzy na temat COVID, analizując sytuację w województwie lubelskim, zwraca uwagę na niemal pionowe wzrosty nowych przypadków, a taka tendencja utrzymuje się od ponad dwóch tygodni.

Sytuacja jest więc w woj. lubelskim szalenie niepokojąca i może już za kilka tygodni być tragiczna .
- Obawiam się, że dość szybko mogą skończyć się nasze możliwości, jeśli chodzi o przyjmowanie pacjentów. Obserwujemy w tej chwili dosłownie nawał pacjentów z COVID-19. W większości są to osoby niezaszczepione, więc jeśli na tym etapie mówimy już o zapełnianiu klinki, to co będzie później? Mam nadzieję, że uda się ponownie uruchomić te dodatkowe szpitale, które były otwarte podczas trzeciej fali, ale z drugiej strony: skąd wziąć lekarzy i personel medyczny? - alarmuje wirusolog.



Dopisane 20.09.2021r. o godz. 18:31:

PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): wzbudza waszą wesołość a jak wiadomo śmiech to zdrowie...;D


Więc będziemy bardzo zdrowi ;)


Czego wam z całego serca życzę , tylko ta " kawusia " - szkodliwa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.