Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA HENRYKI 2024! Zapraszamy!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czwarta fala w natarciu, trzy nowe zakażenia koronawirusem w powiecie bolesławieckim
~~Jasnoturkusowy Chmiel niezalogowany
20 września 2021r. o 11:47
~~Jasnoturkusowy Chmiel napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnoturkusowy Chmiel napisał(a):
Jestesmy świadomi przyjmując ten preparat.

Czego jesteście świadomi? Tego że wam opłaceni przez koncerny "eksperci" powiedzieli?
A jesteście świadomi, ze żaden z koncernów nie chce wziąć na siebie odpowiedzialności za te wynalazki? Przecież gdyby były bezpieczne, to co by stało na przeszkodzie wziąć odpowiedzialność za ich skutki?
Logicznie to się nijak kupy nie trzyma. Trzeba mieć problem z procesami myślowymi albo brak chęci do życia, by się zgodzić na szprycę.

Ja akurat nie szczepiona się czytanie ze zrozumieniem

Chodzi o to że ci co przyjmują te niby szczepionki to chyba wiedzą co robią .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoturkusowy Chmiel niezalogowany
20 września 2021r. o 11:51
~~Jasnoturkusowy Chmiel napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnoturkusowy Chmiel napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnoturkusowy Chmiel napisał(a):
Jestesmy świadomi przyjmując ten preparat.

Czego jesteście świadomi? Tego że wam opłaceni przez koncerny "eksperci" powiedzieli?
A jesteście świadomi, ze żaden z koncernów nie chce wziąć na siebie odpowiedzialności za te wynalazki? Przecież gdyby były bezpieczne, to co by stało na przeszkodzie wziąć odpowiedzialność za ich skutki?
Logicznie to się nijak kupy nie trzyma. Trzeba mieć problem z procesami myślowymi albo brak chęci do życia, by się zgodzić na szprycę.

Ja akurat nie szczepiona się czytanie ze zrozumieniem
Chodzi o to że ci co przyjmują te niby szczepionki to chyba wiedzą co robią .

Oni powinni ponieść karę za to że wczasie tej śmiesznej pandemi nie ma dostępu do normalnego leczenia i trwa to nadal mi pielęgniarka w rejestracji dziecko z gorączką kazała czekać pięć dni bo nie mam miejsc kazałam jej napisać to na piśmie i lekarzowi też że niechce mnie przyjąć z gorączką odrazu miejsce znalazło się.To są LUDOBOJCY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoturkusowy Chmiel niezalogowany
20 września 2021r. o 12:25
Ciekawi mnie tylko jedno dlaczego tak zachęcają szczepic ,szczepić się preparatem który według mnie jest niebezpieczny wśród moich znajomych to narazie chorzy są wszyscy szczepieni objawy typowe do grupy ,katar,ostry duszący kaszel ,gorączką to o co tu chodzi . Koleżanka po przyjęciu szczepionki na drugi dzień zmogło ja tak że nie mogła nic robić test zrobili i COVID już drugi tydzień na L4 jest .Zaraz zacznie się hejt na mnie pewnie że takich koleżanek znajomych jest tu pełno i każdy ma lecz to jest fakt to jak to jest ,a zdrowa była przed tym szczepieniem w pracy normalnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 września 2021r. o 14:59
qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Do Twojej wiadomości , poważnych komplikacji po szczepieniu w całej Polsce odnotowano ok .100 na ponad 36 mln podanych dawek .

Skąd te "dane" Bo uważam, że mijasz się z prawdą ;)
Oficjalnie, a wiadomo, że duża część NOP-ów nie jest nigdzie zgłaszana:
"Od pierwszego dnia szczepienia (27.12.2020 r.) do Państwowej Inspekcji Sanitarnej zgłoszono 15 320 niepożądanych odczynów poszczepiennych, z czego 12 900 miały charakter łagodny - czyli zaczerwienienie oraz krótkotrwała bolesność w miejscu wkłucia"
https://www.gov.pl/web/szczepimysie/niepozadane-odczyny-poszczepienne

I co z tą pracą przy azbeście? Jest bezpieczna? Co na to "naukowcy"? ;)


Potwierdzam minąłem się z prawdę , ta Pani złożyła pozew w lipcu , liczba zgonów to ok. 100 osób na 30 mln podanych dawek a nie jak błędnie podałem poważnych komplikacji .
Wszystkich powikłań - 12300
Lekkie powikłania - 10442
Poważne - 1426
Ciężkie -418
Ta Pani z Krakowa składająca pozew miała powikłania ciężkie .

Z raportu udostępnionego przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego wynika, że 84,9 proc. wszystkich NOP-ów miało charakter łagodny. Poważne odczyny stanowiły 11,6 proc., a ciężkie 3,4 proc. ogółu .




Dopisane 20.09.2021r. o godz. 14:13:

qwax_ napisał(a): A tutaj przykład na wymierne korzyści z trwania pandemii:
"Trzynaście pielęgniarek z kardiologii zwolnionych dyscyplinarnie. Szpital zawiadamia prokuraturę.
Do siedleckiej prokuratury wpłynęło zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez kilkanaście pielęgniarek z oddziału kardiologicznego w siedleckim szpitalu wojewódzkim. Ma ono polegać na ingerencji w dokumentację medyczną pacjentów. Celem antydatowanych wpisów miało być uzyskanie dodatku covidowego, który wynosi aż100% pensji."
https://www.tygodniksiedlecki.com/t62644-chcialy..dodatek.covidowy.htm#
Nie wiadomo, czy to jest odosobniony przykład, ale można się domyślać, że ekstra dodatki covidowe mogły skusić też innych pracowników medycznych do nadmiarowego zgłaszania nieistniejących covidów ;)
Pandemio trwaj ;)


Prokurator i Sędzia w jednym QWAX wydał wyrok .

Pielęgniarki apelują o większą wstrzemięźliwość w komentowaniu sprawy, a pracodawców, u których zwolnione pielęgniarki zamierzają szukać pracy, proszą, by nie traktowali oświadczeń szpitala jako definitywnych i ostatecznych.




Dopisane 20.09.2021r. o godz. 14:59:

Jeżeli to prawda to zgadzam się z komentarzem do artykułu ,.

Podziwiam władzę szpitala - widać, że ktoś tam ma jaja i tak drastyczny ruch wskazuje jedynie na brak tolerancji dla nieuczciwości w zarządzanej przez nich/nią/niego placówce. BRAWO!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
20 września 2021r. o 15:54
M21W2 napisał(a):
Prokurator i Sędzia w jednym QWAX wydał wyrok .

Pielęgniarki apelują o większą wstrzemięźliwość w komentowaniu sprawy, a pracodawców, u których zwolnione pielęgniarki zamierzają szukać pracy, proszą, by nie traktowali oświadczeń szpitala jako definitywnych i ostatecznych.

Wyrok? Ja? W którym miejscu?
Widzę, że w tej sprawie jesteś za i jesteś przeciw ;)
Skoro są "tłuste" dodatki covidowe to może być więcej takich przypadków? Jak sądzisz?
I co z tym azbestem?? ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
20 września 2021r. o 16:03
Pan Lucjan już raz zwracał nam uwagę, abyśmy nie żartowali z medyków bo to prosta droga do przemocy. Nie posłuchałeś i poszedłeś krok dalej... rzucasz w ich stronę oskarżenia o fałszowanie dokumentów?
Kraj stoi nad przepaścią, jeden krok dziali nas od totalnej anarchii.
Mam nadzieję, że chociaż przeprosisz gdy szpitale zaczną płonąć... :D


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 września 2021r. o 16:09
Nie lubię snucia domysłów , artykuł pokazuje dwa oblicza sprawy więc je pokazałem .
Qwax nie rozumiem pytania o azbest co to ma do pandemii lub szczepień , chyba że chcesz mi pokazać że tak jak z azbestem powinien rząd rozprawić się z wirusem .
Przymusowe usunięcia azbestu z dachów , przymusowe szczepienia .


Dopisane 20.09.2021r. o godz. 16:09:

Panie PRL , co Pan sądzi o wypowiedzi Brauna do Niedzielskiego , oraz czy to jest normalne że lekarze promujący szczepienia mają w wielu przypadkach ochronę policji , otrzymują groźby od antyszczepionkowców .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Set niezalogowany
20 września 2021r. o 16:14
Ja się z wypowiedzią Brauna nie zgadzam! Dlaczego tylko Niedzielski? A co z resztą odpowiedzialnych za tohttps://dorzeczy.pl/zdrowie/202168/dziennik-gazeta-prawna-rok-bez-leczenia.html

No i dobra lektura na początek tygodnia
https://dorzeczy.pl/opinie/202162/dziennik-zarazy-karwelisa-kowidki-ratownicze-czyli-cytatki.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.