Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czwarta fala w natarciu, trzy nowe zakażenia koronawirusem w powiecie bolesławieckim
~~Żonkilowy Przegorzan niezalogowany
19 września 2021r. o 9:46
~~Niebieskawy Hiacynt napisał(a): foliarze pokryją koszty swojego ewentualnego leczenia




Pajacu powiedz to samo alkocholikom, palaczom i tym co o swoje zdrowie nie dbaja obrzeraja się a potem operacje na koszt państwa. Jestem za, njech bedzie służba zdrowia prywatna! Płacę sobie składki gdzie chcę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xyz niezalogowany
19 września 2021r. o 9:46
~~Niebieskawy Hiacynt napisał(a): foliarze pokryją koszty swojego ewentualnego leczenia




Pajacu powiedz to samo alkocholikom, palaczom i tym co o swoje zdrowie nie dbaja obrzeraja się a potem operacje na koszt państwa. Jestem za, njech bedzie służba zdrowia prywatna! Płacę sobie składki gdzie chcę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoturkusowy Chmiel niezalogowany
19 września 2021r. o 10:21
~~Xyz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Niebieskawy Hiacynt napisał(a): foliarze pokryją koszty swojego ewentualnego leczenia




Pajacu powiedz to samo alkocholikom, palaczom i tym co o swoje zdrowie nie dbaja obrzeraja się a potem operacje na koszt państwa. Jestem za, njech bedzie służba zdrowia prywatna! Płacę sobie składki gdzie chcę

Dokładnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
19 września 2021r. o 10:54
PIS-PO-PRL napisał(a): Wprowadzą płatne szczepienia, to liczba foliarzy skoczy z 50% społeczeństwa do 90% i skończy się wsio jak ze szczepieniami na grypę.

A takie rozwiązania jak wyżej, to Pan Lucjan chętnie by wprowadził, byle nie spracowanymi rencyma rządu. Solidarność chętnie ten "przywilej" zrzuci na pracodawców :D
Ale ćśśś... bo zaraz przyjdzie i kulturalnie przypomni nam, że on jest za dobrowolnością i w ogóle za wolnością :D

Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Absolutnie się z tym nie zgadzam aby to była decyzja rządu , pochwalę za to pracodawców i to im pozostawiłbym decydujące słowo w tym temacie .


noo... to spokojnej niedzieli :D


w tej chwili to pięknie ''ściemniają '' że to nie opłata za ''szczepionki'' tylko za....usługę...

jak to wygląda?
ano tak że wbicie szprycy przez pielęgniarkę będzie kosztować około 60 - 65 złociszy...
ok. załóżmy że tak będzie ale ...

czy skoro USŁUGĘ wykona pielęgniarka to czy ta kasa pójdzie na konto szpitali skoro ona jest pracownikiem szpitala?
czy z tych pieniędzy zostanie ona opłacona ...

bo coś mi się wydaje że będzie to tak jak z podatkiem od paliw z którego część zawsze miała iść na remonty czy też budowę dróg...

ja to widzę jako kolejny pisdzielski ''wał'' tym bardziej że ta niby czwarta fala na bank nie jest ostatnią ...
tylko idio.ta zarżnie kurę znoszącą złote jaja...

takie ''lucusie'' nadstawią się do szczepień skoro mają w perspektywie refundacje na szpryce...
ale kompletnie dla mnie niezrozumiałe jest to z jakim to przekonaniem nawołuje tu do tych szczepień jednocześnie pisząc o komplikacjach poszczepiennych kogoś z rodziny...

fakt...Lucuś nie grzeszył tu nigdy logiką ...;D

przemiłego dnia i zapraszam do kawy...

na ławę ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
19 września 2021r. o 13:56
Horusie - choć lepiej do Ciebie pasuje KŁAMCO z wybujałą fantazją .
Znajdź chodź jedną moją wypowiedź o komplikacjach poszczepiennych w MOJEJ RODZINIE .
KŁAMCO kilka moich wpisów jest o SKUTKACH UBOCZNYCH PO PRZECHOROWANIU COVID-19 przez córkę .


Dopisane 19.09.2021r. o godz. 13:56:

PIS-PO-PRL napisał(a): Wprowadzą płatne szczepienia, to liczba foliarzy skoczy z 50% społeczeństwa do 90% i skończy się wsio jak ze szczepieniami na grypę.

A takie rozwiązania jak wyżej, to Pan Lucjan chętnie by wprowadził, byle nie spracowanymi rencyma rządu. Solidarność chętnie ten "przywilej" zrzuci na pracodawców :D
Ale ćśśś... bo zaraz przyjdzie i kulturalnie przypomni nam, że on jest za dobrowolnością i w ogóle za wolnością :D

Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Absolutnie się z tym nie zgadzam aby to była decyzja rządu , pochwalę za to pracodawców i to im pozostawiłbym decydujące słowo w tym temacie .


noo... to spokojnej niedzieli :D


Co do pierwszego zdania jestem gotów się zgodzić z jednym wyjątkiem , liczba foliarzy nie jest równoznaczna z liczbą niezaszczepionych .
Zatwardziali antyszczepionkowcy są w mniejszości, choć głośnej. Do niezdecydowanych można dotrzeć, a przynajmniej spróbować .
Czwarta fala. Za kilka tygodni zapewne odczujemy ją wszyscy i czeka nas kolejny lockdown. Ostatnio na Insta zrobiłem sondę, kto się zaszczepił. Wyszło, że ci, co tego nie zrobili, jako główny powód podają strach przed niepożądanymi odczynami. To normalne, ja też się bałem. Krzepiące jest to, że po moim wpisie kilka osób poszło się zaszczepić i, uwaga, nie umarli. Są też tacy, co wierzą w czipy reptilian i Wielki Spisek. Tych zapewne nie przekonamy. Stąd prośba: jeśli macie znajomych, którzy zwlekają ze strachu, zadzwońcie do nich, pogadajcie. Władza loterią i przekupstwem nic nie zrobi. Krótko mówiąc, jesteśmy w dupie i musimy jako społeczeństwo zadbać o siebie” – taki apel napisał w mediach społecznościowych Jacek Kloskowski. Nie lekarz, nie wirusolog. Montażysta z branży medialnej, który zaangażował się w przekonywanie do szczepień.
https://www.gazetaprawna.pl/magazyn-na-weekend/artykuly/8218021,antyszczepionkowcy-covid-19-jak-przekonac-koronawirus-szczepienia.html

Panie PRL miej myślenia co napisać o Lucjanie , miej " kawusi " z Horusem więcej logicznego myślenia , wiem że Pana na to stać , dał Pan mi wiele dowodów w przeszłości , obecnie włazł Pan między wrony .

Piszę jak powinni postępować pracodawcy w swoich firmach oni sami powinni o tym decydować . Jest to temat na czasie , to oni mają najwięcej problemów z tym jak się ustrzec zamykania zakładów .
Nie wiem czy Pan zna moim zdaniem bzdurną propozycję Rządu o bezpłatnych urlopach dla niezaczepionych , pracodawcy wiedzą czym to może grozić .
Tu z każdym się zgodzę że Rząd chce wyświadczyć niedźwiedzią przysługę i umyć ręce w razie bankructwa .
Zresztą niech Pan poczyta ;
https://www.gazetaprawna.pl/magazyn-na-weekend/artykuly/8247669,szczepienie-pracownikow-prawa-pracodawcy-covid-19.html

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucek - wiernopoddanczy niezalogowany
19 września 2021r. o 14:05
Lucuś, a dlaczego to rząd z wielkiej litery piszesz?
To wygląda na wiernopoddańcze (bez)myślenie w carskim stylu.
Poza tym znowu wypisujesz bzdury. I wspierasz rozwiązania totalitarne.
Oj Lucuś, ty jesteś niereformowalny w stopniu kabaretowym.
Chyba wierszyki będą o tobie kolejne :) Jak kabaret, to kabaret.

Na przykład:
Lucek w podańczym przed władzą stoi szyku
Mimo, iż władzy głupot jest bez liku
Lecz wciąż ślepy na władzy przekręty
Na klęczkach przed nimi stoi, jak zaklęty!
.....
No i tak można by o tobie godzinami, bo sam co chwilę gotowy materiał podsyłasz. To jak - Rząd czy rząd?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
19 września 2021r. o 14:09
a o czym ja tu pisałem oszołomie?
sam to przyznałeś i tylko do tego się odniosłem...

M21W2 10 min. temu
Horusie - choć lepiej do Ciebie pasuje KŁAMCO z wybujałą fantazją .
Znajdź chodź jedną moją wypowiedź o komplikacjach poszczepiennych w MOJEJ RODZINIE .
KŁAMCO kilka moich wpisów jest o SKUTKACH UBOCZNYCH PO PRZECHOROWANIU COVID-19 przez córkę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sceptyk naukowo sceptyczny niezalogowany
19 września 2021r. o 14:34
Skąd Niedzielak wie, że jest czwarta fala? I jakie są jej skutki, skoro nie ma danych?
https://portal.abczdrowie.pl/dane-ministerstwa-zdrowia-wymagaja-uzupelnienia-lek-bartosz-fialek-ulatwiloby-to-interpretacje-obecnej-sytuacji-epidemicznej
Dlaczego nie podaje się danych na temat wyszczepionych, a mimo to ciężko chorujących? Na pewno Rząd zapomniał :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego