Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cztery nowe zakażenia koronawirusem w powiecie, ogromny wzrost zachorowań w Polsce, epidemia niezaszczepionych nabiera rozpędu
18442
PIS-PO-PRL
3 października 2021r. o 18:29
qwax_ napisał(a): To znowu napiszę (ale tym razem nieśmiało), że z 2 do 7 to wzrost o 250%.


wee się nie ośmieszaj
paa
7 = 2+2+2+1
jeżeli 2 to 100% a jest tego aż CZy razy to mamy 3x100% czyli 300%
no i 1 to 50 %
razem 350%

Kuźwa... załapałem to :D


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
3 października 2021r. o 18:35
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Jeżeli lekarze i specjaliści od tej choroby podejmą taką decyzję w stosunku do mnie , nie widzę problemu .


To mówi Pan że z udarem albo zawałem, woli Pan czekać na wynik testu niż być wiezionym do szpitala?
Noo...
to zaorał Pan Qwaxa teraz :D


no właśnie...
a nie mówiłem że powinien siedzieć w tej swojej norze bo qwax go tam zapędził?

ale jedno jest pewne ...
każdy kolejny dzień może -bo do tej pory to się sprawdza- pokazać nam jak głupota może rozwijać sie w postępie wręcz lawinowym...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sceptyk naukowo sceptyczny niezalogowany
3 października 2021r. o 18:36
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: qwax_ napisał(a): To znowu napiszę (ale tym razem nieśmiało), że z 2 do 7 to wzrost o 250%.


wee się nie ośmieszaj
paa
7 = 2+2+2+1
jeżeli 2 to 100% a jest tego aż CZy razy to mamy 3x100% czyli 300%
no i 1 to 50 %
razem 350%

Kuźwa... załapałem to :D


Lucek naumiał się procentów! To jednak czip działa :)
PRL - wzrost z 2 do 7 to jest 5.
7 to 350% liczone do dwóch.
Wzrost liczymy od 5 czyli (nie wierzę, że to piszę) czip Luckowi dobrze podał.
Gdybyśmy szli twoją logiką to wzrost z 1 do 2 byłby o 200%, a jest tylko o 100%.
Ale cieszę się, że Lucek ogarnął procenty, bo to spory krok na drodze do zobaczenia głupot wygadywanych przez Niedzielskiego i spółkę.
Lucek - ufunduję ci kalkulator, żebyś szybciej obliczył jakiego balona robił z ciebie cały czas rząd ze swoją propagandą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
3 października 2021r. o 18:38
~~Siwa Kostrzewa , dla mnie to śmiech przez łzy powoływanie się na skrajne przypadki , to po pierwsze , po drugie jestem pewien że to zrządzenie w takich przypadkach będzie pominięte .
Znam ciężki przypadek z początków pandemii , chory został położony w izolatce , pobrano wymazy nie przerywając odpowiednich działań związanych z chorobą .
Po trzecie mają to być testy antygenowe, testy szybkie. Po 10-15 minutach wiemy czy pacjent jest zakażony .
Jeżeli jesteś lekarzem i tak oceniłeś ministra jestem pewien że się nie dostosujesz do jego zarządzenia .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
3 października 2021r. o 18:51
~~Sceptyk naukowo sceptyczny napisał(a): PRL - wzrost z 2 do 7 to jest 5.
7 to 350% liczone do dwóch.


ooo kuźwa... przyznaje... dałem się nabrać ;)
1:0 dla Pana Lucka

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
3 października 2021r. o 18:51
~~Sceptyk naukowo sceptyczny - porównaj jeszcze Twój wpis z tym co pisze tępak Horus , zobaczysz jacy głupcy "obszczekujący " są w szeregach foliarzy .
Co z tego że Ty mnie przekonasz , ten jeden jest tak niewiarygodny że Twoje wysiłki są zniweczone .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
3 października 2021r. o 18:52
M21W2 napisał(a): Po trzecie mają to być testy antygenowe, testy szybkie. Po 10-15 minutach wiemy czy pacjent jest zakażony .


Dobrze że udarowcy i zawałowcy mogą czekać. Akurat na papieroska sobie skoczy, a jak wróci to już wie czy go zabiorą czy nie :D

1:1 ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucek PRL i procenty niezalogowany
3 października 2021r. o 18:53
Lucek ciężko dziś pracował
I procenty opanował
PRLa to zmartwiło
Bo mu się coś pomyliło

Pomyłki te niebezpieczne
Bo mylą się procenty skuteczne
W piwie wódce winie
Łatwo się wtedy noga powinie

Potem głowa ciężka bywa
I rozumu nie przybywa
A ten rozum dziś konieczny
Bo rządowy plan niebezpieczny

Wirusem się podpierają
Wszystkich nas zamknąć mają
By wyszczepić nas skutecznie
Choć to bardzo niebezpieczne

Uczcie się więc wszyscy ludzie
Bardzo się starając w trudzie
By wszystko pojąć samemu
I nie dać się Niedzielskiemu



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza