Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cztery nowe zakażenia koronawirusem w powiecie, ogromny wzrost zachorowań w Polsce, epidemia niezaszczepionych nabiera rozpędu
14240
M21W2
3 października 2021r. o 18:59
Horus napisał(a):
Ktoś napisał: PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Jeżeli lekarze i specjaliści od tej choroby podejmą taką decyzję w stosunku do mnie , nie widzę problemu .


To mówi Pan że z udarem albo zawałem, woli Pan czekać na wynik testu niż być wiezionym do szpitala?
Noo...
to zaorał Pan Qwaxa teraz :D


no właśnie...
a nie mówiłem że powinien siedzieć w tej swojej norze bo qwax go tam zapędził?

ale jedno jest pewne ...
każdy kolejny dzień może -bo do tej pory to się sprawdza- pokazać nam jak głupota może rozwijać sie w postępie wręcz lawinowym...;D
[/


Porównałem Twój wpis z pozostałymi , do nory Januszku Twoja głupota , kosmiczna głupota jest nie do ogarnięcia .
Ach znów chamowi odpowiadam po chamsku , wina szczepionki .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
3 października 2021r. o 19:04
kuźwa wróć bo mnie z tropu zbili
Rację przyznałem Panu Luckowi, bo to on mówił że to wzrost o 350% ... noo wszystko się zgadza, cofam przeprosiny.
To Qwax kłamał że to 250%... foliarz jeden
Moje obliczenia są jak najbardziej prawdziwe

Bosz ale tu zamieszanie ;)

:D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
3 października 2021r. o 19:04
M21W2 napisał(a): ~~Sceptyk naukowo sceptyczny - porównaj jeszcze Twój wpis z tym co pisze tępak Horus , zobaczysz jacy głupcy "obszczekujący " są w szeregach foliarzy .
Co z tego że Ty mnie przekonasz , ten jeden jest tak niewiarygodny że Twoje wysiłki są zniweczone .


tępak ?
ty kmiocie niemyty ...;D
ty dupku bez krzty rozumu...;D
ty świrusie jesteś za tym by chory z zawałem czekał na wynik testu?


gdzie?
w karetce czy jeśli ta dostanie wezwanie do wyjazdu to zrzucą go na rampę i niech czeka...

ty ... ...
podziwiam i qwaxa i PRL-a że jeszcze chce im się pisać z takim i ''inbecylem'' ;D (pamiętasz?-bo to twoje słowo )
że im się chce jeszcze pisać z takim umysłowym ''ułomem'' ;D


Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
3 października 2021r. o 19:07
PIS-PO-PRL napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Po trzecie mają to być testy antygenowe, testy szybkie. Po 10-15 minutach wiemy czy pacjent jest zakażony .


~~Sceptyk naukowo sceptyczny Akurat na papieroska sobie skoczy, a jak wróci to już wie czy go zabiorą czy nie :D

1:1 ;)



Pan w swoim stylu - zdanie wyrwane z kontekstu i komentarz do niego .
Cytat z Pana komentarza - " Dobrze że udarowcy i zawałowcy mogą czekać." - coś Pan o ujał takie bzdury wypisywać , na głowę upadł , itd itp .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
3 października 2021r. o 19:10
no tak... tego Pan chce... dać im 15 min czekania na test.
Na papieroska skoczyć można przecież bo co będzie udarowiec robił przez te 15 min... umierać ma? No przecież tego nie chcemy... a może chcemy?

c=M21W2]coś Pan o ujał takie bzdury wypisywać , na głowę upadł , itd itp .

ja nie, ale Pan to ostro się musiał poturbować ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
3 października 2021r. o 19:18
M21W2 napisał(a):
Pan w swoim stylu - zdanie wyrwane z kontekstu i komentarz do niego .
Cytat z Pana komentarza - " Dobrze że udarowcy i zawałowcy mogą czekać." - coś Pan o ujał takie bzdury wypisywać , na głowę upadł , itd itp .

Procenty zrozumiał? Ja wiem, że to cholernie trudne (nie to co wiedza medyczna z medonet), ale w końcu trzeba to opanować - ludzie patrzą.
A w oczekiwaniu na test niech robią coś pożytecznego - ziemniaków na obiad dla służy zdrowia by obrali albo olej w karetce można by wymienić,
Ja widzę cały wachlarz korzyści ;)


„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
3 października 2021r. o 19:20
Januszku , ja siebie krytykuję i wyzywam od najgorszych nie tylko od inbecyli za to że takiej miernocie intelektualnej
jak Ty cokolwiek odpowiadam .
Obiecuję poprawę , co będzie jak Ciebie znerwicowanego do zawału doprowadzę , u Pana M jak ci walił prawdę prosto w oczy o mało do tego nie doszło .
Z nerwów tak podskoczyłeś że mało brakowało abyś głowa walnął w sufit , zasmrodziłeś atmosferę i trzeba było się rozejść .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
3 października 2021r. o 19:29
M21W2 napisał(a): Januszku , ja siebie krytykuję i wyzywam od najgorszych nie tylko od inbecyli za to że takiej miernocie intelektualnej
jak Ty cokolwiek odpowiadam .
Obiecuję poprawę , co będzie jak Ciebie znerwicowanego do zawału doprowadzę , u Pana M jak ci walił prawdę prosto w oczy o mało do tego nie doszło .
Z nerwów tak podskoczyłeś że mało brakowało abyś głowa walnął w sufit , zasmrodziłeś atmosferę i trzeba było się rozejść .


ty paparuchu ...
wali mnie twoja poprawa bo dla notorycznego oszusta to nieosiągalne ...;D
ty mnie do zawału?
dobre sobie...chyba ze śmiechu ale że śmiech to zdrowie więc i na to nie licz ...;D

dawaj łgarzu ...jaką to prawdę wywalił mi PanM...
no? dawaj ...
tylko mi tu po raz kolejny nie pierdziel ściem...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.