Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zegarmistrz Oskar Raab po 60 latach kończy działalność, zakład zegarmistrzowski zostanie zamknięty 27 października
~~Zgniły Eukomis niezalogowany
6 października 2021r. o 18:58
~~Bladofioletowy Goździk napisał(a): i pomyśleć że stare dziadygi ok 80-ki mają pamięć i potrafią interneta odpalić

Jesteś ograniczonym inteligencją prostakiem. Odpalamy mimo 75 lat życia nie tylko internet ale i kulturalne zachowanie w stosunku Pań I Panów bez względu na ich wiek. Oj Rodziciele niewiele nauczyli! I jak w tym powiedzeniu" czym skorupka za młodu na siąknie, tym na starość trąca"! Proponuję trochę kultury przy pisaniu bzdurnych treści, które nie mają pokrycia z rzeczywistością.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Aster niezalogowany
6 października 2021r. o 21:52
~~Bladofioletowy Goździk napisał(a): i pomyśleć że stare dziadygi ok 80-ki mają pamięć i potrafią interneta odpalić

Brak słów na taką głupotę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoczerwona Pysznogłówka niezalogowany
7 października 2021r. o 1:08
Życzę zdrowia! Powodzenia i samych pogodnych dni, to cud 60 lat zakład, teraz już niestety nie da się tego dokonać. Z mojej rodziny 3 pokolenia tam chodziły...GRATULACJE. Życzę dużo zdrowia bo Pan jest żywą historią naszego miasta. Dziękuję za wszystko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~123 niezalogowany
7 października 2021r. o 6:41
~~Bladofioletowy Goździk napisał(a): i pomyśleć że stare dziadygi ok 80-ki mają pamięć i potrafią interneta odpalić


Gdyby głupota umiała fruwać, trudno by było ujrzeć niebo w tym kraju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnolawendowa Lilia niezalogowany
7 października 2021r. o 9:19
~~123 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bladofioletowy Goździk napisał(a): i pomyśleć że stare dziadygi ok 80-ki mają pamięć i potrafią interneta odpalić


Gdyby głupota umiała fruwać, trudno by było ujrzeć niebo w tym kraju.

Ktoś sobie zażartował w ten sposób, bo jak on pamięta co niby Pan Bigosiński chciał zrobić w 1951 roku, to nie był chyba wtedy dzieckiem, tylko kimś kto miałby teraz 80+
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zenek niezalogowany
7 października 2021r. o 15:29
Ja pamiętam że pan Bigosiński miał swój zakład fryzjerski na Komuny Paryskiej na przeciw restauracji Zajazd Śląski. Ale na przeciw Kościoła? Nie kojarzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatoczerwony Nagietek niezalogowany
7 października 2021r. o 15:34
~~zenek napisał(a): Ja pamiętam że pan Bigosiński miał swój zakład fryzjerski na Komuny Paryskiej na przeciw restauracji Zajazd Śląski. Ale na przeciw Kościoła? Nie kojarzę.

Zenek, to kwestia wieku. Ja też pamiętam na Komuny, ale starsi pamiętają jeszcze inną lokalizację. Czyli młodzież jesteśmy:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zenek niezalogowany
7 października 2021r. o 15:36
~~Kasztanowatoczerwony Nagietek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~zenek napisał(a): Ja pamiętam że pan Bigosiński miał swój zakład fryzjerski na Komuny Paryskiej na przeciw restauracji Zajazd Śląski. Ale na przeciw Kościoła? Nie kojarzę.

Zenek, to kwestia wieku. Ja też pamiętam na Komuny, ale starsi pamiętają jeszcze inną lokalizację. Czyli młodzież jesteśmy:)

To tylko się sieszyć!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.