Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy Polska jest jeszcze Polską czy ''folwarkiem'' bandy czyt. mafii partyjnej

~~Kasztanowa Kokoryczka niezalogowany
30 maja 2022r. o 20:41
Poszukiwany listem gończym za udział w zabójstwie na Nowym Świecie. Nie Ukrainiec, jak chciała hołota z PIS i Konfederacji, ale czystej krwi Polak-katolik z Jezusem i Matką Boską na klacie. 24-letni Dawid Mirkowski, zawodnik MMA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~stara doradczyni niezalogowany
31 maja 2022r. o 9:38
Oglądałam wczoraj dokument o Hansie Franku (kacie Polski). Początki jego kariery, sposób dochodzenia do wpływów i władzy. Przerażające, jak to wszystko jest podobne do metod stosowanych przez PIS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwona Sośnica niezalogowany
1 czerwca 2022r. o 4:01
"Z rekomendacji prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego szefem gabinetu wicepremiera Jacka Sasina ma zostać Kazimierz Kujda, były prezes spółki Srebrna i współpracownik SB ps. Ryszard."

Co jak co, ale do Jarkacza nie ma się co czepiać, że nie dba ten nasz Ojciec Narodu o swoich przyjaciół, towarzyszy, braci zjednoczonej partii .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zdradziecka morda niezalogowany
2 czerwca 2022r. o 6:01
Cała prawda o przekrętach Tuska ,nie do wiary czego się dopuszczali.


https://uberkasta.pl/sprawa-bus/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Halina z UM niezalogowany
3 czerwca 2022r. o 3:57
Odchodzę na emeryturę. W pracy zwyczajowa składka na emeryta. Pytają co kupić. Chciałam powiedzieć - wszystko, ale ... .
Czereśnie mam, szczaw i mirabelki też. Kupią rower, bo będę miała czym do lasu po chrust pojechać. Takie czasy nastały. A miało być tak pięknie. Niech ich szlag .
Wczoraj słyszałam od rana i mnie znowu ścięło ,PIS szykuje przed wyborami 700+ i wprowadzenie na stałe: 13tej i 14tej emerytury, a teraz chcą jeszcze 15 tą dołożyć.
To się qrva w głowie nie mieści.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienista Cebula niezalogowany
4 czerwca 2022r. o 3:19
Po siedmiu latach "najlepszych" na świecie rządów, władza informuje obywateli, że mogą zbierać chrust na opał. To jest totalny upadek.
Oby tylko przez małpią ospę zaraz nie zamknęli lasów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wystarczy nie kraść niezalogowany
4 czerwca 2022r. o 8:33
Sondaż IBRiS_PL dla Radio_ZET
PIS/ZP - 35,1 %
KO - 25,3 %
Lewica - 8,9 %
Polska2050 - 8,4 %
PSL/KP - 6,3 %
Konfederacja - 4,1 %

PIS nie ma koalicjanta - Konfederosja poza Sejmem.
Kaczyści tracą władzę i trafiają do więzienia.

To tylko sondaż. Jedynym wiarygodnym sondażem są wybory. Pod warunkiem, że nie będą skręcone.
Z czym trzeba się w tym przypadku liczyć.

Koniec KACZYSTAN
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwony Rdest niezalogowany
5 czerwca 2022r. o 11:12
Pan premier Morawiecki kupił obligacje skarbowe za 4,6 mln zł. Premier zarobi na nich w pierwszym roku 78 tys.zł, a w kolejnym przeszło 560 tys. zł!
A Ty ile zarobisz na inflacji ? No my to chyba tylko gołą dudą możemy świecić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.