Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy Polska jest jeszcze Polską czy ''folwarkiem'' bandy czyt. mafii partyjnej

~~Rubinowy Liliowiec niezalogowany
6 czerwca 2022r. o 11:45
~~Halina z UM napisał(a): Odchodzę na emeryturę. W pracy zwyczajowa składka na emeryta. Pytają co kupić. Chciałam powiedzieć - wszystko, ale ... .
Czereśnie mam, szczaw i mirabelki też. Kupią rower, bo będę miała czym do lasu po chrust pojechać. Takie czasy nastały. A miało być tak pięknie. Niech ich szlag .
Wczoraj słyszałam od rana i mnie znowu ścięło ,PIS szykuje przed wyborami 700+ i wprowadzenie na stałe: 13tej i 14tej emerytury, a teraz chcą jeszcze 15 tą dołożyć.
To się qrva w głowie nie mieści.

A do kogo mają według Ciebie zwrócić się o pomoc samotni biedni emeryci, gdy w domu zepsuje się sprzęt np junkers,kuchenka lub pralka , gdy nie stać ich na naprawę lub zakup nowego sprzętu?Do MOPS-u nie , bo mają dochody, do proboszcza?Otrzymując tzw 13 i 14" emeryturę", mogą sobie sfinansować naprawę lub zakup nowego sprzętu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~horus niezalogowany
6 czerwca 2022r. o 14:18
Ja chcę szesnastej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brawo PiS niezalogowany
7 czerwca 2022r. o 18:14
Surowe konsekwencje czekają naczelniczkę poczty z Pacanowa za to, że pożaliła się ministrowi z PiS na drożyznę. W błyskawicznym tempie została wezwana "na dywanik". Usłyszała, że zostanie zwolniona. Poczta Polska przyznaje tyle, że skarga wpłynęła i jest wyjaśniana.

Brawo PiS ,dosyć tego czarnowidztwa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafa06 niezalogowany
8 czerwca 2022r. o 6:34
PiS rusza w Polskę, a biedna Polska nie ma, dokąd uciec. Będą pytać ludzi, co zrobić, żeby poprawiło się im jeszcze bardziej. Zgłaszam pierwszą podpowiedź: wystarczy nie kraść!
Wyborcy PIS-dzielców doskonale wiedzą, że WŁADZA KRADNIE!!!
Ale tłumacza to sobie :
"TAMCI TEŻ KRADLI a to są nasi katoliccy złodzieje .Buk ,honor ,ojczyzna , wyklęci ,JP 2, Inka itd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~milioner Donald Tusk niezalogowany
9 czerwca 2022r. o 5:33
Naczelniczka poczty w Pacanowie pożaliła się swojemu PISiemu posłowi na rosnące ceny. Ten zatelefonował do jej przełożonych i kazał ją w trybie dyscyplinarnym wypier*olić z pracy. Jak zrobił się dym to wydał oświadczenie, w którym prosi prezesa poczty o „wyrozumiałość”. Ludzki pan Michał Cieślak…

Trzeba ostrzec ludzi bo hordy PISowskie ruszają w teren. Trzeba przytakiwać ,chwalić. Najlepiej ze wzrokiem spuszczonym w ziemię żeby taki poseł nie poczuł dyskomfortu .A potem pocałować w pierścień. Jpdl do czego ten kraj doszedł .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
9 czerwca 2022r. o 15:44
jak się domyślam o przyjeździe jakiegoś piSSdzielca do tego naszego kur...idołka dowiemy się kiedy ten już wyjedzie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
10 czerwca 2022r. o 19:16
Premier kupuje obligacje, gdy równocześnie jego zastępca zapewnia, że inflacja będzie maleć. Żona premiera sprzedaje nieruchomości zanim wejdzie w życie rządowy „Nowy (nie) ład” z niekorzystnymi dla podatnika regulacjami. Życie Morawieckich pełne jest zbiegów okoliczności…
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Halina z UM niezalogowany
11 czerwca 2022r. o 4:43
Pierwszy przypadek małpiej ospy w Polsce
Informacje o pierwszym przypadku małpiej ospy w Polsce podał minister zdrowia Adam Niedzielski.
Tym razem lasów nie zamkną. Bo chrust .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.