Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Karol Stasik: Wrócił Donald - wracamy do gry
~~klucznick niezalogowany
14 października 2021r. o 11:14
~~Bolecnauta napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Drożyzna, inflacja, brak nowych inwestycji, drukowanie pustego pieniądza, podziały społeczne, szczujnia TVP, nepotyzm na niesamowitą skalę, olbrzymi dług publiczny to jeszcze mało? mogę takich czy innych przykładów podać jeszcze mnóstwo. Nie da się tego schować pod dywan.


Zapomniałem o najważniejszym: "piniendzy nie ma i nie będzie".
a to dopiero początek tego co nastąpi,polecam film Greenland,to wyjaśni wszystko
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stara niezalogowany
14 października 2021r. o 12:53
~~klucznick napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): Drożyzna, inflacja, brak nowych inwestycji, drukowanie pustego pieniądza, podziały społeczne, szczujnia TVP, nepotyzm na niesamowitą skalę, olbrzymi dług publiczny to jeszcze mało? mogę takich czy innych przykładów podać jeszcze mnóstwo. Nie da się tego schować pod dywan.


Zapomniałem o najważniejszym: "piniendzy nie ma i nie będzie".a to dopiero początek tego co nastąpi,polecam film Greenland,to wyjaśni wszystko


Jak Donek będzie rządził to będzie decydować "siła mięśni".
Kto silniejszy ten mądrzejszy
Afer nie będzie tak jak to cudownie było do 2015roku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yoda niezalogowany
14 października 2021r. o 13:49
Sithowie do swojej ciemnej gry wracają. Smród wyczuwam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawy Rumianek niezalogowany
14 października 2021r. o 16:34
kiedyś na kolanach w moskwie a teraz brukseli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarniawy Pigwowiec niezalogowany
14 października 2021r. o 22:32
~~Żółty Grab napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Moje spojrzenie napisał(a): Ilu rodzinom za rządów PIS poprawił się byt ? Ile rodzin mogło po raz pierwszy z dziećmi pojechać nad morze ? Emeryci także skorzystali na dodatkowych emeryturach. Nie wpuszczenie do naszego kraju osób, które szturmem chciały wejść, uchroniło życie, zdrowie i mienie niejednego Polaka. Zabranie się za ludzi w gospodarstwach, którzy psy całe życie trzymają na łańcuchu, czy dążenie do tego aby sędziowie odpowiadali za złe wyroki, bo za pomocą policji skazywali ofiary zamiast sprawców - są w moim pojęciu argumentami, które przemawiają za oddaniem głosu na PIS. Ilu ludzi było skrzywdzonych przez sędziów ??? Reforma sądownictwa jest bardzo potrzebna. Myślę, że wszelkie podwyżki podyktowane są dążeniem do wyrównania wynagrodzeń z zachodem. Wówczas Polakom nie będzie się opłacało opuszczać swoich rodzin i dzieci, aby udać się za chlebem zagranicę. PIS wcale nie chce wyprowadzać Polski z UNII, PIS chce wyrównania szans Polaków z szansami zachodnich narodów. I sądzę, że większość Polaków przy urnach tak będzie myślała.

Naprawdę super, że jako osoba prowadząca firmę mogłem zasponsorowac wakacje nieudacznikom, a w zamian muszę pracować jeszcze więcej, bo idzie polski wał i muszę zarobić na nowe podatki w przyszłym roku, bo nierząd dalej będzie wydawał nie swoje pieniądze lekką ręką. Dziękuję ci drogą patologio pisowska, że dzięki twej pazerność muszę siedzieć i kombinować zamiast planować wczasy se swoją rodziną.


Ty i tobie podobni na wczasy do Singapur albo Dubaju, teraz zwykli ludzie mogą z dziećmi wyjechać na dwa tygodnie nad polskie morze.
Tak ciebie to boli? I nie obrażaj ludzi od "patologi" bo oni pracują na ciebie żebyś mógł sobie pojechać do Egiptu albo na Kanary.

Ty zakompleksiony wsiunie, załóż własną firmę i zobacz jak to się lata do Dubaju czy Singapuru, a dopiero potem pisz takie wysrywy, tluku pisowski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hr niezalogowany
14 października 2021r. o 23:21
~~Czarniawy Pigwowiec napisał(a):

Ty zakompleksiony wsiunie, załóż własną firmę i zobacz jak to się lata do Dubaju czy Singapuru, a dopiero potem pisz takie wysrywy, tluku pisowski.


Z takich "biznesmenów" jak ty ćwoku bez kultury, to mój dziadek na koń wsiadał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bolecnauta niezalogowany
14 października 2021r. o 23:36
Idzie nowe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~We weert niezalogowany
15 października 2021r. o 6:35
Panie Karol, UE to nie NATO.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza