Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Duża liczba ofiar śmiertelnych. Najnowsze dane o epidemii koronawirusa w naszych regionie i wPolsce
13926
qwax_
2 stycznia 2022r. o 16:07
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: qwax_ napisał(a): Ktoś napisał: ~~Gromosław Bezlitosny napisał(a): Cicho i zupełnie bez uwagi mediów, amerykański Sanepid - CDC - wycofało PCR jako ważny test. Począwszy od 1 stycznia 2022 (CDC) we wniosku do FDA wycofało poparcie testu RT-PCR. CDC przyznaje, że test PCR nie rozróżnia skutecznie COVID-19 od grypy sezonowej.

Może amerykańskie testy są niemiarodajne, ale nasze??
Nasz są po pierwsze nasze, po drugie narodowe, a po trzecie niejeden polski naukowiec zęby zjadł na tych testach.
Więc nie ma powodów do obaw. Zapewne na dniach jakiś Horban nam to wszystko naukowo wyjaśni ;)

Oj qwax , qwax , ale z Ciebie naiwne dziecko .


Ale o co ci chodzi? Przecież napisałem, że nasze narodowe testy są i tak mojsze od amerykańskich.
A wiem nieoficjalnie, ze sam Horban mówił, że są podobno najmojsze ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
2 stycznia 2022r. o 16:09
~~Hehe napisał(a): Mutant21 wyznawca telewizyjnych szamanów i ich pseudo naukowych teorii , chłopek roztropek z Ocic znowu nadaje .



M21 to Lucjan Złotkowski , piszę nie jako anonimowa tylda , biorę odpowiedzialność za to co piszę , szanuję tych co piszą anonimowo , ich niezbywalne prawo , gardzę anonimowymi opluwaczami .
Mój Fan mnie poucza , strofuje szanuję jego mimo że jest anonimem piszącym bzdury bo taka jest jego wiedza , analizuje tylko to co jest przeciw szczepieniom , nie analizuje korzyści .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~SZOK niezalogowany
2 stycznia 2022r. o 16:13
https://wolnemedia.net/dlaczego-mlodzi-ludzie-nagle-umieraja/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
2 stycznia 2022r. o 16:16
Wesoły Romku , Jasiu , nie szczep się , szczepionki dla tych co wieżą ze nauka to potęgi klucz , Ty Jasiu do nich nie należysz .

Zdrowia i pomyślności w Nowym Roku i oby Ciebie schorowanego to świństwo nie dopadło .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
2 stycznia 2022r. o 16:20
M21W2 napisał(a):
To jest 73% do 27 % - qwax tylko raz o tym wspomniał kiedy było 30% zgonów zaszczepionych , o niezaszczepionych
nie wspomniał , tak zaklina się rzeczywistość .

Przez te fajerwerki zapomniałem, ale dzięki, że czuwasz :)
Już policzyłem.
A więc, w ostatnim tygodniu (akurat to są dane za 8 dni) zmarło 1122 osoby w pełni zaszczepione, co daje 31% wszystkich zgonów.
Więc średnio umiera dziennie w Polsce 140 osób, które miały obiecany status nieśmiertelnych, wróć, w pełni zaszczepionych.
Czuwaj.




Dopisane 02.01.2022r. o godz. 16:20:

M21W2 napisał(a): Wesoły Romku , Jasiu , nie szczep się , szczepionki dla tych co wieżą ze nauka to potęgi klucz , Ty Jasiu do nich nie należysz .

Wieżą albo laufrem ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fioletowy Perukowiec niezalogowany
2 stycznia 2022r. o 16:25
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Hehe napisał(a): Mutant21 wyznawca telewizyjnych szamanów i ich pseudo naukowych teorii , chłopek roztropek z Ocic znowu nadaje .



M21 to Lucjan Złotkowski , piszę nie jako anonimowa tylda , biorę odpowiedzialność za to co piszę , szanuję tych co piszą anonimowo , ich niezbywalne prawo , gardzę anonimowymi opluwaczami .
Mój Fan mnie poucza , strofuje szanuję jego mimo że jest anonimem piszącym bzdury bo taka jest jego wiedza , analizuje tylko to co jest przeciw szczepieniom , nie analizuje korzyści .

Co nas obchodzi jak pan się nazywa ,Myśli pan że jak pan podaje swoje nazwisko to pana uwiarygadnia ? , każdy widzi że ma pan zero wiedzy ,zero logicznego myślenia ,cytuje pan kłamliwe i zmanipulowane dane ,bezgranicznie pan wierzy w to co panu mainstream poda .Rozum 3 letniego dziecka .I nie ma się czym chwalić .Jest pan godny pogardy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawy Nawłoć niezalogowany
2 stycznia 2022r. o 16:35
~~Fioletowy Perukowiec napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Hehe napisał(a): Mutant21 wyznawca telewizyjnych szamanów i ich pseudo naukowych teorii , chłopek roztropek z Ocic znowu nadaje .



M21 to Lucjan Złotkowski , piszę nie jako anonimowa tylda , biorę odpowiedzialność za to co piszę , szanuję tych co piszą anonimowo , ich niezbywalne prawo , gardzę anonimowymi opluwaczami .
Mój Fan mnie poucza , strofuje szanuję jego mimo że jest anonimem piszącym bzdury bo taka jest jego wiedza , analizuje tylko to co jest przeciw szczepieniom , nie analizuje korzyści .

Co nas obchodzi jak pan się nazywa ,Myśli pan że jak pan podaje swoje nazwisko to pana uwiarygadnia ? , każdy widzi że ma pan zero wiedzy ,zero logicznego myślenia ,cytuje pan kłamliwe i zmanipulowane dane ,bezgranicznie pan wierzy w to co panu mainstream poda .Rozum 3 letniego dziecka .I nie ma się czym chwalić .Jest pan godny pogardy

~~Fioletowy Perukowiec napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Hehe napisał(a): Mutant21 wyznawca telewizyjnych szamanów i ich pseudo naukowych teorii , chłopek roztropek z Ocic znowu nadaje .



M21 to Lucjan Złotkowski , piszę nie jako anonimowa tylda , biorę odpowiedzialność za to co piszę , szanuję tych co piszą anonimowo , ich niezbywalne prawo , gardzę anonimowymi opluwaczami .
Mój Fan mnie poucza , strofuje szanuję jego mimo że jest anonimem piszącym bzdury bo taka jest jego wiedza , analizuje tylko to co jest przeciw szczepieniom , nie analizuje korzyści .

Co nas obchodzi jak pan się nazywa ,Myśli pan że jak pan podaje swoje nazwisko to pana uwiarygadnia ? , każdy widzi że ma pan zero wiedzy ,zero logicznego myślenia ,cytuje pan kłamliwe i zmanipulowane dane ,bezgranicznie pan wierzy w to co panu mainstream poda .Rozum 3 letniego dziecka .I nie ma się czym chwalić .Jest pan godny pogardy



Jesteś głupkiem , osłem , zmanipulowanym gamoniem , rozumu to możesz pozazdrościć noworodkowi .
To ja M21 z pod tyldy , taka dyskusja Ciebie podnieca , sprawiłem Tobie przyjemność ? .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
2 stycznia 2022r. o 17:05
qwax_ napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
To jest 73% do 27 % - qwax tylko raz o tym wspomniał kiedy było 30% zgonów zaszczepionych , o niezaszczepionych
nie wspomniał , tak zaklina się rzeczywistość .

Przez te fajerwerki zapomniałem, ale dzięki, że czuwasz :)
Już policzyłem.
A więc, w ostatnim tygodniu (akurat to są dane za 8 dni) zmarło 1122 osoby w pełni zaszczepione, co daje 31% wszystkich zgonów.
Więc średnio umiera dziennie w Polsce 140 osób, które miały obiecany status nieśmiertelnych, wróć, w pełni zaszczepionych.
Czuwaj.

Dopisane 02.01.2022r. o godz. 16:20:
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Wesoły Romku , Jasiu , nie szczep się , szczepionki dla tych co wieżą ze nauka to potęgi klucz , Ty Jasiu do nich nie należysz .

Wieżą albo laufrem ;)



To cały Ty , ostatni tydzień 31 % zgonów zaszczepionych , to prawda , podaj ile % zgonów zaszczepionych , 31 % to tragedia , jeszcze większa tragedia to 69 % zgonów zaszczepionych .

Sprawdź wyniki z poprzednich tygodni , wszystkie poniżej 30% , nikt nie obiecywał nieśmiertelności zaszczepionym , z braku argumentów stawiasz na populistyczne wpisy .



Dopisane 02.01.2022r. o godz. 17:05:

~~Fioletowy Perukowiec napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Hehe napisał(a): Mutant21 wyznawca telewizyjnych szamanów i ich pseudo naukowych teorii , chłopek roztropek z Ocic znowu nadaje .



M21 to Lucjan Złotkowski , piszę nie jako anonimowa tylda , biorę odpowiedzialność za to co piszę , szanuję tych co piszą anonimowo , ich niezbywalne prawo , gardzę anonimowymi opluwaczami .
Mój Fan mnie poucza , strofuje szanuję jego mimo że jest anonimem piszącym bzdury bo taka jest jego wiedza , analizuje tylko to co jest przeciw szczepieniom , nie analizuje korzyści .

Co nas obchodzi jak pan się nazywa ,Myśli pan że jak pan podaje swoje nazwisko to pana uwiarygadnia ? , każdy widzi że ma pan zero wiedzy ,zero logicznego myślenia ,cytuje pan kłamliwe i zmanipulowane dane ,bezgranicznie pan wierzy w to co panu mainstream poda .Rozum 3 letniego dziecka .I nie ma się czym chwalić .Jest pan godny pogardy



Nawet tak prostego wpisu nie jesteś w stanie zrozumieć , czy ja piszę że nazwisko uwiarygadnia .
Powtórzę - BIORĘ PEŁNĘ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA TO CO PISZĘ , Ty anonimowa tylda ukrywasz się pod jakimś Perukowcem , wstyd przed znajomymi o innym spojrzeniu na rzeczywistość ? .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza