Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trwają zapisy na szczepienia przeciw COVID-19 dzieci w wieku 5-11 lat
~~Szarobura Bergenia niezalogowany
2 stycznia 2022r. o 21:54
i po co tyle afery i stachu przed wirusem który był z nami już od 2003r.
https://wolnemedia.net/o-patentach-czyli-geneza-sars-cov2/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xyz niezalogowany
2 stycznia 2022r. o 22:20
~~Pomysłodawca napisał(a): W Polsce wzorem Australii powinny powstać tak zwane ośrodki kwarantanny dla niezaszczepionych, wojsko mogłoby pomagać w przewiezieniu tych nieszczęśników. Powinniśmy brać przykład z krajów cywilizowanych.

A tobie to ta szczepionka chyba tak na mózg już siada że powinni Cię zamknąć na oddziale zamknietym.Zobicz człowieku ile ludzi zaszczepionych umiera.Oni podają że więcej nie zaszczepionych ale weź poprawkę,że wśród niezas-czepionych jest większość która zeszła z tego świata po pierwszej dawce a ich zaliczają do nie zaszczepionych. Ja przeszłam koronawirusa potwierdzone było 2 testami i szczepic się nie mam zamiaru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomysłodawca niezalogowany
2 stycznia 2022r. o 22:59
~~Bławatkowa Wierzba napisał(a): Marzy wam się faszyści...


Oczywiście w takim ośrodku każdy miałby wybór czy chce dalej tu przebywać czy się zaszczepić, wolny wybór więc nie wiem o czym ty piszesz foliarzu głupi. Przecież to sprawiedliwe rozwiązanie, nikt nikogo zmuszać nie będzie.

Udowodniono że osoby niezaszczepione odpowiadają za nowe mutacje trzeba to powstrzymać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomysłodawca niezalogowany
2 stycznia 2022r. o 23:03
~~Xyz napisał(a): szczepic się nie mam zamiaru.


Mam nadzieję że państwo cię zmusi, jak ty nie masz rozumu, to ktoś musi o to zadbać za ciebie.

Nie chcę mi się czytać tych bredni o szkodliwości szczepień, piszą to które g.o.w.n.o wiedzą, nie mają zielonego pojęcia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
2 stycznia 2022r. o 23:16
~~Pomysłodawca napisał(a): jak ty nie masz rozumu, to ktoś musi o to zadbać za ciebie.


Możesz mi naskoczyć
i masz wolny wybór... czy zrobić to z lewej czy z prawej strony :D

Kolejny idi-o _ta wszedł razem z nami w nowy rok... albo admin "podgrzewa temat" ;)


Dopisane 02.01.2022r. o godz. 23:16:

PIS-PO-PRL napisał(a): albo admin "podgrzewa temat" ;)


kurde... a ja dałem się na to złapać :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przekrwiony Szczodrzeniec niezalogowany
2 stycznia 2022r. o 23:26
~~Pomysłodawca napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Xyz napisał(a): szczepic się nie mam zamiaru.


Mam nadzieję że państwo cię zmusi, jak ty nie masz rozumu, to ktoś musi o to zadbać za ciebie.

Nie chcę mi się czytać tych bredni o szkodliwości szczepień, piszą to które g.o.w.n.o wiedzą, nie mają zielonego pojęcia.


Detektor faszyzmu mi się zepsuł od tego komentarza. To naprawdę admin ma takie poglądy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
2 stycznia 2022r. o 23:30
~~Pomysłodawca napisał(a):
Udowodniono że osoby niezaszczepione odpowiadają za nowe mutacje trzeba to powstrzymać.

Coś więcej, gdzieś? ;)
I kto: Sutkowski/Horban/Lucek?
Pytam, bo mnie ciekawość foliarska zżera ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Haha niezalogowany
3 stycznia 2022r. o 3:27
~~Pomysłodawca napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bławatkowa Wierzba napisał(a): Marzy wam się faszyści...


Oczywiście w takim ośrodku każdy miałby wybór czy chce dalej tu przebywać czy się zaszczepić, wolny wybór więc nie wiem o czym ty piszesz foliarzu głupi. Przecież to sprawiedliwe rozwiązanie, nikt nikogo zmuszać nie będzie.

Udowodniono że osoby niezaszczepione odpowiadają za nowe mutacje trzeba to powstrzymać.

Udowodniono a Ty był/a widział/a???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza