Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Mój świat się roztrzaskał" - wywiad z Ryszardem Rulińskim
~~Azzim niezalogowany
5 stycznia 2022r. o 22:05
Szkoda człowieka, mógł zrobić dużo dobrego tak dla ludzi jak i dla miasta, ale cóż, zachłanność tych, którym ufał, jak też bezduszność biurokratyczna zrobiły swoje, chociaż... prawda jest zawsze po środku, a każdy kij ma dwa końce. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasty Szupin niezalogowany
5 stycznia 2022r. o 23:31
Tu jest opisany dramat człowieka a wy piszecie o wypiekach ? Macie coś z głowami czy tylko udajecie? Nie chcę nikogo oceniać ale widać, że Pan miał swoje pięć minut ale nie umiał tego wykorzystać, na własne życzenie jest teraz jak jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowy Jałowiec niezalogowany
5 stycznia 2022r. o 23:46
~~xx napisał(a): Pan Ruliński mieszka chyba sam w dużym domu ul.Śluzowa - Leśna -czy dawni przyjaciele gdy był bogaty i Jego dzieci nie mogli przez te lata Mu pomóc.Jest sam biedny i chory .Dzieci pamiętajcie to jest ojciec , KARMA WRACA.

O tak, KARMA WRACA... długo czekałam, niecałe 24 lata. Pamięta Pan tego chłopca, którego Pan potrącił na przejściu dla pieszych przy szkole nr 5? Nie będę pisała o obrażeniach jakie syn miał po wypadku. Pan wie co zrobił by wszystko zatuszować a dziecko wypisać ze szpitala jako zdrowe mimo poważnych obrażeń. Nie cieszy mnie Pana sytuacja ale nie umiem współczuć, przykro mi... nie odkupił Pan dziecku nawet zniszczonego, nowego plecaka i nowiutkich dresów, choć nie byliśmy zamożną rodziną, nie przeprosił Pan tego dziecka, które długo walczyło o powrót do zdrowia, również psychicznego....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasty Szupin niezalogowany
6 stycznia 2022r. o 1:04
Jak jest tak źle to sprzedać dom samemu kawalerka wystarczy, parę złotych zostanie a jak jest orzeczenie lekarskie to za ciecia dorobić, czas zdjąć koronę i do roboty, teraz nie ma nic za darmo.
~~Trawiasty Szupin napisał(a): Tu jest opisany dramat człowieka a wy piszecie o wypiekach ? Macie coś z głowami czy tylko udajecie? Nie chcę nikogo oceniać ale widać, że Pan miał swoje pięć minut ale nie umiał tego wykorzystać, na własne życzenie jest teraz jak jest.

Jak jest tak źle to sprzedać dom samemu kawalerka wystarczy, parę złotych zostanie a jak jest orzeczenie lekarskie to za ciecia dorobić, czas zdjąć koronę i do roboty, teraz nie ma nic za darmo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszary Czosnek niezalogowany
6 stycznia 2022r. o 9:34
Biedaczyna!co chciał uzyskać? Ośmieszył się po raz kolejny w swoim życiu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowa Fasola niezalogowany
6 stycznia 2022r. o 12:07
~~Trawiasty Szupin napisał(a): rzedać dom samemu kawalerka wystarczy, parę złotych zostanie a jak jest orzeczenie lekarskie to za ciecia dorobić, czas zdjąć koronę i do roboty, teraz nie ma nic za darmo.
Zgłoś do moderacji

~~Trawiasty Szupin napisał(a):

"Mój świat się roztrzaskał" - wywiad z Ryszardem Rulińskim
~~arek 17 godz. 3 min. temu
Przewidywałem kiepską przyszłość tej firmy kiedy tylko usłyszałem o coraz częstszych i coraz bardziej kosztownych "patronatach" Rulimpexu.
To zawsze źle się kończy dla firm w początkach ich dynamicznego rozwoju.
Pan Ruliński wyraźnie był za mało asertywny i równocześnie zbyt ufny.
Ale mam szacunek dla jego niewątpliwych osiągnięć na skalę krajową.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Azzim 13 godz. 57 min. temu
Szkoda człowieka, mógł zrobić dużo dobrego tak dla ludzi jak i dla miasta, ale cóż, zachłanność tych, którym ufał, jak też bezduszność biurokratyczna zrobiły swoje, chociaż... prawda jest zawsze po środku, a każdy kij ma dwa końce. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasty Szupin 12 godz. 31 min. temu
Tu jest opisany dramat człowieka a wy piszecie o wypiekach ? Macie coś z głowami czy tylko udajecie? Nie chcę nikogo oceniać ale widać, że Pan miał swoje pięć minut ale nie umiał tego wykorzystać, na własne życzenie jest teraz jak jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowy Jałowiec 12 godz. 16 min. temu

~~xx napisał(a): Pan Ruliński mieszka chyba sam w dużym domu ul.Śluzowa - Leśna -czy dawni przyjaciele gdy był bogaty i Jego dzieci nie mogli przez te lata Mu pomóc.Jest sam biedny i chory .Dzieci pamiętajcie to jest ojciec , KARMA WRACA.


O tak, KARMA WRACA... długo czekałam, niecałe 24 lata. Pamięta Pan tego chłopca, którego Pan potrącił na przejściu dla pieszych przy szkole nr 5? Nie będę pisała o obrażeniach jakie syn miał po wypadku. Pan wie co zrobił by wszystko zatuszować a dziecko wypisać ze szpitala jako zdrowe mimo poważnych obrażeń. Nie cieszy mnie Pana sytuacja ale nie umiem współczuć, przykro mi... nie odkupił Pan dziecku nawet zniszczonego, nowego plecaka i nowiutkich dresów, choć nie byliśmy zamożną rodziną, nie przeprosił Pan tego dziecka, które długo walczyło o powrót do zdrowia, również psychicznego....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasty Szupin 10 godz. 58 min. temu
Jak jest tak źle to sprzedać dom samemu kawalerka wystarczy, parę złotych zostanie a jak jest orzeczenie lekarskie to za ciecia dorobić, czas zdjąć koronę i do roboty, teraz nie ma nic za darmo.

~~Trawiasty Szupin napisał(a): Tu jest opisany dramat człowieka a wy piszecie o wypiekach ? Macie coś z głowami czy tylko udajecie? Nie chcę nikogo oceniać ale widać, że Pan miał swoje pięć minut ale nie umiał tego wykorzystać, na własne życzenie jest teraz jak jest.


Jak jest tak źle to sprzedać dom samemu kawalerka wystarczy, parę złotych zostanie a jak jest orzeczenie lekarskie to za ciecia dorobić, czas zdjąć koronę i do roboty, teraz nie ma nic za darmo.

Wpuść do swojej makówki, że ten dom to komornik sprzeda i długi pokryje. A panu Rulińskiemu jak pozwolą to może sobie naprzeciwko w lesie szałas postawić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 stycznia 2022r. o 12:36
~~Mlecznoróżowa Fasola napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Trawiasty Szupin napisał(a): rzedać dom samemu kawalerka wystarczy, parę złotych zostanie a jak jest orzeczenie lekarskie to za ciecia dorobić, czas zdjąć koronę i do roboty, teraz nie ma nic za darmo.
Zgłoś do moderacji

Ktoś napisał: ~~Trawiasty Szupin napisał(a):

"Mój świat się roztrzaskał" - wywiad z Ryszardem Rulińskim
~~arek 17 godz. 3 min. temu
Przewidywałem kiepską przyszłość tej firmy kiedy tylko usłyszałem o coraz częstszych i coraz bardziej kosztownych "patronatach" Rulimpexu.
To zawsze źle się kończy dla firm w początkach ich dynamicznego rozwoju.
Pan Ruliński wyraźnie był za mało asertywny i równocześnie zbyt ufny.
Ale mam szacunek dla jego niewątpliwych osiągnięć na skalę krajową.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Azzim 13 godz. 57 min. temu
Szkoda człowieka, mógł zrobić dużo dobrego tak dla ludzi jak i dla miasta, ale cóż, zachłanność tych, którym ufał, jak też bezduszność biurokratyczna zrobiły swoje, chociaż... prawda jest zawsze po środku, a każdy kij ma dwa końce. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasty Szupin 12 godz. 31 min. temu
Tu jest opisany dramat człowieka a wy piszecie o wypiekach ? Macie coś z głowami czy tylko udajecie? Nie chcę nikogo oceniać ale widać, że Pan miał swoje pięć minut ale nie umiał tego wykorzystać, na własne życzenie jest teraz jak jest.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowy Jałowiec 12 godz. 16 min. temu

~~xx napisał(a): Pan Ruliński mieszka chyba sam w dużym domu ul.Śluzowa - Leśna -czy dawni przyjaciele gdy był bogaty i Jego dzieci nie mogli przez te lata Mu pomóc.Jest sam biedny i chory .Dzieci pamiętajcie to jest ojciec , KARMA WRACA.


O tak, KARMA WRACA... długo czekałam, niecałe 24 lata. Pamięta Pan tego chłopca, którego Pan potrącił na przejściu dla pieszych przy szkole nr 5? Nie będę pisała o obrażeniach jakie syn miał po wypadku. Pan wie co zrobił by wszystko zatuszować a dziecko wypisać ze szpitala jako zdrowe mimo poważnych obrażeń. Nie cieszy mnie Pana sytuacja ale nie umiem współczuć, przykro mi... nie odkupił Pan dziecku nawet zniszczonego, nowego plecaka i nowiutkich dresów, choć nie byliśmy zamożną rodziną, nie przeprosił Pan tego dziecka, które długo walczyło o powrót do zdrowia, również psychicznego....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasty Szupin 10 godz. 58 min. temu
Jak jest tak źle to sprzedać dom samemu kawalerka wystarczy, parę złotych zostanie a jak jest orzeczenie lekarskie to za ciecia dorobić, czas zdjąć koronę i do roboty, teraz nie ma nic za darmo.

~~Trawiasty Szupin napisał(a): Tu jest opisany dramat człowieka a wy piszecie o wypiekach ? Macie coś z głowami czy tylko udajecie? Nie chcę nikogo oceniać ale widać, że Pan miał swoje pięć minut ale nie umiał tego wykorzystać, na własne życzenie jest teraz jak jest.


Jak jest tak źle to sprzedać dom może brat pana panu zaoferuje dach nad głową przecież posiada dwa domy na zabobrzu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zszarzała Sasanka niezalogowany
6 stycznia 2022r. o 13:02
~~Trawiasty Szupin napisał(a): Tu jest opisany dramat człowieka a wy piszecie o wypiekach ? Macie coś z głowami czy tylko udajecie? Nie chcę nikogo oceniać ale widać, że Pan miał swoje pięć minut ale nie umiał tego wykorzystać, na własne życzenie jest teraz jak jest.

Jeszcze nie raz się przekonasz albo Twoi bliscy, że nie wszystko tylko od nas samych zależy. Talent, zdolności i przedsiębiorczość, to jedno, a otaczający nas ludzie z różnymi intencjami, to drugie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.