Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"Mój świat się roztrzaskał" - wywiad z Ryszardem Rulińskim
~~Kasztanowaty Rozpław niezalogowany
5 stycznia 2022r. o 14:52
Jak tu się wszyscy potrafią wymądrzać. Pan Ruliński jak rozwinął firmę to jego samochody towar do Szczecina woziły. Ale cóż . Nastała era marketów w których taśmowo piecze się badziew mrożony a durne ludziska ta kupują bo świeże, cieplutkie. I to go wykończyło. Do tego trochę niedbalstwa z jego strony i popłynął.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~FAKT niezalogowany
5 stycznia 2022r. o 14:52
Cokolwiek było to nie zasłużył na tak żałosny los.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowy Chmiel niezalogowany
5 stycznia 2022r. o 15:19
~~Brązoworudy Sit napisał(a):
Ktoś napisał: Bernard napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Pomidorowy Chmiel napisał(a): Napiszcie,że wywiad z archiwum,bo czytając tytuł odnosi się wrażenie, że nadal żyje



Wywiad nie jest z archiwum.
„ Wywiad został opublikowany w Roczniku Bolesławieckim 2020”

Mówię o tytule artykułu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Patryk Gryc niezalogowany
5 stycznia 2022r. o 15:43
Tak , dokładam się do opinii, że croissanty , bagietki, soki ( pomarańczowy) jak tłoczone, były przepyszne , rozmach jak na tamte czasy , kioski w kilku dzielnicach , w tym czasie mnóstwo badziewia z Niemiec i chińszczyzna swoją drogą zalewało rynek, no ale Hortex , Tymbark trwają, choć to inna liga, i tak to imponujące, że soki Och! były spokojnie dostępne nad morzem i w górach, kozak! nie ma co gadać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowa Wierzba niezalogowany
5 stycznia 2022r. o 16:41
~~Bbb napisał(a): Czy czegoś nie wiem? Wydaje mi się, że pan Ruliński żyje. Zmarła jego żona.


Oczywiście że żyje.
Podupadł na zdrowiu , ale żyje. Opuszczony i omijany przez wszystkich.
Tak to u nas jest . Nie masz kasy to przestają cię znać.
Jak miał kasę to by go po d...pie lizali. Towarzystwo świecznikowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stanisław niezalogowany
5 stycznia 2022r. o 16:49
Moj pierwszy pracodawca. Szkoda ze ta firma juz nie istnieje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Calo niezalogowany
5 stycznia 2022r. o 18:53
Niestety nic w życiu nie jest dane człowiekowi raz na zawsze.
Ja również z dużym sentymentem wspominam te przepyszne pieczywo. Miał Pan ogromne zasługi dla miasta i jeszcze będąc dzieckiem pamiętam jak budował Pan w Polsce kapitalizm. Bardzo Pana za to podziwiałem.
Życzę Panu dużo siły i mam nadzieję, że się Pan jeszcze odbije. Najważniejsze w życiu są dni których jeszcze nie znamy. Dużo zdrowia życzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~arek niezalogowany
5 stycznia 2022r. o 18:59
Przewidywałem kiepską przyszłość tej firmy kiedy tylko usłyszałem o coraz częstszych i coraz bardziej kosztownych "patronatach" Rulimpexu.
To zawsze źle się kończy dla firm w początkach ich dynamicznego rozwoju.
Pan Ruliński wyraźnie był za mało asertywny i równocześnie zbyt ufny.
Ale mam szacunek dla jego niewątpliwych osiągnięć na skalę krajową.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.