Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzy ofiary śmiertelne w powiecie, 315 w kraju
~~Karminowoczerwony Wawrzynek niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 17:33
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Fan Lucka napisał(a): Lucuś, błagam! Myśl choć trochę! Wyż zaczął się od 1946 i szczyt przypadł na 1956-57. Ludzie z rocznika 1946 mają dzisiaj 76 lat. Przy średniej życia mężczyzna niecałe 73 lata. Co roku wchodzi w wiek 73-74 lat kilkadziesiąt tysięcy mężczyzna więcej. I tak będzie przez najbliższych kilkanaście lat, bez żadnych dodatkowych typu pandemia.
Masz linka do danych i przeczytaj ze zrozumieniem https://www.budujmyarke.pl/cztery-dzialania/ . Wejdź na stronę GUS podaną w tym wpisie i oglądnij sobie animację piramidy wieku.
Chłopie, nas też to dopadnie. Rocznik to rocznik :(

A co do pandemicznych danych to należy je skorygować o kilkadziesiąt tysięcy tych, którzy umarliby niezależnie od covida, bo przyszedł ich czas. Nikt tego nie robi, bo propaganda nie lubi prawdy.
Twój fan



Lawirujesz jak możesz aby swoje bzdurne teorie bronić , nie bierzesz pod uwagę tego że covid jednemu skrócił życie o miesiąc , drugiemu o rok a jeszcze innym o kilka a nawet kilkanaście u kobiet .
Nie widzę powodu dalej w tym temacie dyskutować , upartość Twoja jest cenna , tylko bez przesady .
Nagle wzrosła po 2019 śmiertelność o ok . 100 tyś , co ciekawsze rośnie tylko w okresach szczytu kolejnych
fal wirusa .

Nie wina wirusa jako choroby tylko poważnego ograniczenia dostępu do służby zdrowia i leczenia .W mojej rodzinie w 2021 roku jedna osoba zmarła przez bardzo długi czas oczekiwania na diagnozę a w kręgu znajomych mam dwie osoby które gdyby nie wizyty prywatne i płatne badania dołączyły by do najbliższych po drugiej stronie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
20 stycznia 2022r. o 17:41
~~Brudnozielona Rzeżucha napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a)
(...)''....lecz róbmy to z kulturą jak nawet jej nie posiadamy to starajmy się zachować pozory a ten Pan nie ma tego .


w jego przypadku nie ma szans na zachowanie nawet pozorów...
przychodzi moment że staruszka ponoszą emocje ,poczuje się urażony i bęc...
tak jak w Twoim przypadku pojawia się ''brudny palec'' ;D

wiem co piszę ...poznałem typa bezpośrednio ,wiem na co go stać ,wiem czego można oczekiwać w jego kolejnych postach ...
braki elokwencji nadrabia arogancją i pospolitych chamstwem ...
ot i cała prawda o lucusiu ...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 stycznia 2022r. o 17:41
Januszku dziecino droga , opinia o mnie takiego smarka jak Ty spływa po mnie .

Co do kobiety , nie mam zielonego pojęcia kim jest i jakiej płci Brudnozielona Rzeżucha .
Zakpiłem sobie , Brudnozielona - rodzaj żeński , Brudnozielony - rodzaj męski , dlatego jak napisał /ła nie jesteśmy na Ty użyłem określenia Pani .
Dziecinko droga nawet taki pustak jak Ty powinien to zrozumieć , półinteligencie ziejący nienawiścią .
Większość twoich wpisów ignoruję tak jak na to zasługujesz , już pisałem , krytycznie oceniam siebie że w ogóle
coś odpisuję psychopacie , jesteś nim bez najmniejszych wątpliwości .
Dobranoc Januszku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fan Lucka niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 17:46
Lucuś, przerażasz mnie! Dziecko drogie, jak był wyż urodzeń to potem będzie wyż zgonów. Takich oczywistości nie rozumiesz? Czego ty nie pojmujesz Lucusiu? Ludzie najpierw się rodzą, a potem umierają. Statystycznie facet żyje 72,6 lat. Statystycznie, bo jeden umiera jak ma 100, drugi jak 18, a trzeci jak ma 56. Średnio w skali kraju wychodzi 72,6.
No i jak się dużo urodziło, to potem po statystyczny czasie życia dużo będzie umierać. Gdybyś miał więcej niż trzy klasy, to wziąłbyś plik excela z GUS i sam mógł sprawdzić. A odpaliłeś animację ze strony GUS czy nie potrafisz? Tam pięknie widać, jak będzie przebiegało wymieranie powojennego wyżu.
A może się wystraszyłeś i nie chcesz słyszeć o tym, że niewiele ci zostało?


Twój fan

PS

Czy ktoś inny ma jeszcze problem ze zrozumieniem czy tylko sam Lucuś nie daje rady?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Rzeżucha niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 17:54
M21W2 napisał(a): Januszku dziecino droga , opinia o mnie takiego smarka jak Ty spływa po mnie .

Co do kobiety , nie mam zielonego pojęcia kim jest i jakiej płci Brudnozielona Rzeżucha .
Zakpiłem sobie , Brudnozielona - rodzaj żeński , Brudnozielony - rodzaj męski , dlatego jak napisał /ła nie jesteśmy na Ty użyłem określenia Pani .
Dziecinko droga nawet taki pustak jak Ty powinien to zrozumieć , półinteligencie ziejący nienawiścią .
Większość twoich wpisów ignoruję tak jak na to zasługujesz , już pisałem , krytycznie oceniam siebie że w ogóle
coś odpisuję psychopacie , jesteś nim bez najmniejszych wątpliwości .
Dobranoc Januszku .

Drogi Panie nie kiedy nie zauważe końcówki .Powiem tak w swojej pracy zawodowej spotykam różnych ludzi tych jak by nazwać ze złego towarzystwa i tych z dobrego ,tych z wykształceniem ,tych mniej wykształconych z miasta z wioski lecz z takim osobnikiem jak Pan to od 20 lat nie miałam styczność jest Pan pierwszy w karierze i pierwszy co nazywa człowieka KUNDLEM różnie bywa lecz nie spotkałam się z chamstwem.Ale każdy wynosi coś z domu Pan wyniósł akurat to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gromosław Bezlitosny niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 17:55
~~Brudnozielona Rzeżucha napisał(a): Horus napisał(a): no i widzisz lucusiu jak sam siebie pogrążasz...
nawet post ''Rzeżuchy'' ci się nie spodobał bo był dla ciebie bezlitośnie krytyczny a który ''skomentowałeś '' w swoim niepowtarzalnym ''stylu'' pieprząc coś o ''brudnym palcu''
ja wiem że wychowany w prostactwie ,braku dostępu do wiedzy a co najważniejsze do kontaktu z ludźmi inteligentnymi skutkuje teraz takim jak twoje prostackim zachowaniem ...
może w granicach twojej zagrody jest to normalne ale tutaj ?
jedyne co może cię odrobinę usprawiedliwić to fakt że pojawiłeś się nagle wśród ludzi myślących i to jest dla ciebie szok że są tak inni od ciebie ...to rodzi twój ból ...może nawet niedowierzanie że tak wielu nagle krytykuje twoje postępowanie...
a mnie dziwisz się kiedy nazywam cię od początku kmiotem czy głąbem ...
poznałem się na tobie i wiem że się nie myliłem ...;D

pomyśl jednak co z ciebie za ''burak''
mnie tam możesz sobie wyzywać do woli bo mnie to nie ruszy ale tak odzywać się do kobiety?
po wielu twoich oszustwach i kłamstwach nazywam cię łgarzem ...
po wpisach nazywam cię prostakiem i kmiotem ...
teraz po tym co napisałeś do jakiejś kobiety mogę i będę cię nazywał pospolitym chamem...;D

myślę że po wyjaśnieniu powodu nie strzelisz ''focha'' ;D ;D

Powiem tak ktoś pokroju tego Pana Lucusia jak go tu nazywać nie rusza mnie to jeżeli ktoś nie ma lini obrony takiej żeby dyskusja szła w kierunku swoich doświadczen to zaczyna obrażać obserwując te artykuły i wpisy tego Pana to jego jedyne słowa jakie używa to są FOLIARZ,ZIEMIA PLASKA ,KUNDEL ,ITD,ITD nawet niechce pisać dalej bo wstyd używać takich słów na forum każdy ma prawo swojej wypowiedzi lecz róbmy to z kulturą jak nawet jej nie posiadamy to starajmy się zachować pozory a ten Pan nie ma tego .

Niech się Pani nie dziwi , ten cały Lucuś to taki forumowy c/o/w/i/d/i/o/t/a , ma czasami do pomocy dwóch swoich ministrantów , są pośmiewiskiem tego forum i zaniżają poziom dyskusji , klepią bzdury jakie nagrały im się z telewizora a brak argumentów zastępują arogancją
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
20 stycznia 2022r. o 18:02
M21W2 napisał(a): Januszku dziecino droga , opinia o mnie takiego smarka jak Ty spływa po mnie .

Co do kobiety , nie mam zielonego pojęcia kim jest i jakiej płci Brudnozielona Rzeżucha .
Zakpiłem sobie , Brudnozielona - rodzaj żeński , Brudnozielony - rodzaj męski , dlatego jak napisał /ła nie jesteśmy na Ty użyłem określenia Pani .
Dziecinko droga nawet taki pustak jak Ty powinien to zrozumieć , półinteligencie ziejący nienawiścią .
Większość twoich wpisów ignoruję tak jak na to zasługujesz , już pisałem , krytycznie oceniam siebie że w ogóle
coś odpisuję psychopacie , jesteś nim bez najmniejszych wątpliwości .
Dobranoc Januszku .


lucusi ...staruchu o niespełnionych ambicjach...;D taki to niby jesteś ''bystrzak''-tak twierdzi twój brat :D a nie zauważyłeś w jakiej formie pisze ''rzeżucha''?
więc kto tu jest pustakiem ?...głombie po trzech klasach ...;D
i nie pierdziel mi tu kolejnych farmazonów knocie bo pierwszy twój wpis dzisiaj już o mnie wspominał ...
ja rozumiem żer tęsknisz za ludźmi mądrzejszymi od siebie bo liczysz na to że może się od nich coś nauczysz stąd te twoje powroty min. do mnie ...;)

nie pisz że tu mnie ignorujesz a raczej sprostuj że jesteś ignorantem zarówno w wiedzy jaki i inteligencji...
a teraz pisz sobie do woli bo ...
szkoda mi czasu dla takiego jak ty prostaka...;D
za godzinkę ...może dwie wpadnę poczytać co tu ''wypocisz'' :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 stycznia 2022r. o 18:09
Brudnozielona cieszy mnie że Pan /Pani czyta tylko co ja piszę , nie wiem jakie odniósł wrażenie by Pan / Pani czytając o mnie że jestem , burakiem , prostakiem , kmiotkiem , złodziejem . faszystą gorszym od SS-manów , było coś też o Mengele , szczurze doświadczalnym , baranem prowadzonym na rzeź itd , itp .

To nie wszystko , w innych tematach było znacznie gorzej .
Nie przeszkadza mi to ani trochę , garstka przeciwników nauki i naukowców nie jest w stanie mnie obrazić .
Robię to co uważam za bardzo potrzebne w obliczu pandemii , wspieram i jestem z tymi co dążą do ograniczenia jej i jej skutków .
Postępowy zachód wraca do sezonowej epidemii , Polska w czarnej dziurze razem z Rosją , Bułgarią i pozostałymi krajami podległymi sowietom .



faszystą gorszym od SS-manów , było coś też o Mengele , szczurze doświadczalnym , baranem prowadzonym na rzeź
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.