Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzy ofiary śmiertelne w powiecie, 315 w kraju
14240
M21W2
20 stycznia 2022r. o 15:57
~~Brudnozielona Rzeżucha napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brudnozielona Rzeżucha napisał(a): ~~Brudnozielona Rzeżucha


Proszę pani Brudnozielona , ja piszę z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa , pani Brudnozielona jako anonimowy
troll i hejter .
Pozdrawiam Panią i zdrowia Pani życzę .


Cieszę się bardzo lecz proszę hamować w świętach bo to tylko Pan tu troluje i hejtuje wszystkich kto ma odmienne zdanie i pisze prawdę z życie a nie to co znajdzie i wklei proszę zachować godność swoją i nie pisać do mnie ok . Dziękuję bo ja mam zasadę nie prowadzic konwersacji z osobą takiego niskiego poziomu jak Pan co wyzywa kogoś od kundli .Zauważyłam że nie ma Pan argumentów to jest atak wyzwisk .Żegnam zdrowia.



Z przyjemnością to zrobię , dla Pani godnym partnerem jest Horus .
Trzymam Panią pani Brudnozielona za słowo , ja ze swojej strony nie gwarantuję tego , kłamstwa Pani nazwę kłamstwami , hejt Pani nazwę hejtem , nie będę też obojętny jak Pani będzie pluła na ciężko pracujących ludzi służby zdrowia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Rzeżucha niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 16:04
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brudnozielona Rzeżucha napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brudnozielona Rzeżucha napisał(a): ~~Brudnozielona Rzeżucha


Proszę pani Brudnozielona , ja piszę z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa , pani Brudnozielona jako anonimowy
troll i hejter .
Pozdrawiam Panią i zdrowia Pani życzę .


Cieszę się bardzo lecz proszę hamować w świętach bo to tylko Pan tu troluje i hejtuje wszystkich kto ma odmienne zdanie i pisze prawdę z życie a nie to co znajdzie i wklei proszę zachować godność swoją i nie pisać do mnie ok . Dziękuję bo ja mam zasadę nie prowadzic konwersacji z osobą takiego niskiego poziomu jak Pan co wyzywa kogoś od kundli .Zauważyłam że nie ma Pan argumentów to jest atak wyzwisk .Żegnam zdrowia.


Z przyjemnością to zrobię , dla Pani godnym partnerem jest Horus .
Trzymam Panią pani Brudnozielona za słowo , ja ze swojej strony nie gwarantuję tego , kłamstwa Pani nazwę kłamstwami , hejt Pani nazwę hejtem , nie będę też obojętny jak Pani będzie pluła na ciężko pracujących ludzi służby zdrowia .

Szanowny Panie mam swojego partnera nie potrzebuje drugiego lecz z wypowiedzi Pana Horusa są godne uwagi i podziwu a co więcej powiem zabawne bo Pan trzyma się kleju i tym się różnicie . Dziękuję Pozdrawiam Miłego wieczoru życzę i zdrowia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Rzeżucha niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 16:12
~~Brudnozielona Rzeżucha napisał(a): M21W2 napisał(a): Ktoś napisał: ~~Brudnozielona Rzeżucha napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brudnozielona Rzeżucha napisał(a): ~~Brudnozielona Rzeżucha


Proszę pani Brudnozielona , ja piszę z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa , pani Brudnozielona jako anonimowy
troll i hejter .
Pozdrawiam Panią i zdrowia Pani życzę .


Cieszę się bardzo lecz proszę hamować w świętach bo to tylko Pan tu troluje i hejtuje wszystkich kto ma odmienne zdanie i pisze prawdę z życie a nie to co znajdzie i wklei proszę zachować godność swoją i nie pisać do mnie ok . Dziękuję bo ja mam zasadę nie prowadzic konwersacji z osobą takiego niskiego poziomu jak Pan co wyzywa kogoś od kundli .Zauważyłam że nie ma Pan argumentów to jest atak wyzwisk .Żegnam zdrowia.


Z przyjemnością to zrobię , dla Pani godnym partnerem jest Horus .
Trzymam Panią pani Brudnozielona za słowo , ja ze swojej strony nie gwarantuję tego , kłamstwa Pani nazwę kłamstwami , hejt Pani nazwę hejtem , nie będę też obojętny jak Pani będzie pluła na ciężko pracujących ludzi służby zdrowia .

Szanowny Panie mam swojego partnera nie potrzebuje drugiego lecz z wypowiedzi Pana Horusa są godne uwagi i podziwu a co więcej powiem zabawne bo Pan trzyma się kleju i tym się różnicie . Dziękuję Pozdrawiam Miłego wieczoru życzę i zdrowia.

Co do służby zdrowia każdy ma swoje doświadczenie ja nie mam dobrego lecz każdya jakiś swój zawód i wykonuje go z sercem lub a na odczepnego aby dzień pracy zleciał .I widzi Pan nie ma Pan argumentów to odbiega Pan od tematu czy gdzie kolwiek jest wpis że pluje na służbę nie to bardzo proszę aby się Pan niekompromitowal zachowaj Pan jeżeli ma Pan trochę godność ok a po drugie nikogo nie hejtuje wymieniłam się opinią ,zdaniem na temat tego wszystkiego a największym hejterem to chyba Pan jest nawet słowo KUNDEL obraził Pan psa bo ja mam pieska i on jest dla mnie moja psiunia a nie kundlem a Pan użył tego słowa do człowieka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fan Lucka niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 16:12
M21W2 napisał(a): Bez komentarza .







Lucuś, dziecko drogie. Staczasz się coraz bardziej :( Co się z tobą dzieje? Może zrób sobie test i weź kwarantannę od internetu?

Lucek od rana szaleje
Klawiatura aż się grzeje
Jak rano siadł do klawiatury
Do teraz pisze bzdury
Coś mu chyba zaszkodziło
Coś mu się znów porobiło
Wkleja bez umiaru bzdety
Odświeża stare kotlety
Chyba boi się mikrona
Co covidain wnet pokona
Bo czepienia są do doopy
Teoria nie trzyma się kupy
Jak to "eksperci" zobaczyli
Szybko z rady wyskoczyli
Tylko Lucek wciąż szaleje
Choć się już publika śmieje
Lucek czas włączyć myślenie
Skończyć głupie pitolenie
Czas już walczyć o leczenie
A nie ciągłe wyczepienie
Lucuś, znowu "Bolki" wspierasz
Gdy na forum się wydzierasz
Bolki co cię oszukują
Ciągle tobą manewrują
A ty znów do upadłego
Walczysz za "Bolka" kolego
Weź se chłopie na wstrzymanie
Daj nam wszystkim oddychanie.

Twój Fan
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 stycznia 2022r. o 16:30
Mój TY FANIE , tak trudno Tobie zrozumieć że odpowiadam każdemu według zasług , Tobie a wierszyki dziękuję , na niektóre brednie aby nie obrazić nie odpowiadam .
Jak tam , dowiedziałeś się kiedy w Polsce mieliśmy wyż demograficzny ? .

Drogi fanie skomentuj tą wypowiedź jednego z profesorów , wiem że ich nie lubisz , zrób to dla mnie , fragment wywiadu z dziennikarzem .

- Po co nam III wojna światowa? Mamy na miejscu, z powody głupoty części społeczeństwa, która się nazywa, część się nazywa Zjednoczoną Prawicą. Bo to oni. Ale nie tylko w Zjednoczonej Prawicy są tacy dziwacy .

- Nikt nie blokował tych brutalnych głupot szerzonych przez antyszczepionkowców. [...] czytam, że maski szkodzą. Wie pan, chirurdzy operują w maskach od 100 lat. Jak pan wyobraża sobie być operowany przez chirurga, który nie ma maski, kicha i kaszle. Ale gawiedź niewykształcona, słuchająca określonej telewizji, w to wierzy - dodał.

Ach ten profesor , jak on traktuje antyszczepionkowców , to tacy yntelygenci .


Dopisane 20.01.2022r. o godz. 16:30:

Lekarz stwierdził, że 15 mln niezaszczepionych Polaków "to jest tragedia". Jego zdaniem ochrona zdrowia może się załamać jeżeli przy tak dużej liczbie niezaszczepionych pojawi się groźniejszy wariant koronawirusa.

- Mamy 23-25 proc. zaszczepionych trzema dawkami - i to jest bezpieczne i praktycznie nikt w tej grupie nie umrze, chyba że ma 50 innych schorzeń jako takich - stwierdził prof.

Co ten profesor wygaduje , nie czyta co piszą forumowi " profesorowie " z Bolca .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fan Lucka niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 16:36
Lucuś, podałem ci linki do danych o wyżu demograficznego. Nie zrozumiałeś? Ty dziecko drogie, jesteś na fali wzrostowej powojennego wyżu, szczyt przypadł na lata 56-57.
I niestety teraz ludzie z tego wyżu umierają, co powoduje duży wzrost liczby zgonów bez żadnego covid.
Napisz mi spokojnie Lucuś, czego tutaj nie rozumiesz? Bo mi się wydaje to bardzo proste. Dziecko drogie, GUS publikuje fajne arkusze xls, gdzie można wszystko sprawdzić. Czemu "profesorowie" tego nie rozumieją, skoro mają więcej niż 3 klasy? To jest naprawdę ciekawe.
To jak? Czego nie rozumiesz z wyżu powojennego?

Twój fan
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 stycznia 2022r. o 16:41
Pani Rzeżucho , niech się Pani ogarnie i dotrzymuje słowa , nie dyskutuje ze mną .

Napiszę dużymi literami , może Pani czytając kilka razy zrozumie proste zadnie .

Nie będę obojętny JAK BĘDZIE , POWTARZAM , JAK BĘDZIE Pani pluła na służbę zdrowia .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fan Lucka niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 16:44
Lucuś, posłuchaj sobie:

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.