Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzy ofiary śmiertelne w powiecie, 315 w kraju
~~Brudnozielona Rzeżucha niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 18:10
~~Gromosław Bezlitosny napisał(a): ~~Brudnozielona Rzeżucha napisał(a): Horus napisał(a): no i widzisz lucusiu jak sam siebie pogrążasz...
nawet post ''Rzeżuchy'' ci się nie spodobał bo był dla ciebie bezlitośnie krytyczny a który ''skomentowałeś '' w swoim niepowtarzalnym ''stylu'' pieprząc coś o ''brudnym palcu''
ja wiem że wychowany w prostactwie ,braku dostępu do wiedzy a co najważniejsze do kontaktu z ludźmi inteligentnymi skutkuje teraz takim jak twoje prostackim zachowaniem ...
może w granicach twojej zagrody jest to normalne ale tutaj ?
jedyne co może cię odrobinę usprawiedliwić to fakt że pojawiłeś się nagle wśród ludzi myślących i to jest dla ciebie szok że są tak inni od ciebie ...to rodzi twój ból ...może nawet niedowierzanie że tak wielu nagle krytykuje twoje postępowanie...
a mnie dziwisz się kiedy nazywam cię od początku kmiotem czy głąbem ...
poznałem się na tobie i wiem że się nie myliłem ...;D

pomyśl jednak co z ciebie za ''burak''
mnie tam możesz sobie wyzywać do woli bo mnie to nie ruszy ale tak odzywać się do kobiety?
po wielu twoich oszustwach i kłamstwach nazywam cię łgarzem ...
po wpisach nazywam cię prostakiem i kmiotem ...
teraz po tym co napisałeś do jakiejś kobiety mogę i będę cię nazywał pospolitym chamem...;D

myślę że po wyjaśnieniu powodu nie strzelisz ''focha'' ;D ;D

Powiem tak ktoś pokroju tego Pana Lucusia jak go tu nazywać nie rusza mnie to jeżeli ktoś nie ma lini obrony takiej żeby dyskusja szła w kierunku swoich doświadczen to zaczyna obrażać obserwując te artykuły i wpisy tego Pana to jego jedyne słowa jakie używa to są FOLIARZ,ZIEMIA PLASKA ,KUNDEL ,ITD,ITD nawet niechce pisać dalej bo wstyd używać takich słów na forum każdy ma prawo swojej wypowiedzi lecz róbmy to z kulturą jak nawet jej nie posiadamy to starajmy się zachować pozory a ten Pan nie ma tego .

Niech się Pani nie dziwi , ten cały Lucuś to taki forumowy c/o/w/i/d/i/o/t/a , ma czasami do pomocy dwóch swoich ministrantów , są pośmiewiskiem tego forum i zaniżają poziom dyskusji , klepią bzdury jakie nagrały im się z telewizora a brak argumentów zastępują arogancją
Nie znam nie oceniam lecz myślałam że forum jest po to aby prowadzić konwersacje a tu widzę że jak w kołchozie tak nie obrażając .No nic może nie potrzebnie tu zabrałam głos z góry przepraszam jeżeli kogoś uraziłam tak dla żartu na koniec idę umyć paluchy hihi ta końcówka to do Pana Lucjana .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Rzeżucha niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 18:12
M21W2 napisał(a): Brudnozielona cieszy mnie że Pan /Pani czyta tylko co ja piszę , nie wiem jakie odniósł wrażenie by Pan / Pani czytając o mnie że jestem , burakiem , prostakiem , kmiotkiem , złodziejem . faszystą gorszym od SS-manów , było coś też o Mengele , szczurze doświadczalnym , baranem prowadzonym na rzeź itd , itp .

To nie wszystko , w innych tematach było znacznie gorzej .
Nie przeszkadza mi to ani trochę , garstka przeciwników nauki i naukowców nie jest w stanie mnie obrazić .
Robię to co uważam za bardzo potrzebne w obliczu pandemii , wspieram i jestem z tymi co dążą do ograniczenia jej i jej skutków .
Postępowy zachód wraca do sezonowej epidemii , Polska w czarnej dziurze razem z Rosją , Bułgarią i pozostałymi krajami podległymi sowietom .



faszystą gorszym od SS-manów , było coś też o Mengele , szczurze doświadczalnym , baranem prowadzonym na rzeź

Panie Lucjanie lecz szczepieniami tego nie zwalczymy proszę mi wierzyć nie napiszę czemu bo nie mogę i tak za dużo napisałam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Rzeżucha niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 18:16
~~Brudnozielona Rzeżucha napisał(a): M21W2 napisał(a): Brudnozielona cieszy mnie że Pan /Pani czyta tylko co ja piszę , nie wiem jakie odniósł wrażenie by Pan / Pani czytając o mnie że jestem , burakiem , prostakiem , kmiotkiem , złodziejem . faszystą gorszym od SS-manów , było coś też o Mengele , szczurze doświadczalnym , baranem prowadzonym na rzeź itd , itp .

To nie wszystko , w innych tematach było znacznie gorzej .
Nie przeszkadza mi to ani trochę , garstka przeciwników nauki i naukowców nie jest w stanie mnie obrazić .
Robię to co uważam za bardzo potrzebne w obliczu pandemii , wspieram i jestem z tymi co dążą do ograniczenia jej i jej skutków .
Postępowy zachód wraca do sezonowej epidemii , Polska w czarnej dziurze razem z Rosją , Bułgarią i pozostałymi krajami podległymi sowietom .



faszystą gorszym od SS-manów , było coś też o Mengele , szczurze doświadczalnym , baranem prowadzonym na rzeź

Panie Lucjanie lecz szczepieniami tego nie zwalczymy proszę mi wierzyć nie napiszę czemu bo nie mogę i tak za dużo napisałam
A co do wyzwisk do Pana osoby to tak czytając sam doprowadza Pan swoim kłamstwem i agresja do tego .Agresja wzbudza agresję niestety jesteśmy ludźmi tak skonstruowani że atak odbijamy atakiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Rzeżucha niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 18:20
Mimo tego Pozdrawiam was szanowni państwo wszystkich życzę zdrowia dystansu do sytuacji żebyśmy wytrwali wszyscy miejmy szacunek dla tych szczepionych to ich sprawa i tych NIESZCZEPIONYCH nazywanych tu Foliarzami odrazu dodam że jestem jedną z nim czyli Foliarka hihi fajnie brzmi mogę być a co mi tam.Zdrowka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 stycznia 2022r. o 18:43
~~Fan Lucka napisał(a): Lucuś, przerażasz mnie! Dziecko drogie, jak był wyż urodzeń to potem będzie wyż zgonów. Takich oczywistości nie rozumiesz? Czego ty nie pojmujesz Lucusiu? Ludzie najpierw się rodzą, a potem umierają. Statystycznie facet żyje 72,6 lat. Statystycznie, bo jeden umiera jak ma 100, drugi jak 18, a trzeci jak ma 56. Średnio w skali kraju wychodzi 72,6.
No i jak się dużo urodziło, to potem po statystyczny czasie życia dużo będzie umierać. Gdybyś miał więcej niż trzy klasy, to wziąłbyś plik excela z GUS i sam mógł sprawdzić. A odpaliłeś animację ze strony GUS czy nie potrafisz? Tam pięknie widać, jak będzie przebiegało wymieranie powojennego wyżu.
A może się wystraszyłeś i nie chcesz słyszeć o tym, że niewiele ci zostało?


Twój fan

PS

Czy ktoś inny ma jeszcze problem ze zrozumieniem czy tylko sam Lucuś nie daje rady?



Ty mnie też przerażasz , powtarzasz bezrefleksyjnie wyuczone na pamięć frazesy , zadałem pytanie , dlaczego wzrost zgonów występuje w szczycie kolejnych fal zakażeń , spadają zakażenia , spada liczba zgonów .
Nie chcesz tego widzieć czy tylko udajesz że nie widzisz , walisz na jedno kopyto , Lucuś to , Lucuś tamto . Lucuś taki .



Dopisane 20.01.2022r. o godz. 18:43:

~~Brudnozielona Rzeżucha , jednak dyskusja z Panią miała sens , niech Pani nie zmienia linku , pokażę Pani kto pierwszy
w chamski sposób atakuje .
Od dawna Horusowi napisałem , na chamstwo odpowiadam chamstwem , nie należę do tych co nadstawiają drugi
policzek .
Rozumiem Panią , bliżej Pani do przeciwników szczepień , stąd całkowity brak obiektywizmu .
Dobranoc .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fan Lucka niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 19:05
Lucuś, skup się!
Po pierwsze - porównywanie globalnej rocznej liczby w latach 2020-2021 powinno być skorygowane o naturalny wzrost liczby zgonów wynikający z wyżu demograficznego. Najpierw powinno się wyznacza ile osób powinno statystycznie umrzeć w 2020 i 2021 w sytuacji, gdyby covid nie było. Ma te dane ZUS (liczą do emerytur) i GUS. Dopiero wzrost ponad tą liczbę można uznawać za wzrost ponadnormatywny. Żaden z tak zwanych ekspertów tego nie robi pokazując w ten sposób niemiarodajne i nierzetelne dane. Po przeliczeniu nie było 100 tys. zgonów nadmiarowych, a może 30-40 tyś.
Po drugie - tłumaczył ci już, że ja przechodziłem covid, jako folarz nie neguję jego istnienia, a neguję sposób organizacji służby zdrowia. Fale zakażeń wirusowych przychodzą tak, jak zwykle przychodziły. Jak była ciężka grypa to przychodnie były pełne chorych. I leczono ich na grypę. Teraz wybrano nieleczenie - pisałem o tym już nie raz. Tak nieloeczono moich bliskich i znajomych. Masz pozytywny wynik testu, nie badają ciebie, ale zamykają na kwarantannie i mówią ' "Jak będzie źle to dzwoń po pogotowie". I ludzie czekają aż będzie źle, zgłaszają się za późno i umierają. Czy ty potrafisz mając temperaturę i jakieś covidowe objawy zdiagnozować, że zaczyna się zapalenie płuc albo inne powikłania? Nikt nie potrafi, a Simon z Horbanem i Niedzielskim każą ludziom dokonywać samodiagnozy, nie dają im żadnych leków, a potem ogłaszają, że jest nadmiarowa śmiertelność. Czy ty naprawdę nie widzisz, że oni są odpowiedzialni za to, co się dzieje ze zgonami. Podawałem ci dane, że szpitale w Polsce, ponoć zajęte totalnie, miały w roku 2020 o 30% mniej hospitalizowanych niż w 2019. To coś się stało z tym miejscami?
Po trzecie - Lucuś, EMA i Pfizer już stwierdzili, że nie warto dawać trzeciej szprycy. A u nas koniecznie chcą wyczepić wszystkich, chociaż omikron ma te czepienia gdzieś i robi swoje. Poza tym jest mało szkodliwy.
Po czwarte - pisałem ci już nie raz, że ciągłe czepienie to ciągłe obciążenie systemu immunologicznego organizmu, bo masz stan zapalny w organizmie. Przyznała to też EMA, mówiąc, że osłabi to system immunologiczny organizmu. WHO też już stwierdza, że przecież nie będzie się czepić całej populacji globu co kilka miesięcy. To jakiej cholery u nas cały czas gardłuja o czepieniach bez końca.

Po piąte - Lucuś, myśl chociaż trochę. Napisz czego nie rozumiesz z wymierania wyżu demograficznego i czego nie rozumiesz z powyższych punktów.

Tej fan
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fan Lucka niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 19:11
Sorry za błędy, ale komputer sam poprawiał i nie sprawdziłem pisowni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 19:14
M21W2 napisał(a): Brudnozielona cieszy mnie że Pan /Pani czyta tylko co ja piszę , nie wiem jakie odniósł wrażenie by Pan / Pani czytając o mnie że jestem , burakiem , prostakiem , kmiotkiem , złodziejem . faszystą gorszym od SS-manów , było coś też o Mengele , szczurze doświadczalnym , baranem prowadzonym na rzeź itd , itp .

To nie wszystko , w innych tematach było znacznie gorzej .
Nie przeszkadza mi to ani trochę , garstka przeciwników nauki i naukowców nie jest w stanie mnie obrazić .
Robię to co uważam za bardzo potrzebne w obliczu pandemii , wspieram i jestem z tymi co dążą do ograniczenia jej i jej skutków .
Postępowy zachód wraca do sezonowej epidemii , Polska w czarnej dziurze razem z Rosją , Bułgarią i pozostałymi krajami podległymi sowietom .



faszystą gorszym od SS-manów , było coś też o Mengele , szczurze doświadczalnym , baranem prowadzonym na rzeź

Ja będę delikatny i napiszę,że jesteś głupiutki dużym dzieckiem na poziomie trzylatka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza