Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Trzy ofiary śmiertelne w powiecie, 315 w kraju
14240
M21W2
20 stycznia 2022r. o 16:51
~~Fan Lucka napisał(a): Lucuś, podałem ci linki do danych o wyżu demograficznego. Nie zrozumiałeś? Ty dziecko drogie, jesteś na fali wzrostowej powojennego wyżu, szczyt przypadł na lata 56-57.
I niestety teraz ludzie z tego wyżu umierają, co powoduje duży wzrost liczby zgonów bez żadnego covid.
Napisz mi spokojnie Lucuś, czego tutaj nie rozumiesz? Bo mi się wydaje to bardzo proste. Dziecko drogie, GUS publikuje fajne arkusze xls, gdzie można wszystko sprawdzić. Czemu "profesorowie" tego nie rozumieją, skoro mają więcej niż 3 klasy? To jest naprawdę ciekawe.
To jak? Czego nie rozumiesz z wyżu powojennego?

Twój fan



Urodzeni w latach 56- 57 mają obecnie 65-66 lat . szybko ich uśmiercasz , poszukaj jeszcze w jakim wieku jest największa ilość zgonów na Covid z chorobami współistniejącymi , napisz wierszyk o sobie ,
Nie oszczędzaj siebie , pisz jakbyś pisał o mnie po napisaniu takich bzdur .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fan Lucka niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 17:04
Lucuś, błagam! Myśl choć trochę! Wyż zaczął się od 1946 i szczyt przypadł na 1956-57. Ludzie z rocznika 1946 mają dzisiaj 76 lat. Przy średniej życia mężczyzna niecałe 73 lata. Co roku wchodzi w wiek 73-74 lat kilkadziesiąt tysięcy mężczyzna więcej. I tak będzie przez najbliższych kilkanaście lat, bez żadnych dodatkowych typu pandemia.
Masz linka do danych i przeczytaj ze zrozumieniem https://www.budujmyarke.pl/cztery-dzialania/ . Wejdź na stronę GUS podaną w tym wpisie i oglądnij sobie animację piramidy wieku.
Chłopie, nas też to dopadnie. Rocznik to rocznik :(

A co do pandemicznych danych to należy je skorygować o kilkadziesiąt tysięcy tych, którzy umarliby niezależnie od covida, bo przyszedł ich czas. Nikt tego nie robi, bo propaganda nie lubi prawdy.
Twój fan
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 stycznia 2022r. o 17:07
Fanie ty mój , posłuchałem co wkleiłeś odpowiem tym samym .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
20 stycznia 2022r. o 17:15
no i widzisz lucusiu jak sam siebie pogrążasz...
nawet post ''Rzeżuchy'' ci się nie spodobał bo był dla ciebie bezlitośnie krytyczny a który ''skomentowałeś '' w swoim niepowtarzalnym ''stylu'' pieprząc coś o ''brudnym palcu''
ja wiem że wychowany w prostactwie ,braku dostępu do wiedzy a co najważniejsze do kontaktu z ludźmi inteligentnymi skutkuje teraz takim jak twoje prostackim zachowaniem ...
może w granicach twojej zagrody jest to normalne ale tutaj ?
jedyne co może cię odrobinę usprawiedliwić to fakt że pojawiłeś się nagle wśród ludzi myślących i to jest dla ciebie szok że są tak inni od ciebie ...to rodzi twój ból ...może nawet niedowierzanie że tak wielu nagle krytykuje twoje postępowanie...
a mnie dziwisz się kiedy nazywam cię od początku kmiotem czy głąbem ...
poznałem się na tobie i wiem że się nie myliłem ...;D

pomyśl jednak co z ciebie za ''burak''
mnie tam możesz sobie wyzywać do woli bo mnie to nie ruszy ale tak odzywać się do kobiety?
po wielu twoich oszustwach i kłamstwach nazywam cię łgarzem ...
po wpisach nazywam cię prostakiem i kmiotem ...
teraz po tym co napisałeś do jakiejś kobiety mogę i będę cię nazywał pospolitym chamem...;D

myślę że po wyjaśnieniu powodu nie strzelisz ''focha'' ;D ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Rzeżucha niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 17:17
M21W2 napisał(a): Pani Rzeżucho , niech się Pani ogarnie i dotrzymuje słowa , nie dyskutuje ze mną .

Napiszę dużymi literami , może Pani czytając kilka razy zrozumie proste zadnie .

Nie będę obojętny JAK BĘDZIE , POWTARZAM , JAK BĘDZIE Pani pluła na służbę zdrowia .


Szanowny Panie już pisałam wcześniej nigdy na nich nie plulam każdy wykonuje zawód swój albo z serce albo przepraszam za słowo naodp...d... myślę że mój komentarz przeczyta Pan że zrozumieniem chodź ma Pan z tym problem po co ta konwersacja ze mną już dawno dyskusje zakończyłam lubi Pan zaczepiać innych i obrażac po mnie to spływa drogi Pani nigdy nie znizam się do poziomu ludzi Pana pokroju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 stycznia 2022r. o 17:23
~~Fan Lucka napisał(a): Lucuś, błagam! Myśl choć trochę! Wyż zaczął się od 1946 i szczyt przypadł na 1956-57. Ludzie z rocznika 1946 mają dzisiaj 76 lat. Przy średniej życia mężczyzna niecałe 73 lata. Co roku wchodzi w wiek 73-74 lat kilkadziesiąt tysięcy mężczyzna więcej. I tak będzie przez najbliższych kilkanaście lat, bez żadnych dodatkowych typu pandemia.
Masz linka do danych i przeczytaj ze zrozumieniem https://www.budujmyarke.pl/cztery-dzialania/ . Wejdź na stronę GUS podaną w tym wpisie i oglądnij sobie animację piramidy wieku.
Chłopie, nas też to dopadnie. Rocznik to rocznik :(

A co do pandemicznych danych to należy je skorygować o kilkadziesiąt tysięcy tych, którzy umarliby niezależnie od covida, bo przyszedł ich czas. Nikt tego nie robi, bo propaganda nie lubi prawdy.
Twój fan



Lawirujesz jak możesz aby swoje bzdurne teorie bronić , nie bierzesz pod uwagę tego że covid jednemu skrócił życie o miesiąc , drugiemu o rok a jeszcze innym o kilka a nawet kilkanaście u kobiet .
Nie widzę powodu dalej w tym temacie dyskutować , upartość Twoja jest cenna , tylko bez przesady .
Nagle wzrosła po 2019 śmiertelność o ok . 100 tyś , co ciekawsze rośnie tylko w okresach szczytu kolejnych
fal wirusa .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnozielona Rzeżucha niezalogowany
20 stycznia 2022r. o 17:23
Horus napisał(a): no i widzisz lucusiu jak sam siebie pogrążasz...
nawet post ''Rzeżuchy'' ci się nie spodobał bo był dla ciebie bezlitośnie krytyczny a który ''skomentowałeś '' w swoim niepowtarzalnym ''stylu'' pieprząc coś o ''brudnym palcu''
ja wiem że wychowany w prostactwie ,braku dostępu do wiedzy a co najważniejsze do kontaktu z ludźmi inteligentnymi skutkuje teraz takim jak twoje prostackim zachowaniem ...
może w granicach twojej zagrody jest to normalne ale tutaj ?
jedyne co może cię odrobinę usprawiedliwić to fakt że pojawiłeś się nagle wśród ludzi myślących i to jest dla ciebie szok że są tak inni od ciebie ...to rodzi twój ból ...może nawet niedowierzanie że tak wielu nagle krytykuje twoje postępowanie...
a mnie dziwisz się kiedy nazywam cię od początku kmiotem czy głąbem ...
poznałem się na tobie i wiem że się nie myliłem ...;D

pomyśl jednak co z ciebie za ''burak''
mnie tam możesz sobie wyzywać do woli bo mnie to nie ruszy ale tak odzywać się do kobiety?
po wielu twoich oszustwach i kłamstwach nazywam cię łgarzem ...
po wpisach nazywam cię prostakiem i kmiotem ...
teraz po tym co napisałeś do jakiejś kobiety mogę i będę cię nazywał pospolitym chamem...;D

myślę że po wyjaśnieniu powodu nie strzelisz ''focha'' ;D ;D

Powiem tak ktoś pokroju tego Pana Lucusia jak go tu nazywać nie rusza mnie to jeżeli ktoś nie ma lini obrony takiej żeby dyskusja szła w kierunku swoich doświadczen to zaczyna obrażać obserwując te artykuły i wpisy tego Pana to jego jedyne słowa jakie używa to są FOLIARZ,ZIEMIA PLASKA ,KUNDEL ,ITD,ITD nawet niechce pisać dalej bo wstyd używać takich słów na forum każdy ma prawo swojej wypowiedzi lecz róbmy to z kulturą jak nawet jej nie posiadamy to starajmy się zachować pozory a ten Pan nie ma tego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
20 stycznia 2022r. o 17:32
ja od początku traktuję to jako zabawę ...
obejrzałem sobie przed chwilą mecz w ''ręczną'' bo jutro nasi grają ze Szwedami -będzie ciężko - a teraz tu wpadłem by zobaczyć co nowo-strarego ''spłodził ten ''mendrek''
chociaż domyślałem się co tu zastanę ...
dlatego jeśli zamierzasz nadal obserwować temat baw się ...nic więcej ...;)

aproposik służby zdrowia...z przypadku też mam teraz dosyć częsty kontakt z bolesławieckim szpitalem a konkretnie z chirurgią ...
mam oczy ,obserwuję i mam wyrobione zdanie na to że jest źle ...może nie jest tragicznie ale niewiele do tego brakuje...
lucuś o samym szpitalu czy sytuacji w przychodni nic nie wie bo jedyny jego kontakt z medykami to nadstawienie łapki do ''szczepionki ''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza