Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

€ ratunkiem dla Polaków

~~horus niezalogowany
2 czerwca 2022r. o 19:17
A mnie się wydaje że teraz sam PanM wali z tyldy w samoobronie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
2 czerwca 2022r. o 19:20
a mnie się wydaje że w sobotę Iga będzie miała poważny problem ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PanM niezalogowany
3 czerwca 2022r. o 6:26
~~horus napisał(a): A mnie się wydaje że teraz sam PanM wali z tyldy w samoobronie

Nie w Samoobronie tylko w PZPR ceniasy...D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
3 czerwca 2022r. o 6:51
co do tego jestem pewien...
niejeden z forumowiczów miał swoją książeczkę członkowską PZPR ...;D
może nawet przez sentyment do niej nadal ją trzyma ...tyle że głęboko schowaną przed oczami innych ...;D
niejeden z tych młodszych był może ma książeczkę ZMS-u

i to są zapewne ci co dzisiaj najgłośniej krzyczą ''precz z komuną'' :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~marszałek Karczewski niezalogowany
3 czerwca 2022r. o 7:19
Ta dobra zmiana pokazała jaka jest dobra Morawiecki tak powiedział "Trzeba słuchać ludu obiecać im czego oczekują a potem wygaszać ich oczekiwania mają zapier...lać za miskę ryżu"W tym głupim narodzie jest garstka ludzi którzy mają jeszcze coś w czaszkach i potrafią myśleć,mało ich ale są.Trzeba od takich czerpać ile się da,w każdym dobrym i mądrym słowie można zaczerpnąć coś co będzie dla nas wartościowe i przydatne.Wiedzy jak największej każdemu Polakowi życzę,siły i zdrowia do przezwyciężania trudności i barier zwłaszcza serwowanych przez rząd w życiu.Nie dajmy się walczmy z nimi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rumiana Lewizja niezalogowany
3 czerwca 2022r. o 18:54
~~Bananowa Szarotka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~arek napisał(a): Ten cały "panM" póki nic nie pisze to nic ale jak już coś napisze to znowu NIC.
Od tej jego "ekonomicznej wiedzy" skopiowanej, w dodatku nieudolnie, z internetu już się niedobrze robi.
Czy on kiedyś zrozumie jak żałosna ta jego pisanina.

A mi się zdaje, że najmniej wie i rozumie nie PanM, ale ~~arek. :)


Dobrze zacząłeś, że "ci się zdaje".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wina Tuska niezalogowany
4 czerwca 2022r. o 8:42
Paliwo może być po 15 zł za litr, prąd po 5 zł za kWh, gaz po 10 zł za m3, a chleb po 25 za bochenek. Inflacja 50%.
Byleby tylko ten ryży nie rządził.
Mantra anomalian.
Zniszczony kraj. Wyprane mózgi.
Tylko PIS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wina Tuska niezalogowany
4 czerwca 2022r. o 16:59
zapomniałem linka dodac

https://www.pb.pl/lista-wstydu-platformy-obywatelskiej-691425
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza