Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiec solidarny z Ukrainą!
~~max niezalogowany
26 lutego 2022r. o 13:14
~~Brunatnorudy Aster napisał(a): wszyscy ukraińcy nawet kobiety maja zgłosić się w celu mobilizacji do wojska nawet jak są za granicą takie przepisy wydał ich prezydent




a polacy chętnie wpomagając prezydenta ukrainy deportują wszystkie młode osoby na teren ukrainy by walczyły.....to dlatego tak chetnie przyjmuja uchodżców z ukrainy by ich potem deportować w celu mobilizacji wojskowej

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatny Platan niezalogowany
26 lutego 2022r. o 13:16
~~pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Horus napisał(a): coś mi się wydaje że niedługo sporo postów zniknie...;D
to będzie tak jak w przypadku postów tzw. ''antyszczepionkowców'' ;D

''polityka'' portalu musi być zgodna z waszą bo inaczej ...ciach,ciach ,ciach...

Mimo wszystko trzeba się cieszyć,że jeszcze tutaj można komentować.Na interii,na którą często wchodziłem(chociażby żeby poczytać komentarze) już takiej możliwości nie ma.

Podczas każdej wojny strony konfliktu starają się wykazać bohaterstwo i sukcesy swoich żołnierzy a obniżyć sukcesy oraz pokazać bestialstwo przeciwnika .Tak było zawsze ,gdy się ma informacje tylko od jednej strony to się ma wypaczony obraz sytuacji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zakład Pogrzebowy AS Bytom niezalogowany
26 lutego 2022r. o 13:20
Przepraszam, ale jestem na Ukrainie bardzo zajęty. Pomagam moją koparką przygotować 150,000 miejsc noclegowych dla rosyjskich żołnierzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
26 lutego 2022r. o 13:49
No co ty?
Mocarstwa walczą o dominację?
Niemożliwe.
A jednak koło jest okrągłe. A niech to :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zazieleniała Kuningamia niezalogowany
26 lutego 2022r. o 13:56
Mnie ciekawi ilu uchodźców przyjęła pod swój dach pani Ochojska? A może ta pani od miski ryżu z Bolesławca też się zadeklaruje z pomocą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
26 lutego 2022r. o 14:14
nie wiedzieli jak wybrnąć z tak zwanej pandemi zarazy na którą nikt nie umar a miliony się zaszczepiły,to wymyślili wojenke,i teraz wszyscy mówią o wojence a za pół roku nikt kowida nie będzie pamiętał,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jxx niezalogowany
26 lutego 2022r. o 14:17
Flaga Unii Europejskiej na wiecu poparcia atakowanej Ukrainy, cóż za hipokryzja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawa Lobelia niezalogowany
26 lutego 2022r. o 14:28
A TY? Innymi się nie przejmuj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza