Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Palikot pozdrawia Bolesławiec!
~~Dawny twój znajomy niezalogowany
25 czerwca 2022r. o 19:41
~~Horus napisał(a): Poważnie? A popatrz Jurunia pisał że coś mu się nie spodobało. Fugi czy coś tam . Za to chwalił się wyjazdem do Norwegii i kupowaniem piwa po 10 ełrasów a okazało się że to przechwałki.
Po co? Zapytaj fantastę...;D
PanM długo tu podtrzymywał kłamstwa o tym że położyłem u niego hektary płytek.
A ty sam? Dlaczego kłamałeś że mnie widziałeś w jakimś markecie a po jednym pytaniu zwiałeś jak niepyszny?

kłamczuszki z was...;D

Janusz nie pisz do gromady. Ja z oczywistych powodów nie chcę abyś mnie zdemaskował. Po tym co tu czytam tym bardziej. A spotkaliśmy sie jak ci pisalem blisko wejscia do marketu. To tylko emizod nie ma zadnego znaczenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
25 czerwca 2022r. o 20:02
To był smutny dzień…

Można go podsumować krótko…

Horus - upadek janusza

[*]

To do jutra :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
25 czerwca 2022r. o 20:06
~~Dawny twój znajomy napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Horus napisał(a): Poważnie? A popatrz Jurunia pisał że coś mu się nie spodobało. Fugi czy coś tam . Za to chwalił się wyjazdem do Norwegii i kupowaniem piwa po 10 ełrasów a okazało się że to przechwałki.
Po co? Zapytaj fantastę...;D
PanM długo tu podtrzymywał kłamstwa o tym że położyłem u niego hektary płytek.
A ty sam? Dlaczego kłamałeś że mnie widziałeś w jakimś markecie a po jednym pytaniu zwiałeś jak niepyszny?

kłamczuszki z was...;D

Janusz nie pisz do gromady. Ja z oczywistych powodów nie chcę abyś mnie zdemaskował. Po tym co tu czytam tym bardziej. A spotkaliśmy sie jak ci pisalem blisko wejscia do marketu. To tylko emizod nie ma zadnego znaczenia.

nadal kłamiesz ...tego dnia byliśmy rodzinnie tylko w jednym markecie...w Kauflandzie... tylko widzisz kłamczuszku nawet i tam mnie nie było bo stałem przy samochodzie paląc fajanka bo w autku nie palę ...

ale masz rację - nie ma to dla mnie znaczenia tylko nie mam pojęcia po co kłamiesz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
25 czerwca 2022r. o 20:38
~~Horus napisał(a): Poważnie? A popatrz Jurunia pisał że coś mu się nie spodobało. Fugi czy coś tam . Za to chwalił się wyjazdem do Norwegii i kupowaniem piwa po 10 ełrasów a okazało się że to przechwałki.
Po co? Zapytaj fantastę...;D
PanM długo tu podtrzymywał kłamstwa o tym że położyłem u niego hektary płytek.
A ty sam? Dlaczego kłamałeś że mnie widziałeś w jakimś markecie a po jednym pytaniu zwiałeś jak niepyszny?

kłamczuszki z was...;D


Przecież kurna chata malutki / płyciutki łgarzu coś na „ cycki” pirdyknął ,
pisałeś że dostarczają ci fotki z Facebooka o Jurku , a tam fotek z Norwegi ło jej ,
„Fantasto” , jak piwko Norweskie smakuje to 10 Eurasków nie żal ,
co innego Januszku ty „magister” pełny szpan puszka bezalkoholowego za 2 złocisze…………D
pół wypiłeś na przymus (takie siki) , resztę musiał pan Przemek posprzątać po „Maryjanie”
……………D
Fugi ???
Ipeenek do ręki weź i pochwał się wrzucając fotkę , ( choć nie wiem czyś taki odważniacha) będzie wesoło …………D
Lecz jak już napisałeś pod drzwiami „Skorna”się zjawiłeś , to i fotkę wrzucisz „Maryjan”



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
25 czerwca 2022r. o 20:52
ja mam tu rzucać twoje fotki?...sam to zrób...
tyle że wydaje mi się że z tą Norwegią to pojechałeś jak z tym biletem na mecz co go na Fb prezentujesz...
bo sam przyznałeś się że z Norwegią to były ''jaja'' więc myślę że ten bilet to albo podniosłeś po tym jak ktoś go wyrzucił lub sam zanurkowałeś w koszu na śmieci i sobie go przytuliłeś ...

wrzucaj tu te zdjęcia...;D poczekam bo i tak film oglądam...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
25 czerwca 2022r. o 21:16
no dobra...jeszcze krótki spacer a wy się tu jarajcie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
25 czerwca 2022r. o 22:10
~~Horus napisał(a): ja mam tu rzucać twoje fotki?...sam to zrób...
tyle że wydaje mi się że z tą Norwegią to pojechałeś jak z tym biletem na mecz co go na Fb prezentujesz...
bo sam przyznałeś się że z Norwegią to były ''jaja'' więc myślę że ten bilet to albo podniosłeś po tym jak ktoś go wyrzucił lub sam zanurkowałeś w koszu na śmieci i sobie go przytuliłeś ...

wrzucaj tu te zdjęcia...;D poczekam bo i tak film oglądam...


Januszku zdjęcia były twoje które do mnie przesłałeś , wiec obowiązywało by charakterniakowi
dla sprawy wrzucić , { ostrzegam mogą być yayca }, a za kosz i nurkowanie na początek pozwolę ci przypomnieć
„Mruczku” iż sam w rozmowie prywatnej opowiadałeś że jesteś oszczędny i zbierasz porzucone puszki i opakowania zwrotne,
Nawet gdy musisz je z kosza wyciągać ……………D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złota przylaszczka niezalogowany
25 czerwca 2022r. o 22:22
PanM napisał(a): Panie ////////// ja tak na wszelki wypadek gdybyś pan się wypierniczył na skórce od banana i pańska fizjonoma dostała by uszczerbku z powodu nagłego kontaktu z kostkami pol bruk nie wiąz pan tego z osobą chorego , cieniasa grubasa z koziej wulki.


Co powiesz jak przyjdzie ci tu przepraszać na forum za używanie nazwiska? To co piszesz grubasie to ukryta groźba więc idziesz w ślady swojego kolegi który tu też przepraszał . Idziesz w jego ślady i nie będzie tu zdziwienia jak skończysz jak on.
Tak powinno się robić z takimi durn/ia/mi jak ty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.