Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Oskarżona o gwałt kobieta z Bolesławca zbadana wykrywaczem kłamstw
~~Qweqwe niezalogowany
9 września 2022r. o 12:27
Czyli kłamstwo i co dalej, babka posiedziała w kiciu za niewinność, kto jest winny tej sytuacji i kto poniesie odpowiedzialność finansową...prokurator? Polska rzeczywistość domiewanie niewinności tylko na papierze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ochrowa Kolendra niezalogowany
10 września 2022r. o 10:16
~~Inka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jaskrawożółta Margerytka napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Pi99 napisał(a): Powiem tak moim zdaniem to jest wina matki. Dziecko by nie wymyślili takiego czegoś. Oczywiście nie obwiniam od razu ale ta matka jest podejrzana

Przykro się czyta takie dywagacje.
Proszę poczytać komentarze w tej sprawie po reportażach polsatu i TVN u.

Też mi się to nie podoba. Ja jestem przerażona tym, że ta sprawa stała się tak medialna. Wokół nas jest tyle przerażających spraw rodzinnych - sama ostatnio groziłam wezwaniem policji facetowi, który wziął się do rękoczynów na kobiecie, na oczach ich dziecka. Z tej omawianej sprawy zrobiła się szopka medialna, a tu trzeba spokoju, rozwagi i przede wszystkim rzetelnej sprawy sądowej. Postronni ludzie linczują dziewczynkę na podstawie tylko i wyłącznie wersji mamy. Pewnie te sensacje o wykorzystywaniu seksualnym dziewczynka wyssała z palca (a raczej z Internetu), ale często ludzie wybierają w miejsce obrony - atak. Czy zrobiłaby to, gdyby w jej rodzinie wszystko było dobrze? Jestem przerażona tym publicznym linczem, który odbywa się przed wyrokiem sądu...


Ta, jak to piszesz "dziewczynka", takiego smsa matce napisała:
Jesteś śmieszna, teraz dostaniesz za swoje. Mam nadzieję, że walną ci jak największy wyrok.

Na stronie interwencji Polsatu to jest napisane. W czerwcu był reportaż w telewizji i jest na ich stronie internetowej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroniebieska Ułudka niezalogowany
13 września 2022r. o 13:54
Pani wizarzystka?!!nareszcie w klopotach? A moze wizjonierka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroniebieska Ułudka niezalogowany
13 września 2022r. o 13:59
Ta kobieta jest zdolna do wszystkiego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztankowy Szczawik niezalogowany
13 września 2022r. o 15:18
~~Szaroniebieska Ułudka napisał(a): Pani wizarzystka?!!nareszcie w klopotach? A moze wizjonierka?

A ty nie powinnas byc teraz w szkole ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroniebieska Ułudka niezalogowany
14 września 2022r. o 7:26
Pani wizarzystko ja juz od dawna pracuje w przeciwienstwie do ciebie nierobie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
14 września 2022r. o 7:57
Przecież mozna nie pracować ,można mieć zasiłki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroniebieska Ułudka niezalogowany
14 września 2022r. o 11:31
I to chyba o to chlodzi,brac zasilki to to jest ta tesknota za synami?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.