Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Religia coraz mniej interesująca
~~Wniosek niezalogowany
21 września 2022r. o 22:07
Religia do kościołów .
Każda władza zmuszająca do religii do kryminału.
Precz z kościelną indoktrynacją.
Precz z ciemnogrodzką narracją.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Perukowiec niezalogowany
22 września 2022r. o 8:54
~~Wniosek napisał(a): Religia do kościołów .
Każda władza zmuszająca do religii do kryminału.
Precz z kościelną indoktrynacją.
Precz z ciemnogrodzką narracją.

Indoktrynacja będzie zawsze.
Dla szeregowego zjadacza chleba, ta kościelna jest znacznie bezpieczniejsza. Bo każe ci kochać i szanować innych ludzi. A przynajmniej teoretycznie. Bo z praktyką to już różnie bywa.
Pamiętasz może indoktrynację hitlerowską? To też była jedna z alternatyw dla Kościoła.
Teraz w miejsce religii wchodzi nowy humanizm, w którym człowiek to praktycznie takie bezduszne zwierzę, różniące się od innych zwierząt nieco wyższym ilorazem inteligencji.
A z tym "humanizmem" aborcja, eutanazja, niewolnictwo, pozbawienie wszelkiej własności...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowy Moszenki niezalogowany
22 września 2022r. o 8:55
~~Terakotowy Kokorycz napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pomidorowa Tawuła napisał(a): ciemnogród się kończy a wraz z nim PIS

Religia powinna być w szkole ale pod jednym warunkiem albo ma być pierwsza albo ostatnia wtedy na religii będą uczestniczyć naprawdę zainteresowani .

nie religia ma być w kościele kto chce to idzie .... a tak placimy za nauczycieli którzy nic nie robią na tych lekcjach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
23 września 2022r. o 7:01
pan jezus to wytwór wyobrażni rabinów i cała ta historia o nim kłamstwo opisane przed wiekami dla gojów żeby mogli modlić się do żyda ,straszne tj ja nigdy nie chodziłem na religie a w kościele byłem tylko kilka razy bo jednak ktoś to pomalował .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistobrązowy Kroplik niezalogowany
23 września 2022r. o 7:31
Religia nigdy nie była interesująca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Perukowiec niezalogowany
23 września 2022r. o 8:01
~~bazyliszek napisał(a): pan jezus to wytwór wyobrażni rabinów i cała ta historia o nim kłamstwo opisane przed wiekami dla gojów żeby mogli modlić się do żyda ,straszne tj ja nigdy nie chodziłem na religie a w kościele byłem tylko kilka razy bo jednak ktoś to pomalował .

To widać że byłeś kilka razy. Nie znasz tematu, ale jak na Polaka przystało, jesteś w nim ekspertem i wydajesz eksperckie osądy. Akurat jeśli chodzi o Jezusa i Żydów, to jest zupełnie inaczej niż piszesz. Uznali go za zwykłego śmiertelnika i zabili. Zabili BOGA i wciąż wypierają to ze swojej świadomości. Oni walczą z Jezusem jako Bogiem a nie promują Go.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jan niezalogowany
23 września 2022r. o 8:16
Tak , tak.
Dziesięć przykazań to zło.
Róbmy wszystko na odwrót.
Róbta co chceta.
Naszym bogiem jest mamona i tylko ona się liczy.
Ojca i matkę należy zlikwidować jak tylko staną się ciężarem. Po co się męczyć z darmozjadami.
Nikt nam nie będzie mówił, że nie wolno kraść ani zabijać
Baranów trzeba zmusić do pracy siedem dni w tygodniu za miskę ryżu.
A przelecenie wszystkich sąsiadek to wręcz obowiązek.
O podkładaniu świń to już nie wspomnę bo to czysta przyjemność.
Precz z religią!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Perukowiec niezalogowany
23 września 2022r. o 8:20
Jan, przekonałeś mnie :-DDDDD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.