Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Adam Psiuch mijał się z prawdą
~~Ktoś niezalogowany
30 października 2022r. o 10:08
~~Magda napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): szkoła jest fajna i bardzo przyjazna dla dzieci. Brawo!.
Szkoła może i fajnie wygloda ale ta świetlica to ruina .

Ruina stoi obok świetlicy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowa Macierzanka niezalogowany
30 października 2022r. o 10:38
Redakcjo ! Aby nie skrzywdzić żadnej ze stron należało postawić znak zapytania na końcu tytułu. Wracając do interpunkcji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowy Winobluszcz niezalogowany
30 października 2022r. o 10:43
~~Lazurowa Macierzanka napisał(a): Lazurowa Macierzanka

Lazurowa Macierzanka Pani już podziękujemy, proszę się zająć ojcem niech nie męczy ludzi. Pani tez niech znajdzie sobie lepsze zajęcie w życiu.
Ośmieszyliście się na całego !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lazurowa Macierzanka niezalogowany
30 października 2022r. o 11:10
~~Magda napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bolecnauta napisał(a): szkoła jest fajna i bardzo przyjazna dla dzieci. Brawo!.
Szkoła może i fajnie wygloda ale ta świetlica to ruina .

To coś było do rozbiórki. Grzyb wietrzenie nic nie dało i teraz dzieci tam cwicza i wdychają to zdrowy ten wuef
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobura Czeremcha niezalogowany
30 października 2022r. o 11:45
~~Bolecnauta napisał(a): szkoła jest fajna i bardzo przyjazna dla dzieci. Brawo!.
fajna to chyba dla Elity Szczytnicy śmiech na sali człowiek nagłosnił prawdę to wykopują tematy nie na temat sprawy rodzinne to nie jest chyba sprawą która jest tu napisana .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowy Orzech niezalogowany
30 października 2022r. o 12:31
~~Lazurowa Macierzanka napisał(a): Właściwie to teraz pomawianie panią Izabelę ojej to dopiero pomówienie. Nie radzę grozić mi w związku z tym że ja broniłam go przed zniesławieniem (dużo fotek poroniłam i waszych IP też). Do zobaczenia w prokuraturach - plecy w policji i partii proszę wykorzystać akurat badam powiązania w sam raz dla ABW

A kiedy to poroniłaś ? nic o tym nie mówiłaś że byłaś w ciąży ,no i z kim ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ułudka niezalogowany
30 października 2022r. o 14:46
~~Pani dobra rada napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lazurowa Macierzanka napisał(a): Chwila :
1 czy skonsultowano sprawcę z Adamem Psiuchem jego dom jest przywarty do tej prowizorki
2. Proszę nie mówić o ludziach z uprawnieniami bo wszyscy znamy rzeczywistość i te "uprawnienia" na wiedzę praktyczną i teoretyczną nie przekładają się.
3. Opinia "nadzoru" budowlanego jest tyle warta ile opinia wydziału "ochrony środowiska" w związku z Prodigo. Takie sprawy są "załatwiane".
4. Opinii Adama Psiucha nie widać a to z nim należało przede wszystkim konsultować. Nie spała by wam korona z głowy wyrazić dla człowieka odrobinę szacunku.
5. Świetlica stoi obok szkoły piękna wybudowana i używana przez mafię za pieniądze z funduszu dla rolników trochę niezgodnie z prawem zwłaszcza że wynajmowana jest komercyjnie.

Pani Izabela P.Lazurowa Macierzanko nasłuchaa się Pani głupot od teścia i partnera i wypisuje bzdury. Piękna świetlica wiejska, według was używana przez mafię ,nie nadaje się do użytkowania na zajęciach w-f ponieważ jest wyłożona płytkami.Opinia nadzoru budowlanego jest więcej warta niż waszego fachowca po szkole specjalnej czyli pana Adama.
Droga Pani żadnego komentarza nie pisałam pod nickiem lazurowa macierzanka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ułudka niezalogowany
30 października 2022r. o 14:47
~~Perłowy Orzech napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Lazurowa Macierzanka napisał(a): Właściwie to teraz pomawianie panią Izabelę ojej to dopiero pomówienie. Nie radzę grozić mi w związku z tym że ja broniłam go przed zniesławieniem (dużo fotek poroniłam i waszych IP też). Do zobaczenia w prokuraturach - plecy w policji i partii proszę wykorzystać akurat badam powiązania w sam raz dla ABW

A kiedy to poroniłaś ? nic o tym nie mówiłaś że byłaś w ciąży ,no i z kim ?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Praca dla Ciebie