Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pogrzeb tak, ale bez mszy
~~Granatowoszara Ślazówka niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 19:54
Ludzie z tej miejscowości zawsze mają problemy i zawsze według nich ktoś jest winny, a oni pokrzywdzeni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zdziwiony 3 niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 19:55
I u mnie tak samo. Normalne takie coś jest przecież.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ludzie niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 20:10
a ludzie im w zębach pieniądze noszą całe życie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ludzie niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 20:30
Sami jestescie sobie winni, po co te artykuly? W Gosciszowie zawsze ludzie sami robili porzadek teraz lataja pieniadze mu pchaja i placza. Bylo zaplacic wiecej to i by msza byla wiedzieliscie czego oczekuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ala niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 20:36
Mnie uczono w szkole że ksiądz jest posłańcem a nie osądza ludzi,jedna nawrócona-zagubiona owieczka jest ważniejsza jak tysiąc owiec w stadzie,to czego teraz uczy ksiądz w szkole taka moja zaduma...nienawiści,zazdrości,pychy a może kto da więcej ten ma wszystko?ten ksiądz powinien pomyśleć nad zmianą zawodu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marek niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 20:49
To nie pierwsza taka sytuacja z tym Ks. Nie jestem mieszkańcem Parafii ale miałem szczęście że chrzcił mnie poprzednik Wielebny Ks Rysiu :)
Uważam że to nie Ksiądz jest do oceniania czy ktoś będzie zbawiony... Jest Jeden co czuwa- On oceni... A kto miał Chrzest jest Katolikiem... I powinien mieć pogrzeb
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rumiana Acidantera niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 20:52
Ciągłe afery z tym księdzem. Publiczne oskarżenia o romans z katechetką, a mimo wszystko nosicie mu kasę co niedzielę i w święta. Gnoi was a wy mu płacicie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ryś niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 20:54
Szczerze to nie wiem o co chodzi?
Dlaczego ksiądz miał niby nie uszanować woli zmarłego?
Jeśli prawdą jest , że zmarły otwarcie odcinał się od kościoła i sam za życia to manifestował to zgodnie z zasadami przyzwoitości - powinno się chyba liczyć z jego wolą.
Ja np nie chcę mieć nic do czynienia z indianami to nie chcę mieć pogrzebu w ich obrządkach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza