Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pogrzeb tak, ale bez mszy
~~Zielonkawobłękitny Pomidor niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 21:23
Może ksiądz mija się z prawdą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatkowy Cedr niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 21:37
~~Zielonkawobłękitny Pomidor napisał(a): Może ksiądz mija się z prawdą?


kłamie jak stary chlor
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Porcelanowa Czubatka niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 21:41
Na każdego przyjdzie koniec ,na Tuska też.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowy Krokus niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 21:51
~~Ryś napisał(a): Szczerze to nie wiem o co chodzi?
Dlaczego ksiądz miał niby nie uszanować woli zmarłego?
Jeśli prawdą jest , że zmarły otwarcie odcinał się od kościoła i sam za życia to manifestował to zgodnie z zasadami przyzwoitości - powinno się chyba liczyć z jego wolą.
Ja np nie chcę mieć nic do czynienia z indianami to nie chcę mieć pogrzebu w ich obrządkach.


Tu pada „jasne” stwierdzenie - „odcięcie od kościoła” - może jak w wielu przypadkach chodzi o samego księdza (taki wybrał zawód), który swoją postawą i pseudo pobożnością, hańbi(ł) Kościół wg wiernego i stąd nie chodził, nie przyjmował - a wiarę miał jak mu ją dali jego przodkowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ktoś niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 22:25
~~Amarantowy Krokus napisał(a): ~~Ryś napisał(a): Szczerze to nie wiem o co chodzi?
Dlaczego ksiądz miał niby nie uszanować woli zmarłego?
Jeśli prawdą jest , że zmarły otwarcie odcinał się od kościoła i sam za życia to manifestował to zgodnie z zasadami przyzwoitości - powinno się chyba liczyć z jego wolą.
Ja np nie chcę mieć nic do czynienia z indianami to nie chcę mieć pogrzebu w ich obrządkach.


Tu pada „jasne” stwierdzenie - „odcięcie od kościoła” - może jak w wielu przypadkach chodzi o samego księdza (taki wybrał zawód), który swoją postawą i pseudo pobożnością, hańbi(ł) Kościół wg wiernego i stąd nie chodził, nie przyjmował - a wiarę miał jak mu ją dali jego przodkowie.
DOKŁADNIE O TO CHODZI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~PTK niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 22:43
Wyglada jakby wychowanie ormo jeszcze funkcjonowało
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zmęczony niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 22:50
No cóż miasto B-c słynie z lewactwa, wiec czego innego się spodziewać po portalach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ryś niezalogowany
6 grudnia 2022r. o 23:00
Należy uszanować wolę zmarłego.. jeśli nie chciał mieć nic wspólnego z Kościołem, a tym bardziej ze swoją parafią i księdzem z tej parafii to po co robić szopkę z pogrzebu. Nie chciał to nie chciał. Tu liczy się wola zmarłego.
Miał prawo nie chcieć i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza