Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pogrzeb tak, ale bez mszy
~~Srebrnoszary Wyżlin niezalogowany
7 grudnia 2022r. o 0:04
Serio? Ten ksiadz to hanba dla calej wsi. Jak dlugo mieszkancy beda to jeszcze tolerowac? Na taczki i won!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieski Grab niezalogowany
7 grudnia 2022r. o 3:39
Zawsze można pogrzeb zrobić w kościele u biskupa z ciałem a potem przewizc i pochować na cmentarzu. Niektórzy z nich są po to aby oddalić ludzi od kościoła wiele lat temu był Panewski w Szczytnicy był okropny dla mojego ojca ale służył partii i mamonie stąd jego niechęć do mojej rodziny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieski Czyściec niezalogowany
7 grudnia 2022r. o 4:08
~~Xyz napisał(a): Współczucia - komuchy jeszcze działają

Dokładnie! Kościół zawsze współpracował z ubecją i komuną i nic się nie zmieniło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitny Pomidor niezalogowany
7 grudnia 2022r. o 7:43
Powinien odejść z tej parafii
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowawa Czarnuszka niezalogowany
7 grudnia 2022r. o 8:57
Głupki wioskowe.
Za parę-paręnaście lat nie będzie księży.
Z powodu medialnej nagonki, sił wrogich Polsce, powołań do kapłaństwa jest coraz mniej.
Jeszcze będziecie beczeć za księdzem.
Zobaczcie Niemcy . Jak szybko katolicyzm został zastąpiony islamem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowy Koleus niezalogowany
7 grudnia 2022r. o 9:03
Powiem szczerze . Jak parafianie by się o mnie tak wypowiadali zarówno w tym jak i poprzednich postach przysłowiowe psy wieszali spakowałabym te 4 kartony (chyba z 4 przyjechał) I z honorem odeszła z parafii. Teraz on bedzie Stał na ambonie i dochodziła w myślach "o to ona ten komentarz napisała" "a ten to pewnie on napisał" . Jeżeli mogłabym coś doradzić to spakowałabym klamoty i z honorem i podniesioną głową odeszła, nie czekałabym aż mnie ktoś wyrzuci , bo parafianie jak widac nue chca takiego księdza. Po co te obelgi. Po co rodzić i nakręcać taką nienawiść. mMyślę że odejście księdza zod tej ciemnoty bedzie najlepszym rozwiązaniem . A parafianie muszą pamiętać, że zawsze może przyjść gorszy ksiadz,jak słyszymy to nie jest pojedyńczy przypadek takiego zachowania. Czyli proszę księdza głowa do góry i do domciu, jedyne rozsądne rozwiązanie. Oczywiście to moje zdanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yhym niezalogowany
7 grudnia 2022r. o 9:13
Nie musimy czekać na Sąd Ostateczny, ksiądz Wilk już tu jest
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
7 grudnia 2022r. o 9:19
Ludzie, czego wy nie rozumiecie?
ZMARŁY NIE ŻYCZYŁ SOBIE RELACJI Z KOŚCIOŁEM
To jego pogrzeb i jego wolę należałoby uszanować. Ksiądz jako jedyny ma tu szacunek dla woli zmarłego. Rodzina ma go w nosie. Najważniejsze jest dla nich co ludzie powiedzą jak Mszy nie będzie. Mogli o tym pomyśleć za jego życia, spróbować zmienić jego nastawienie względem Kościoła. Jeśli już chcą mieć pretensje, to przede wszystkim powinni je mieć do siebie.
A ci którzy piszą tu o wywożeniu księdza na taczkach sami sobie zaprzeczają. Bo w wyniku takich działań wkrótce nie będzie księży, by pochować nawet wzorowych katolików.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza