Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat

Czy ktoś wie?

~~Bolesławianin niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 8:33
I tak swobodnie założył się nowy kącik matrymonialny . Ma wzięcie ta nasza Asia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowy Enkiant niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 12:07
no,niezle ktoś się podszywa pod (skorna)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 12:26
To nieprawda. To ja skorn tylko kiedyś się sparzyłem i teraz dmucham na zimne bo nie chcę przechodzić po raz kolejny tego co mnie kiedyś spotkało a co przeżywam do dzisiaj jako osobistą tragedię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Temu co żonę zdradzał niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 13:52
~~skorn napisał(a): To nieprawda. To ja skorn tylko kiedyś się sparzyłem i teraz dmucham na zimne bo nie chcę przechodzić po raz kolejny tego co mnie kiedyś spotkało a co przeżywam do dzisiaj jako osobistą tragedię.

Nie dziwi że ten szujowaty podszywa się teraz pod Skorna. Musi mieć wroga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wesoły Romek niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 16:11
~~Temu co żonę zdradzał napisał(a):
Ktoś napisał: ~~skorn napisał(a): To nieprawda. To ja skorn tylko kiedyś się sparzyłem i teraz dmucham na zimne bo nie chcę przechodzić po raz kolejny tego co mnie kiedyś spotkało a co przeżywam do dzisiaj jako osobistą tragedię.

Nie dziwi że ten szujowaty podszywa się teraz pod Skorna. Musi mieć wroga.

Zapomniałeś dopisać łachu cmentarny że zdradzał żonę z Twoją żoną, rogaczu ty :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Asia niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 17:44
Panowie, no proszę Was, co to za słownictwo, co to za maniery. To publiczne forum jest, a Wy tu o jakiś zbokach, rogaczach i kapusiach. No dajcie spokój.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cmentarny łach niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 17:44
~~Wesoły Romek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Temu co żonę zdradzał napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~skorn napisał(a): To nieprawda. To ja skorn tylko kiedyś się sparzyłem i teraz dmucham na zimne bo nie chcę przechodzić po raz kolejny tego co mnie kiedyś spotkało a co przeżywam do dzisiaj jako osobistą tragedię.

Nie dziwi że ten szujowaty podszywa się teraz pod Skorna. Musi mieć wroga.

Zapomniałeś dopisać łachu cmentarny że zdradzał żonę z Twoją żoną, rogaczu ty :)

Prawda prawda.
Ta pierwsza była brzydka jak noc ruda i głupia jak cep. Ożeniłem się bo po pijaku mi dała . Ale okazało się że ciążą fałszywa jak ona.
Teraz daje temu omnibusowi flako .Oboje warci siebie. Szkoda tylko tej żony co ciasta piecze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do Asi niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 17:47
~~Asia napisał(a): Panowie, no proszę Was, co to za słownictwo, co to za maniery. To publiczne forum jest, a Wy tu o jakiś zbokach, rogaczach i kapusiach. No dajcie spokój.

Pani Asiu , pani to taka delikatna . Pewnie chlebek je pani przez papierek. A swoje marzenia czym pani będzie łapała ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.