Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czy ktoś wie?

~~PanM niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 18:53
~~Asia napisał(a): Zresztą ja nie szukam faceta na siłę, nie mam na to parcia. Fajny kolega, może z czasem przyjaciel byłby jak najbardziej ok. Taki, co to można do niego o 3 w nocy zadzwonić i nie odrzuci połączenia. No taka bratnia dusza.

Ja taki jestem ale o 3 w nocy gadać . No nie wiem. Daj numera.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Asia niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 19:11
Tak już podaję tu na forum swój numer:]. Może swój podaj, to nie opędzisz się od różnych dziwnych ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Asia niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 19:12
Chyba że chodziłoby o numer buta, to mogę podać. 37.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowa Aronia niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 19:12
~~Asia napisał(a): Oj, rozklejam się . Trzeba zażyć jakiegoś sportu na poprawę humoru. Tyle tego w internecie, że nie wiadomo co oglądać. A ja kibic zapalony jestem. Tylko jakby tak we dwoje pokibicować można to jeszcze fajniej byłoby.


No , nic tu po mnie, ja meczy nie oglądam.
Zresztą żonaty i dzieciaty jestem... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Obserwator niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 19:20
Sama widzisz jak to tutaj wygląda, ostrzegałem przed dziwnymi ludźmi. To forum dawno temu zeszło na psy i jedyne co można tutaj znaleźć to jest chamstwo, zawiść, robienie innym przykrości. Zobacz jacy ludzie Cię nagle otoczyli, to mi się kojarzy z sępami i hienami, życzliwości tutaj już nie znajdziesz, a tym bardziej jakiejkolwiek pomocy. Mam nadzieję Asiu, że nie będziesz musiała płakać i podle się czuć. Pozdrawiam serdecznie i radzę poszukać jakiejś grupy na facebooku, przynajmniej wiesz kto kim jest, a w razie czego możesz zablokować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 19:32
~~Obserwator napisał(a): Sama widzisz jak to tutaj wygląda, ostrzegałem przed dziwnymi ludźmi. To forum dawno temu zeszło na psy i jedyne co można tutaj znaleźć to jest chamstwo, zawiść, robienie innym przykrości. Zobacz jacy ludzie Cię nagle otoczyli, to mi się kojarzy z sępami i hienami, życzliwości tutaj już nie znajdziesz, a tym bardziej jakiejkolwiek pomocy. Mam nadzieję Asiu, że nie będziesz musiała płakać i podle się czuć. Pozdrawiam serdecznie i radzę poszukać jakiejś grupy na facebooku, przynajmniej wiesz kto kim jest, a w razie czego możesz zablokować.


Ooo przepraszam , proszę nie szufladkować , ja jestem inny , konkretny jestem . Po co od razu facebook , bolec gorszy ? I nie kracz z tym - a nie mówiłem .
Asia , bierz mnie , lepszej partii w Bolesławcu nie znajdziesz , i nie namyślaj się za długo, czas na konkrety.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowy Enkiant niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 20:01
Asia ,Ty to chyba Azja Tutajhultaj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowa Aronia niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 20:09
~~Obserwator napisał(a): Sama widzisz jak to tutaj wygląda, ostrzegałem przed dziwnymi ludźmi. To forum dawno temu zeszło na psy i jedyne co można tutaj znaleźć to jest chamstwo, zawiść, robienie innym przykrości. Zobacz jacy ludzie Cię nagle otoczyli, to mi się kojarzy z sępami i hienami, życzliwości tutaj już nie znajdziesz, a tym bardziej jakiejkolwiek pomocy. Mam nadzieję Asiu, że nie będziesz musiała płakać i podle się czuć. Pozdrawiam serdecznie i radzę poszukać jakiejś grupy na facebooku, przynajmniej wiesz kto kim jest, a w razie czego możesz zablokować.


To że meczy nie oglądam to zaraz nieżyczliwy? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
REKLAMA Villaro zaprasza