Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czy ktoś wie?

~~Brudnoszara Laurencja niezalogowany
29 stycznia 2023r. o 22:20
Obserwator ,a Ty kim jesteś ? semafor ,sygnalista ,uprzejmie donoszę,kapuś?
żeby pisać o kimś zbok
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Obserwator niezalogowany
29 stycznia 2023r. o 23:00
~~Brudnoszara Laurencja napisał(a): Obserwator ,a Ty kim jesteś ? semafor ,sygnalista ,uprzejmie donoszę,kapuś?
żeby pisać o kimś zbok

To jak mam pisać o zboku ? Jeśli przestaniemy się skupiać tylko i wyłącznie na własnej d..... , a zacznie nam zależeć na innych ludziach, to będziemy ich ostrzegać i chronić przed kłopotami. Ale jak widać samolubom trudno to zrozumieć, a może tym razem zadziałało "uderz w stół " ??

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Obserwator niezalogowany
29 stycznia 2023r. o 23:22
~~Temu co żonę zdradzał napisał(a):

Asiu ostrzega Cię " obserwator".Ten co tu wszystkich zapisuje i kapuje. Ten który się kiedyś chwalił zdradzaniem własnej żony. Kiedyś miał nick morus a dzisiaj chyba flaco.

Masz jakieś fobie, zwidy, omamy ?? A jak otwierasz lodówkę to też go widzisz ?? Idź tą drogą, zobaczymy gdzie cię zaprowadzi :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Asiu niezalogowany
29 stycznia 2023r. o 23:30
~~Obserwator napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Temu co żonę zdradzał napisał(a):

Asiu ostrzega Cię " obserwator".Ten co tu wszystkich zapisuje i kapuje. Ten który się kiedyś chwalił zdradzaniem własnej żony. Kiedyś miał nick morus a dzisiaj chyba flaco.

Masz jakieś fobie, zwidy, omamy ?? A jak otwierasz lodówkę to też go widzisz ?? Idź tą drogą, zobaczymy gdzie cię zaprowadzi :D

Tu masz przykład gdzie nie puściły mu jeszcze hamulce. W innych tematach poczytaj co on potrafi. Z tą lodówką blisko prawdy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Asia niezalogowany
29 stycznia 2023r. o 23:38
Ja nie mogę, co się tu dzieje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Asia niezalogowany
29 stycznia 2023r. o 23:48
Czy w każdym temacie tylko kłócić się trzeba? Po co?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 6:33
~~Asia napisał(a): Czy w każdym temacie tylko kłócić się trzeba? Po co?


Ja bym tu szybko zrobił porządek , aplikowałem na moderatora , nie chcieli to teraz mają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do Asi niezalogowany
30 stycznia 2023r. o 7:37
~~skorn napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Asia napisał(a): Czy w każdym temacie tylko kłócić się trzeba? Po co?


Ja bym tu szybko zrobił porządek , aplikowałem na moderatora , nie chcieli to teraz mają.

To Asiu też wpis tego niby obserwatora. Nie może wytrzymać jak komuś nie dokuczy.Forumowa szmata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie