Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bieg Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Bolesławiec 2023 zakończony
14240
M21W2
8 marca 2023r. o 18:30
W Bolesławcu .
Twoja stara śpiewka , nikt nic nie wie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrązowa Śliwa niezalogowany
8 marca 2023r. o 18:33
Czyli czeski film
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Payoge niezalogowany
8 marca 2023r. o 18:34
https://vzlomannye-igry-dlya-android.net/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
8 marca 2023r. o 18:37
bo widzisz Lucjan to jest tak...
by wiedzieć co się pisze warto czytać ...a jak się połączy czytanie z myśleniem to sukces gwarantowany...

właśnie skończyłem przed chwilą czytać ''Widma Nocy - dokumentacja zbrodni''
jutro oddaję ją do biblioteki więc masz szansę ją wypożyczyć ...
a może lepiej nie ...po co masz mieć zburzony swój ''światopogląd '' historyczny...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
8 marca 2023r. o 18:38
Byłem na tym wykładzie . Janusz tu też jest nazwisko którego nie podałem .

https://.../boleslawiec/wiadomosc/nSi/jak-dzialal-boleslawiecki-urzad-bezpieczenstwa

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
8 marca 2023r. o 18:52
M21W2 napisał(a): W Bolesławcu .
Twoja stara śpiewka , nikt nic nie wie .



no widzisz ...ty nie wiesz gdzie tu było UB a ja nie znam nadal nazwiska tego ''historyka ipn'' co to robił tobie wykład o ''przeklętych'' z Dolnego Śląska...
Lucjan ...podaj chociaż jakiś link odnośnie działań ''przeklętych'' z naszych okolic....;D
bo kurna szukam i ...dupa...;D
ani słowa o tym by jacyś tu ''walczyli''

Lucjan ....może ty pomyliłeś bandy ''przeklętych z bandami Werwolfu bo takie tu były...


Dopisane 08.03.2023r. o godz. 18:52:

M21W2 napisał(a): Byłem na tym wykładzie . Janusz tu też jest nazwisko którego nie podałem .

https://.../boleslawiec/wiadomosc/nSi/jak-dzialal-boleslawiecki-urzad-bezpieczenstwaZastosowana autokorekta

Lucjan ...ale to jest o UB nie o działalności na naszych terenach ''przeklętych''
zresztą co to za materiał?....trochę ogólnych info o których wie każdy chociaż troszkę interesujący się tamtymi czasami ...

mogło by się to odnosić do każdego miasteczka mającego swoje lokalne UB ...
gdzie jakieś info o liczbie tam przetrzymywanych czy zamordowanych?
Lucjan ...szukaj głębiej ....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
8 marca 2023r. o 19:06
Janusz ja nic nie muszę szukać , ty czerpiesz swoją wiedzę z książek ja bywam na wykładach historyków badaczy historii
na podstawie istniejących dokumentów oraz z Wojskowego Biura Historycznego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
8 marca 2023r. o 19:17
no to dawaj te info z dokumentów ...;D
i nie pisz mi tu Lucjan o tym wojskowym biurze bo tam przecież nic niema ...
strona główna i kilka technicznych odnośników ....
nie oszukuj tu ludzi że coś tam konkretnego można się dowiedzieć...;D

coś bym ciekawszego ci tu zapodał ale chyba to jeszcze nie ten czas ....;D

zaraz dam tu link do tego twojego Wojskowego Biura Historycznego ...ciekawe co tam ktoś zdoła wyczytać....;D


Dopisane 08.03.2023r. o godz. 19:17:

https://wbh.wp.mil.pl/pl/

a teraz Lucjan poszukaj mi tam życiorysu np. Inki
znasz okoliczności jej śmierci?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.