Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bieg Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Bolesławiec 2023 zakończony
~~Purpurowa Daglezja niezalogowany
5 marca 2023r. o 22:23
~~Hebanowy Bluszczyk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kolo napisał(a): Żołnierze wyklęci mają krew na rękach.

Tych zdrajców co po maskiewskiej szkole przyszli tu władzę ludową zakładać.

To poczytaj sobie o twoich bohaterach wyklętych "Łupaszka”, „Ogień”. „Bury” czy Brygada Świętokrzyska - ma na sumieniu rozmaite zbrodnie, w szczególności popełniane na mniejszościach narodowych to są żołnierze czy bandyci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
6 marca 2023r. o 9:05
pobiegali sobie cześto nie mając pojęcia w imię czyjej pamięci biegną ...ot i cała tajemnica....;D
a przecież mogli biegać ku pamięci wielu innych zapomnianych lub przemilczanych ...
np. Smoczkiewicz...
wiecie o kim piszę ?...wiem że mało kto o nim wie a ja nie zamierzam innym podpowiadać skoro wolą czcić zbrodniarzy...

jeden plus z tego...spędzili czas na świeżym powietrzu ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowy Starzec niezalogowany
6 marca 2023r. o 13:08
Falco111 napisał(a): no właśnie ...
za co ich nienawidzili? ...nie o zmarłych tu należy pamiętać o pomordowanych w często bestialski sposób...
bieganie dzisiaj ''ku pamięci'' Burych czy podobnych mu zbrodniarzy to kpienie sobie z ich ofiar...


Wszyscy żołnierze LWP to zbrodniarze ? , de, bilu , synu zbrodniarza ? .
Bestialstwa przestępców w mundurach we współpracy z bandytami z ZSRR
są nie do opisania .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
6 marca 2023r. o 13:39
o czym ty tu piszesz?
pytam bo ja piszę o zbrodniarzach tzw. ''wyklętych'' a ty coś o LWP?
ty myślisz co piszesz ? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kzkaztriat niezalogowany
6 marca 2023r. o 13:57
interesting post
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowy Starzec niezalogowany
6 marca 2023r. o 14:07
Falco111 napisał(a): o czym ty tu piszesz?
pytam bo ja piszę o zbrodniarzach tzw. ''wyklętych'' a ty coś o LWP?
ty myślisz co piszesz ? ;D



Tatuś nie mówił nic o zwalczaniu polskiego podziemia niepodległościowego przez oddziały „ludowego” Wojska Polskiego.
Ja właśnie piszę o tym o czym ty nie chcesz wiedzieć , tradycja rodzinna zobowiązuje .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
6 marca 2023r. o 15:06
~~Wrzosowy Starzec napisał(a):
Ktoś napisał: Falco111 napisał(a): o czym ty tu piszesz?
pytam bo ja piszę o zbrodniarzach tzw. ''wyklętych'' a ty coś o LWP?
ty myślisz co piszesz ? ;D



Tatuś nie mówił nic o zwalczaniu polskiego podziemia niepodległościowego przez oddziały „ludowego” Wojska Polskiego.
Ja właśnie piszę o tym o czym ty nie chcesz wiedzieć , tradycja rodzinna zobowiązuje .

o tak ...''podziemie niepodległościowe''
jak to górnolotnie brzmi...;D

i w tym ''duchu patriotyzmu'' palili wsie ,grabili i bestialsko mordowali mieszkańców...

ot ''bohatyry''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
6 marca 2023r. o 15:13
niepodległości to wojsko ludowe broniło... strzelając do robotników.
Ale o tym jan się pewnie dopiero po roku 89 dowiedział ;))

niby miłośnik rocznic, ale o pewnych takich nie wspomina i tematów im nie poświęca.
rodzina najważniejsza :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza