Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Protest 4 czerwca w Warszawie

~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
7 czerwca 2023r. o 19:07
czas zgasić światło...
piSS przewiduje zamknięcie ''kampanii żebrzącej'' ;D
po marszu nadal dusi ich zadyszka ...i chyba polecą głowy ...;D

społeczna gilotyna czeka ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatny Winobluszcz niezalogowany
7 czerwca 2023r. o 19:19
~~Z pola napisał(a): Nie ja nazwałem opozycję totalną, miej pretensje do Schetyny. Nie znam agentów Kremla, Ty nie chcesz pamiętać resetu Tuska wobec Rosji, nie wiesz nic o wpływach Rosji na politykę Polski i UE . Moi niech tak będzie, lubisz fantazjować, są bardzo tolerancyjni, ja piszę co widzę i słyszę


oj Lucjan...ty się kompletnie w tym wszystkim zagubiłeś ...;D
masz pretensje do ''shreka'' za określenie ''totalna opozycja'' ale nie widzisz ''zakłamanych zdradzieckich mord'' ani nie pamiętasz ;D ''spieprzaj dziadu'' ;D
nie widzisz ''agentów Kremla'' a twoi widzą ich nawet niepokornych generałach POLSKIEJ armii ...;D
przypominasz ''reset Tuska'' a nie pamiętasz ody ''do przyjaciół Rosjan'' ani zachęt Kornela do współpracy z Rosją ...
wszędzie widzisz jak to Rosja chce wpływać na polską politykę a nie widzisz jak to chce i robi Wuj Sam ...

i to są właśnie twój problem że wbrew temu o czym starasz się zapewniać nie piszesz co widzisz i słyszysz tylko właśnie robisz to co mnie zarzucasz...czyli fantazjujesz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wina Tuska niezalogowany
8 czerwca 2023r. o 14:37
Jeśli miałbym przekonać młodych do głosowania na KO, to tak sobie myślę…
Dorastałem w czasach, kiedy pusta puszka po Coli na regale działała na gości tak, jak teraz dobra fotka na Instagramie, zaś naszyjnik z papieru toaletowego budził podziw i zazdrość większą, niż współcześnie limitowana edycja Air Jordanów na nogach kolegi. Wschodniego cierpkiego chleba zasmakowałem bardzo dobrze...
Wiem, to może nie przekonać, bo brzmi absurdalnie. Więc spróbuję inaczej.
Po 1989 r. głównym celem było wyrwać się na Zachód, dołączyć do tej lepszej części świata. Nam się udało. Dołączyliśmy do NATO i Unii. Dzięki temu byłem świadkiem polskiej belle époque. Kraj zmieniał się nie do poznania. Postępy były widoczne z roku na rok. Owszem było wiele obszarów zaniedbanych, ale pamiętajcie, startowaliśmy z bardzo niskiego pułapu. Nie wiem czy macie świadomość, ale w 1990 roku Ukraina była krajem lepiej rozwiniętym od Polski. No właśnie. A gdzie są teraz…
Jak już rozumiecie, nie wszystkim krajom udało się, dołączyć do Zachodu. Ci którzy zostali na wschodzie to Ukraina, Białoruś, Gruzja oraz Rosja jako centrum. Każde z tych państw i ich narodów płaci teraz olbrzymią cenę. Chyba nie muszę mówić jaką. Krew, zamordyzm, strach, pałka policjanta, totalna inwigilacja i marzenie o wolności. Jeśli nie wierzycie, wyjdźcie na ulicę. W każdym mieście spotkacie uchodźców wojennych, politycznych i emigrantów ekonomicznych z tej części Europy.
A teraz musicie zdać sobie sprawę z faktu, że wszystko co robi PiS, to wyrwanie nas z modelu zachodniego i zbudowanie kopii tego co jest w Rosji. A tam? Tam nawet policjanci zatrzymują młodych na ulicy i przeglądają im telefony. Tam jak młody widzi „siłownika” na ulicy, to skręca w bok. To co jest w Rosji, nie stało się nagle. To był proces. Tak samo postępuje PiS. Powoli, jak nowotwór, zajmuje kolejne organy. Jeśli tego nie zatrzymacie, to pewnego dnia zatrzyma was na ulicy policjant i zażąda waszego telefonu, przejrzy wasze fotki, wiadomości, media społecznościowe.
Ale możecie to zatrzymać, możecie wrócić na Zachód, wystarczy tylko oddać głos na demokratyczną opozycję.

Dużo, mało… nie wiem. W każdym razie innej drogi nie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brawo PiS niezalogowany
8 czerwca 2023r. o 15:02
Wszystko co robi PiS to:

Brawo PiS
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistożółta Trytoma niezalogowany
8 czerwca 2023r. o 15:09
~~Brawo PiS napisał(a): Wszystko co robi PiS to:

Brawo PiS

Brawo PiS bo program Koalicji PO PSL i SLD to 7 gwiazdek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
8 czerwca 2023r. o 15:25
~~wina Tuska napisał(a): Jeśli miałbym przekonać młodych do głosowania na KO, to tak sobie myślę…
Dorastałem w czasach, kiedy pusta puszka po Coli na regale działała na gości tak, jak teraz dobra fotka na Instagramie, zaś naszyjnik z papieru toaletowego budził podziw i zazdrość większą, niż współcześnie limitowana edycja Air Jordanów na nogach kolegi. Wschodniego cierpkiego chleba zasmakowałem bardzo dobrze...
Wiem, to może nie przekonać, bo brzmi absurdalnie. Więc spróbuję inaczej.
Po 1989 r. głównym celem było wyrwać się na Zachód, dołączyć do tej lepszej części świata. Nam się udało. Dołączyliśmy do NATO i Unii. Dzięki temu byłem świadkiem polskiej belle époque. Kraj zmieniał się nie do poznania. Postępy były widoczne z roku na rok. Owszem było wiele obszarów zaniedbanych, ale pamiętajcie, startowaliśmy z bardzo niskiego pułapu. Nie wiem czy macie świadomość, ale w 1990 roku Ukraina była krajem lepiej rozwiniętym od Polski. No właśnie. A gdzie są teraz…
Jak już rozumiecie, nie wszystkim krajom udało się, dołączyć do Zachodu. Ci którzy zostali na wschodzie to Ukraina, Białoruś, Gruzja oraz Rosja jako centrum. Każde z tych państw i ich narodów płaci teraz olbrzymią cenę. Chyba nie muszę mówić jaką. Krew, zamordyzm, strach, pałka policjanta, totalna inwigilacja i marzenie o wolności. Jeśli nie wierzycie, wyjdźcie na ulicę. W każdym mieście spotkacie uchodźców wojennych, politycznych i emigrantów ekonomicznych z tej części Europy.
A teraz musicie zdać sobie sprawę z faktu, że wszystko co robi PiS, to wyrwanie nas z modelu zachodniego i zbudowanie kopii tego co jest w Rosji. A tam? Tam nawet policjanci zatrzymują młodych na ulicy i przeglądają im telefony. Tam jak młody widzi „siłownika” na ulicy, to skręca w bok. To co jest w Rosji, nie stało się nagle. To był proces. Tak samo postępuje PiS. Powoli, jak nowotwór, zajmuje kolejne organy. Jeśli tego nie zatrzymacie, to pewnego dnia zatrzyma was na ulicy policjant i zażąda waszego telefonu, przejrzy wasze fotki, wiadomości, media społecznościowe.
Ale możecie to zatrzymać, możecie wrócić na Zachód, wystarczy tylko oddać głos na demokratyczną opozycję.

Dużo, mało… nie wiem. W każdym razie innej drogi nie ma.



Dodam zakończenie , a potem będziemy żyli długo i szczęśliwie , zielona wyspa , druga Japonia to nic w porównaniu z Polską mlekiem i miodem płynącą .

Można napisać w miarę mądry wstęp by następnie siać wizję grozy , Tusk ma swoich naśladowców .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taka prawda niezalogowany
8 czerwca 2023r. o 16:49
~~Złocistożółta Trytoma napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brawo PiS napisał(a): Wszystko co robi PiS to:

Brawo PiS

Brawo PiS bo program Koalicji PO PSL i SLD to 7 gwiazdek.


Grandfather is a walking corpse .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kierowca EU niezalogowany
8 czerwca 2023r. o 17:34
https://twitter.com/OzdobaJacek/status/1666758829449658371 i to pozostanie po awanturach ludzi pchających sie do korytka (niemieckiego )
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego