Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Parking przy Leśnym Potoku - jak Wam się podoba?
~~Ala niezalogowany
9 lipca 2023r. o 17:11
Jaki leśny potok, taki parking.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoszary Cypryśnik niezalogowany
9 lipca 2023r. o 17:13
Obraz polskiego społeczeństwa, narzekanie do porzygu i eksperci od wszystkiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ala niezalogowany
9 lipca 2023r. o 17:14
~~kierowca napisał(a): ~~kierowca
. Nie ma parkingu, trzeba zostać w domu. Trudno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowa Fasola niezalogowany
9 lipca 2023r. o 17:24
Banda leniuchów, wszędzie autem, a przecież można było się przejść, ale nie, dupę trzeba 1km wozić autem...

Swoją drogą co tam robi ciężarowy? Kręci pauzę czy też na leśny potok wbił?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieska Żurawka niezalogowany
9 lipca 2023r. o 17:30
Dziś zawoziłem córkę na złoty potok dramat każdy parkuje jak chce jak by musiała dojechać kartka straż pożarna nie ma opcji zaparkowane ze ledwo można przejechać !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawobiała Aksamitka niezalogowany
9 lipca 2023r. o 18:30
~~Ciemnobursztynowa Fasola napisał(a): Banda leniuchów, wszędzie autem, a przecież można było się przejść, ale nie, dupę trzeba 1km wozić autem...

Swoją drogą co tam robi ciężarowy? Kręci pauzę czy też na leśny potok wbił?

Jasne, spoko, przecież z Kliczkowa mogę dymać równo z buta, wszak nie będę się wozić te paręnaście km autem, hrabią nie jestem, a moje dzieci w wieku 4 i 6 lat też dla zdrowotności mogą zasuwać z całym osprzętem kąpielowym w 35 st. upale na czworaka, co nie geniuszu????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rezedowa Bylica niezalogowany
9 lipca 2023r. o 18:33
A co na to Pan Dyrektor MOSiRu? Pewno się cieszy że z biletów niemałe wpływy finansowe.Proponuje wysłać tam Patrol Straży miejskiej i nich wlepiają mandaty za parkowanie albo zamontować parkomaty od leśnego potoku pod sam szpital i ktoś będzie się cieszy z wpływów finansowych napewno nie mieszkańcy Bolesławca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 lipca 2023r. o 18:33
~~Szarawobiała Aksamitka napisał(a): Jasne, spoko, przecież z Kliczkowa mogę dymać równo z buta,


Chcesz powiedzieć , że cały Kliczków zjechał nad Złoty Potok, mądralo??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA HENRYKI 2024! Zapraszamy!