Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Parking przy Leśnym Potoku - jak Wam się podoba?
~~Karminowy Nachyłek niezalogowany
9 lipca 2023r. o 18:56
~~Szarawobiała Aksamitka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnobursztynowa Fasola napisał(a): Banda leniuchów, wszędzie autem, a przecież można było się przejść, ale nie, dupę trzeba 1km wozić autem...

Swoją drogą co tam robi ciężarowy? Kręci pauzę czy też na leśny potok wbił?

Jasne, spoko, przecież z Kliczkowa mogę dymać równo z buta, wszak nie będę się wozić te paręnaście km autem, hrabią nie jestem, a moje dzieci w wieku 4 i 6 lat też dla zdrowotności mogą zasuwać z całym osprzętem kąpielowym w 35 st. upale na czworaka, co nie geniuszu????

Nie zesr@y sie, masz basen w osiecznicy ynteligencie powiatowy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
9 lipca 2023r. o 19:02
Prawie 40 tysięcy mieszkańców a w tekście czytamy "jedyne dostępne strzeżone kąpielisko" Wstyd! Taka sadzawka! Były żwirownie i chętni na kąpiel rozpraszali się po całej okolicy. Żwirownie posprzedawane to teraz muszą brodzić w tej "kałuży" i jeszcze za to płacić. Patologia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 lipca 2023r. o 19:22
To zbiornik retencyjny dla miasta Bolesławiec - przynajmniej na ten cel pozyskano środki z UE ( tak wynika z tablicy informacyjnej przy zbiorniku) . Kto wydał zgodę na kąpiel w zbiorniku retencyjnym no i po co przy takim zbiorniku parking ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielona Gunera niezalogowany
9 lipca 2023r. o 19:24
~~Ciemnobursztynowa Fasola napisał(a): Banda leniuchów, wszędzie autem, a przecież można było się przejść, ale nie, dupę trzeba 1km wozić autem...

Swoją drogą co tam robi ciężarowy? Kręci pauzę czy też na leśny potok wbił?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowa Fasola niezalogowany
9 lipca 2023r. o 19:50
~~Szarawobiała Aksamitka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnobursztynowa Fasola napisał(a): Banda leniuchów, wszędzie autem, a przecież można było się przejść, ale nie, dupę trzeba 1km wozić autem...

Swoją drogą co tam robi ciężarowy? Kręci pauzę czy też na leśny potok wbił?

Jasne, spoko, przecież z Kliczkowa mogę dymać równo z buta, wszak nie będę się wozić te paręnaście km autem, hrabią nie jestem, a moje dzieci w wieku 4 i 6 lat też dla zdrowotności mogą zasuwać z całym osprzętem kąpielowym w 35 st. upale na czworaka, co nie geniuszu????


Pisałem o miejscowych.... geniuszu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gienek niezalogowany
9 lipca 2023r. o 20:02
A gdzie ci ludzie mają parkować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomiennorudy Zimowit niezalogowany
9 lipca 2023r. o 20:07
Niedługo nie będzie problemu z parkowaniem.
Bydło latające odrzutowcami do Davos (kto z naszych tam lata?) postanowiło zlikwidować całkowicie samochody.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawozielona Stokrotka niezalogowany
9 lipca 2023r. o 20:13
~~Przekrwiona Tibuchina napisał(a): Podnieść ceny na Potoku do 100zł. za osobę i problem zniknie.


Debil...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.