Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Parking przy Leśnym Potoku - jak Wam się podoba?
~~Płomiennorudy Zimowit niezalogowany
9 lipca 2023r. o 22:44
Głąbie, czy przeszkadzały ci samochody bo tarasowały drogę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółty Mak niezalogowany
9 lipca 2023r. o 22:55
Wszystko w tym mieście musi być na pół gwizdka... Basen bez parkingów przy obwodnicy śmierdzącej... A niedługo podobne brodziki na ul. Spacerowej... Smutne to
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowozielona Hakonechloa niezalogowany
9 lipca 2023r. o 23:16
Dla Prezia postawili brodziki,na które nie chodzi, a szkoda zobaczył by z bliska co za chłam .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowozielona Hakonechloa niezalogowany
9 lipca 2023r. o 23:18
Chyba za głębokie, dlatego na Spacerowej będą płytsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olga niezalogowany
10 lipca 2023r. o 6:06
Niczego nie potrafią zrobić , chodniki zarośnięte , inwestycje bez logiki , na przeciwko szpitala zarośnięty plac , nie można tam zrobić parkingu bez płatnego sezonowo , przecież jak ktoś idzie z dziećmi to ze sobą trzeba ciągnąć cały ten Majdan , po drugie która upasiona Pusia pójdzie na pieszo z wózkiem taki kawał drogi , tatuaże się zatrzęsą i jak będzie wyglądać taka umęczona kilometrem drogi .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Do pustaka niezalogowany
10 lipca 2023r. o 6:34
~~Pategokolunia napisał(a): A ja mam kartę Multisport i chodzę na Orke i w dupie mam LeśnySmród, karta Multisport kosztuje mnie 50zl miesięcznie które odliczane jest od wypłaty i mogę z tego korzystać do woli wszędzie tam gdzie jest taka opcja.

Muliti sport kupisz ale rozumu już nie..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~L niezalogowany
10 lipca 2023r. o 7:35
Ten obiekt, to nie miał być basen, tylko sposób jak wydoić z Unii pieniądze pod pretekstem retencji wody. Projekt uwalili, dotację kazali oddać. Tablicę o dofinansowaniu zdjęli, sprawa ucichła a ten syf zapłacimy wszyscy z podatków. Tak to wygląda. Miejsc parkingowych nie ma, bo się pewnie nie spodziewali, że tam będą ludzie przychodzić :-) Arogancja władzy sięga zenitu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonozłoty Pierwiosnek niezalogowany
10 lipca 2023r. o 7:37
~~Olga napisał(a): Niczego nie potrafią zrobić , chodniki zarośnięte , inwestycje bez logiki , na przeciwko szpitala zarośnięty plac , nie można tam zrobić parkingu bez płatnego sezonowo , przecież jak ktoś idzie z dziećmi to ze sobą trzeba ciągnąć cały ten Majdan , po drugie która upasiona Pusia pójdzie na pieszo z wózkiem taki kawał drogi , tatuaże się zatrzęsą i jak będzie wyglądać taka umęczona kilometrem drogi .

To już od kilku lat teren prywatny. Też Romcio sprzedał...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego