Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wiemy, kto wystartuje do Senatu w naszym regionie! PiS znów wygra dzięki Bezpartyjnym?
~~Jfdngf niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 16:51
Po co oni wszyscy się tam pchają, przecież to ciężka praca, od rana do wieczora, mało płatna, żadnych benefitow ani przywilejów... a tak na poważnie politycy liżą dupę wyborcom a potem ich w tej dupie mają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biały Różanecznik niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 16:54
Bezpartyjni Samorządowcy= PIS!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Milin niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 17:00
~~Biały Różanecznik napisał(a): Bezpartyjni Samorządowcy= PIS!!! =PO=PSL=Lewica=reszta tych wszystkich chcących dobra Polski a nie własnego tyłka,

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowy Milin niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 17:09
Wstawaj, wstawaj na smiertnyj boj!
Koryto stoi już!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grafitowa Cebula niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 17:17
powiedzcie mi piSSdzielce jedno...
dlaczego kiedyś i PO i SLD chciało likwidacji Senatu a wasi byli temu pomysłowi przeciwni?
no jak to kmiotki wytłumaczycie? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowa Męczennica niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 17:23
~~Modra Wiekuistka napisał(a): Ja już wiem że oddam głos na Panią Szmajdzińską .
a oddaj na kogo chcesz. Kogo to obchodzi....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cud nad Wisłą niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 17:25
~~Celestynowy Grab napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Modra Wiekuistka napisał(a): Ja już wiem że oddam głos na Panią Szmajdzińską .

Popieram cię, Ja też Głosuję na Szmajdzinskich od kad pamiętam. Najpierw na Jurka a później na Gosię.
bolszewiki góra nie będą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowoczerwony Miskant niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 17:40
Ja już wiem oddam głos na PIS.Tusk to niemiec z krwi i kości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu