Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wiemy, kto wystartuje do Senatu w naszym regionie! PiS znów wygra dzięki Bezpartyjnym?
~~Pisowcy niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 17:43
Wy pisowcy jak chcecie być dobrzy dla Tegp Państwa to w czasie wyborów zostancie w domu.Bo dość krzywdy od strony Was uczyniono w tym Kraju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudny Driakiew niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 17:50
~~Pisowcy napisał(a): Wy pisowcy jak chcecie być dobrzy dla Tegp Państwa to w czasie wyborów zostancie w domu.Bo dość krzywdy od strony Was uczyniono w tym Kraju.

zgadzam sie! rozgonic tych nieudacznikow!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowa Alstremeria niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 18:05
~~Pomarańczowoczerwony Miskant napisał(a): Ja już wiem oddam głos na PIS.Tusk to niemiec z krwi i kości.

Idź najpierw do lekarza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoszara Bylica niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 18:12
Myślę, że tym razem start Barczyka może być dla PISu strzałem w stopę. Może odbierać głosy Pisowi a niekoniecznie demokratycznej opozycji. Ludzie pamiętają , że zostali oszukani przy ostatnich wyborach. Nikt zdrowo myślący z PO SLD i reszty opozycji nie zagłosuje na PIS=BP. Czyli skąd mogą być głosy dla Barczyka? Jedynie z części PISu i Konfederacji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oberżynowa Laurowiśnia niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 18:24
czekam na przekaz z ambony 15-go pazdziernika (niedziela)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tadek niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 18:32
Tadek zrobi swoje z ambony za takie miliony,co dostał to zrobi co oni chcą,bo pierw wycenil swoją usługę.A potem podczas dyskoteki ba Jasnej Górze potwierdził ze wykobane zadanie.I ty dziwakom wbije do glowy ba kogo mają głosować.Pomijam to ze z Jasnej Góry zrobili Ciemną Górę.Jest to przykre.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burza i gradobicie niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 18:40
Senat to okręg jednopartyjny ,a nie jak do sejmu może każdy zostać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowy Kiścień niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 18:44
~~Jasnoszara Bylica napisał(a): Myślę, że tym razem start Barczyka może być dla PISu strzałem w stopę. Może odbierać głosy Pisowi a niekoniecznie demokratycznej opozycji. Ludzie pamiętają , że zostali oszukani przy ostatnich wyborach. Nikt zdrowo myślący z PO SLD i reszty opozycji nie zagłosuje na PIS=BP. Czyli skąd mogą być głosy dla Barczyka? Jedynie z części PISu i Konfederacji.[/
~~Jasnoszara Bylica napisał(a): Myślę, że tym razem start Barczyka może być dla PISu strzałem w stopę. Może odbierać głosy Pisowi a niekoniecznie demokratycznej opozycji. Ludzie pamiętają , że zostali oszukani przy ostatnich wyborach. Nikt zdrowo myślący z PO SLD i reszty opozycji nie zagłosuje na PIS=BP. Czyli skąd mogą być głosy dla Barczyka? Jedynie z części PISu i Konfederacji.


Na wyciągniętego z rękawa Romana Dyzmę. Po 2 latach oszukiwania społeczeństwa i grania z PiS w Covidzie...ze Barczyk który zadłużył s,pisał i zamknął na w lata dla mieszkańców...to padaczka że nie ma leps,ych kandydatów..

Ponad 30 mln dlug w ciągu 2 lat..to nie jest rekomendacja bym temu gościowi zaufać..
A to co sie d,ieje w szpitalu to wszyscy wiedzą mimo HOPSA HOPSA SLOWOM STAROSTY GABRYSIAKA.......ŻENUA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza