Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wiemy, kto wystartuje do Senatu w naszym regionie! PiS znów wygra dzięki Bezpartyjnym?
~~Srebrnoszara Kalia niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 18:54
~~Pomarańczowy Kiścień napisał(a): ~~Jasnoszara Bylica napisał(a): Myślę, że tym razem start Barczyka może być dla PISu strzałem w stopę. Może odbierać głosy Pisowi a niekoniecznie demokratycznej opozycji. Ludzie pamiętają , że zostali oszukani przy ostatnich wyborach. Nikt zdrowo myślący z PO SLD i reszty opozycji nie zagłosuje na PIS=BP. Czyli skąd mogą być głosy dla Barczyka? Jedynie z części PISu i Konfederacji.[/
Ktoś napisał: ~~Jasnoszara Bylica napisał(a): Myślę, że tym razem start Barczyka może być dla PISu strzałem w stopę. Może odbierać głosy Pisowi a niekoniecznie demokratycznej opozycji. Ludzie pamiętają , że zostali oszukani przy ostatnich wyborach. Nikt zdrowo myślący z PO SLD i reszty opozycji nie zagłosuje na PIS=BP. Czyli skąd mogą być głosy dla Barczyka? Jedynie z części PISu i Konfederacji.


Na wyciągniętego z rękawa Romana Dyzmę. Po 2 latach oszukiwania społeczeństwa i grania z PiS w Covidzie...ze Barczyk który zadłużył s,pisał i zamknął na w lata dla mieszkańców...to padaczka że nie ma leps,ych kandydatów..

Ponad 30 mln dlug w ciągu 2 lat..to nie jest rekomendacja bym temu gościowi zaufać..
A to co sie d,ieje w szpitalu to wszyscy wiedzą mimo HOPSA HOPSA SLOWOM STAROSTY GABRYSIAKA.......ŻENUA


~~Brudny Driakiew napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pisowcy napisał(a): Wy pisowcy jak chcecie być dobrzy dla Tegp Państwa to w czasie wyborów zostancie w domu.Bo dość krzywdy od strony Was uczyniono w tym Kraju.

zgadzam sie! rozgonic tych nieudacznikow!


A to co sie dzieje w szpitalu to wszyscy wiedzą mimo HOPSA HOPSA SLOWOM STAROSTY GABRYSIAKA.......ŻENUA

Tęcza mimo że z pisem ..taki Barczyk..jaki wynik finansowy szpitala...
Podsumowując jest na minusie kilkudziesięciu milionów złotych.....
Szuka ten kandydat immunitetu???bo jak widać o naprawie służby zdrowia jest w debebecie:))))((

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kutasy pisowce niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 19:03
Kaczyński wyłożył karty na stół. "Skandaliczne" https://wiadomosci.wp.pl/kaczynski-wylozyl-karty-na-stol-skandaliczne-6929408057371424a


Opryskliwy rząd kpi sobie z Polaków
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kaczynski i jego antypolska mafia niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 19:04
https://www.money.pl/gospodarka/nieprzyzwoity-plebiscyt-opinia-6929481797544736a.html

Kanalia kaczynski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kuj niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 19:05
szymonek połaczył pis z bespartyjnymi-wiadomo o co chodzi w bolesławcu.a tak na marginie jak to mozliwe ze skretacz mebel zostal posłem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowa Gipsówka niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 19:15
~~kuj napisał(a): szymonek połaczył pis z bespartyjnymi-wiadomo o co chodzi w bolesławcu.a tak na marginie jak to mozliwe ze skretacz mebel zostal posłem
Pochwal się kim Ty jesteś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Milin niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 19:16
~~Brudny Driakiew napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Pisowcy napisał(a): Wy pisowcy jak chcecie być dobrzy dla Tegp Państwa to w czasie wyborów zostancie w domu.Bo dość krzywdy od strony Was uczyniono w tym Kraju.

zgadzam sie! rozgonic tych nieudacznikow!


Wy zagłosujecie na następnych, w niczym nie jesteście lepsi !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawy Starzec niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 19:38
powiedzcie mi piSSdzielce jedno...
dlaczego kiedyś i PO i SLD chciało likwidacji Senatu a wasi byli temu pomysłowi przeciwni?
no jak to kmiotki wytłumaczycie? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czekoladowa Pragnia niezalogowany
11 sierpnia 2023r. o 19:47
Bezpartyjni to ściema i gamonie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMA Metrohouse zaprasza