Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wesele i ślub - foto, oprawa muzyczna i inne usługi

~ niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 15:45
polecam Dj Power music
super prowadzi wesele i ma bardzo dobry sprzet i swiatla
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 18:35
forever z legnicy swietnie gra lub mixy z weglińca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 18:42
~ napisał(a): forever z legnicy swietnie gra lub mixy z weglińca
ale ktos pytal o DJ a nie zespoly
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~--- niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 22:05
Jegomość jest świetny ale jak terminy zajęte to nic nie poradzisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14058
#Alicja222 nieaktywny
13 września 2015r. o 21:58
Ktoś pytał o oprawę muzyczną ślubu. Mogę polecić Orkiestrę Symfoniczną, która grała na naszej ceremonii. Tutaj jest filmik z występu: www.orkiestranaslub.pl. To niesamowite uczucie wchodzić do kościoła przy dźwiękach muzyki klasycznej. Orkiestra fantastycznie podkreśla ten wzruszający moment :)
Niestety nie potrafię powiedzieć jak to wygląda z terminami na ten rok, ponieważ zamawialiśmy ich z dużym wyprzedzeniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~aligator niezalogowany
14 września 2015r. o 3:06
Alicja jak ja to dobrze znam. Zgrany zespół. Duzo ich tam jest, ale to wiemy kiedy bierzemy taką firmę. Ale zawsze kontroluj bo ślub bierze się tylko raz.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2015r. o 18:19
~Bombonierka napisał(a):
~ napisał(a):
~Pati napisał(a): Hey szukam zespołu na wesele !PILNE!
interesuje mnie zespół Bianco, Stece młodzi i zespół jakiś policjantów ze złotoryji ale nie znam nazwy, czy ma któs namiary na te zespoły najlepiej adres e mail lub strona internetowa
Dzieki

Zespoły widma Brak strony internetowej ,facebooka Youtube Czy one wogole istnieja
Wez sobie lepiej zespoł gdzie wszystko masz na stronie dane kontaktowe ,demo ,zdjecia

hej ja ostatnio zamówiłam na moje wesele zespół Bianco nr do nich .....160275. Polecam! Pan bardz profesjonalnie podszedł do sprawy.


I tu sie chłopie grubo mylisz, bo reklamują się i zakładają strony zespoły, które nie maja roboty bo ludzie za bardzo ich nie polecają. Taki zespół jak Bianco nie potrzebuje tego, bo ludzie sami ich reklamują a to najlepsza reklama i to jeszcze darmowa. Dobry zespół REKLAMUJE SIĘ tylko na początku swojej działalności.
Znam dobrze ten zespół i powiem Ci, że oprócz tego, że jest chyba w okolicy najlepszy to jeszcze oryginalny. Ten zespół gra wszystko na żywo często w swoich stylach w swoich interpretacjach i jest to wszystko na wysokim poziomie. Ludzi bawią do bólu tyle ile potrzeba a nie tyle ile jest nagrane. Jeśli chodzisz na wesela to mozesz dostrzec, że muzyka często jest ta sama tylko gęby sie zmieniają.
Pomyśl drugim razem zanim coś napiszesz!!!. Ten zespół grał u mnie kilka wesel w rodzinie dlatego polecam choć telefonu nie podam, jak ktoś będzie pytał znajomych to na pewno znajdzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2015r. o 18:30
~Piotr napisał(a): Co jest z tym zespolem Bianco ? Sam kiedys byłem zainteresowany wynajeciem ich czytajac pochlebne komentarze na tym forum zaczalem szukac ich w necie i nawet nie znalazłem telefonu
podejrzewam ze albo takiego zespolu nie ma albo jest kiepski i sam sobie pisze pochlebne komentarze
Ja wynajalem inny zepoł bo stwierdzilem ze kota w worku nie bede bral

Brak strony internetowej brak ich na facebooku i Youtubie
moe ktos napisze gdzi oni graja skad są jaki sklad ma zespól i na jakich instrumentach graja
Moze bedzie to jakas wiarygodna informacja poparta wskazaniem miejsca gdzie graja


Przepraaszam miałem zacytować tego posta a nie tego powyżej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza