Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wesele i ślub - foto, oprawa muzyczna i inne usługi

13414
#xp5010 nieaktywny
29 marca 2015r. o 10:49
WEDLUG MNIE ZESPOL W KTORYM NIE MA GLOSU MESKIEGO I ZENSKIEGO JEST TYLKO DOBRY "W POLOWIE
Po prostu zawsze bedzie brakowac piosenek meskich lub zenskich
Moi drodzy wybierajcie zespoly gdzie spiewaja kobiety i mezczyzni
a jeszcze lepiej jak spiewaja w duecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grzegorz niezalogowany
29 marca 2015r. o 13:24
xp5010 napisał(a): WEDLUG MNIE ZESPOL W KTORYM NIE MA GLOSU MESKIEGO I ZENSKIEGO JEST TYLKO DOBRY "W POLOWIE
Po prostu zawsze bedzie brakowac piosenek meskich lub zenskich
Moi drodzy wybierajcie zespoly gdzie spiewaja kobiety i mezczyzni
a jeszcze lepiej jak spiewaja w duecie( Odnośnie twojego wpisu na rankingu, podaj swój nip i zacznij od siebie, nie moderator sprawdzi tylko ty sprawdz i będzie porządek na tym rankingu jak masz jajo to zrób to !!!)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13414
#xp5010 nieaktywny
29 marca 2015r. o 16:06
Nie wiem chlopie o co ci chodzi ja tylko podsumnalem mysl zeby uporzadkowac ranking
Sam nie uczestnicze w rankingu ale mam firme zwiazana z weselami ,a na rankingu istniea wymyslone zespoly ,ktorych w rzeczywistosci nie ma i weryfikacja w Ceidg by uporzadkowala ranking
Skoro ci to nie pasuje to oznacza to ze grasz na czarno nie odprowadzasz podatkow i zabierasz robote tym ,ktorzy prowadza dzialanosc gospodarcza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
29 marca 2015r. o 16:17
po co mam ten ślub i cała oprawa , czy nie lepiej udać sie w jakąś podróż, jak już...no ale każdy robi to co lubi ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~weselnik niezalogowany
13 kwietnia 2015r. o 22:04
Ty jako kamerzysta Zbyszku nie wypowiadaj się na temat zespołów!! Sam się opierda..... przez całe wesele!!!!! Piszę ten post, gdzie ty filmowałeś moje wesele i przestrzegam wszystkich nowożeńców przed twoimi usługami. TOTALNE DNO!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aga niezalogowany
27 kwietnia 2015r. o 2:56
Witam, ja też jestem pod wrażeniem, ponieważ jestem wokalistką w tym zespole od 7 lat i niestety nie jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami laptopa....Od czasu do czasu gramy dodatkowo z perkusistą jeśli ktoś ma ochotę zapłacić więcej za wesele, ale odkąd tu śpiewam laptopa ani na scenie, ani pod sceną nie trzymaliśmy....chyba, że mowa o studniówkach, ale to niestety nie nasz laptop wtedy występuje tylko dj-a, z którym gramy bloki na zmianę. Bardzo proszę nie podawać fałszywych informacji. Może pomylił Pan zespoły???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
54
#picasso nieaktywny
28 maja 2015r. o 10:25
Dawno tu nie zaglądałem ale widzę że poziom dyskusji się nie zmienił :)

Eeeech .... :P

Wesele to jedyny dzień w życiu ... JEDYNY :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~w niezalogowany
26 sierpnia 2015r. o 13:13
Polecacie jakiegoś DOBREGO DJa na wesele? Poza DJ Jegomość, bo już wiem, że niestety ma zajęty termin, który mnie interesuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza