Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wesele i ślub - foto, oprawa muzyczna i inne usługi

~Bolek niezalogowany
5 października 2015r. o 20:45
Jezeli chodzi o Bianco to mialem ich okazje widziec w Anabeli
widziec wystarczy sluchac raczej nie
poziom 10 lat za murzynami brak wokalistki
prowadzenie zabaw beznadziejne zabawy obciachowe
sprzet charczacy brak jakichkolwiek swiatel
Wszystko to do kupy przewawia za tym ze Bianco to ostatni zespol jaki bym wybral
Troche lepszy jest od nich Versus

Ale ludzie zastanowcie sie czy wy naprawde nie widzieliscie zespolu o dobrym POZIOMIE TAKIE JAK NP Forest ,Tomski Band ,Laguna inne wieloosobowe zespoly
a nie 2 facetow ,ktorych nie stac na zatrudnienie dobrej wokalistki i puszczajacych
ogolnie dostepne miernej jakosci podklady na keobard za 50 gr za szt

zastanowcie sie wesele jest tylko raz w zyciu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasia niezalogowany
5 października 2015r. o 21:09
Znowu konkurencja, która głównie siedzi w domu smaruje tych, którzy są najlepsi. Żałosne.
Ja też w tym roku niedawno bawiłam się przy tym zespole i mam całkiem odmienne zdanie. Nigdzie jeszcze tak dobrze się nie bawiłam! Bianco górą!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stefcio niezalogowany
5 października 2015r. o 21:49
Kasia tak naprawde to jestes Facet i jestes z zespolu Bianco
i nie mozesz sie pogodzic z tym ze Bianco to juz przezytek i moze grac dla nie wymagajacych klientow w remizie strazackiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ania niezalogowany
5 października 2015r. o 21:54
Ja pier...Bianco ..... tragedia uchowaj Boze przed tymi pseudomuzykami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2015r. o 22:05
Bianco fakt tragedia. U mnie na weselu niedawno gral zespol Flesz z BC rozkrecili wesele na max az ludzie nie chcieli isc do domu.A dekoracje sali DecorEfekt z warty albo jakos tak,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 października 2015r. o 22:09
Bianco fakt tragedia. U mnie na weselu niedawno gral zespol Flesz z BC rozkrecili wesele na max az ludzie nie chcieli isc do domu.A dekoracje sali DecorEfekt z warty albo jakos tak,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kazu niezalogowany
8 października 2015r. o 7:17
Flesz - śmiechu warte. TO co powiem można łatwo sprawdzić. Wszyscy trzej Panowie nie umieją grać!!! same gotowe aranżacje. Klawiszowiec zagrał w ciągu dwóch dni góra 5 piosenek (ale jak grał to było widać - skupienie sięgało zenitu o fałszach nie wspomnę)

Basista udaje najlepiej,
klawiszowiec - przypatrz się z bliska to zachowuje się jakby coś ukradł (markuje ale nie udolnie) a gitarzysta nawet nie umie udawać. Ma niepodłączoną i nienastrojoną gitarę i operuje raptem trzema chwytami cokolwiek by "nie grali"
Nie wierzycie? to sprawdźcie jeśli się z nimi spotkacie. TO SĄ FAKTY nie do podważenia.

Chyba sami sobie piszą pochlebne słowa, bo ani grania ani śpiewu na jakimś przyzwoitym poziomie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Majka niezalogowany
8 października 2015r. o 8:41
Polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.