Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Złotawa Sałata niezalogowany
17 października 2023r. o 21:45
~~Jurek ujarzmiony napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Złotawa Sałata napisał(a): zaraz ...a kto nałożył ''niemieckie jarzmo'' twojemu bratu ? ...Tusk? ;D
widzisz?...Gario wygrał a ty jak twój piSS dzisiaj z palcem w dupce....;D


Widzisz jak nisko upadasz nie mając argumentów , porażka PiS ani mnie ziębi ani nie grzeje , niejaki Janusz oszust zadał mi pytanie bodajże w lipcu ( kto wygra wybory ) - odpowiedziałem PiS ale nie będzie miał większości do tworzenia rządu .
Jakim DURNIEM trzeba być aby w dyskusji ze mną pisać o braciach , jeden wybrał Niemcy , drugi został lewakiem , ich wybór mnie nic do tego .
Dopisane 17.10.2023r. o godz. 21:05:Ktoś napisał: ~~Złotawa Sałata napisał(a): HAHAHAHAHA...to teraz Tusk to twój kolega?
a jeszcze dwa ,trzy dni wstecz był dla ciebie ''ryżym'' ;D


Wiedziałem że mój ironiczny wpis pokazuje jak z Ciebie można drzeć łacha , był i jest sprzedajnym solidaruchem .


Tusk był , jest i pozostanie ryżym lisem ,
tak samo jak ty nic nie znaczącą kreaturą,
wielokrotnie pisałem chcesz porozmawiać na argumenty nie włączając naszej rodziny do nieudolnych zaczepek , pokaż że masz to coś
zapraszam na kawę z ciastkiem na mój koszt
30.10.2023 Hotel Ibis Style , zobaczysz na żywo to niemieckie jarzmo .

wiedziałem że mój ironiczny wpis pokaże jak z ciebie można drzeć łacha...
Jurek ...nie mam nic do twojej rodziny...znam Lucjana i znam Gariosa...;D

a teraz nie rozumiem skąd u ciebie ta ''kreatura''? :D
czy jak gdzieś ciebie wyzywam? ...czy wyzywał Lucjana?...a może Gario?
Jurek...co ty z tą kawą i ciasteczkami?

szukasz na to amatora to proponuję ci kozią górkę...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~umorusany czajnik niezalogowany
17 października 2023r. o 21:47
giertych i biedron w jednym "opozycyjnym" obozie

ktos ma złudzenia jak długo to przetrwa ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
17 października 2023r. o 21:51
M21W2 napisał(a):
Bez wahania napiszę , jedna i druga obietnica tyle warta co Twoje wpisy , cieszą się Niemcy , cieszysz się Ty , wygrała opcja ich poddanych .
Ależ zrozumiałem , podjęliście decyzję , PZPR - owcy też podjęli decyzję , nałożyli nam sowieckie jarzmo wy nakładacie Niemieckie .

Oj Lucjanie , bez wahania ? Co nagle to po diable.
Najpierw zarzucasz nam ze jesteśmy poddanymi Niemca , potem ze mamy sowieckie jarzmo i na dodatek Niemieckie.
Lucjanie czy Ty analizujesz co piszesz ?
My Polacy , Ty , Jan , PRL . Yogi , Bubu a nawet ja zyjemy w Unii Europejskiej. Mamy swoją gospodarkę i zamiast ją rozwijać Polskie partie zajmują się rozwojem swoich pozycji. Ty , emeryt , rolnik wytaczasz najcięższe działa w obronie skompromitowanych polityków i związku który był bardziej partią niż związkiem zawodowym. Nigdy nie stawał w obronie ludzi pracy prywatnych firm. Jego działacze byli tylko tam gdzie publiczny grosz. Tam gdzie mogli coś wyrwać sobie.
Osiem lat rządów PiS wykazało że to partia tylko dla swoich.
Na całym świecie przeciwnik polityczny nazywany jest konstruktywną opozycją a w " prawej i sprawiedliwej " Rzeczypospolitej nazywany jest WROGIEM . WYPOWIEDŹ KACZYŃSKIEGO NA OSTATNIM KONGRESIE .
" NASI WROGOWIE ".
I Ty chcesz ludzi uczyć demokracji współpracy zabiegania o lepsze jutro ?
Kampania się skończyła . Schowaj szable i armaty . Nie szukaj ani sobie ani powszechnie wrogów.
To tylko wybory a my jesteśmy TYLKO I AŻ SUWERENEM.


Dopisane 17.10.2023r. o godz. 21:51:

pIs przegrał bo Polacy mieli dosyć. Gdyby głosowali sami młodzi i kobiety nie był by chyba w sejmie.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 października 2023r. o 21:53
PanM napisał(a): , potem ze mamy sowieckie jarzmo


Jak się nauczysz czytać ze zrozumienie powrócę do dyskusji z Tobą teraz szkoda czasu , napisałem - mieliśmy sowieckie jarzmo , MIELIŚMY SOWIECKIE JARZMO - DOTARŁO .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawa Sałata niezalogowany
17 października 2023r. o 21:55
M21W2 napisał(a): Jurek ta kreatura pisze pis przez dwa duże SS to samo o wyborcach PiS -u , wiem co to znaczy , tylko w jego pustym łbie mógł się narodzić taki pomysł .

;D
SŁYCHAĆ WYCIE?...ZNAKOMICIE...;D ;D ;D

w przeciwieństwie do ciebie ja wiem co piszę o piSS i o piSSdzielcach...;D

''kreaturo'' ;D
długo przeżuwałeś w ukryciu gorycz piSSdzielskiej porażki by teraz wyjść z ''konspiry'' i wrócić do plucia tu piSSdzielskim jadem i nienawiścią ...;D
cieszę się że wróciła tu twoja ''normalność'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
17 października 2023r. o 21:56
TVP też załatwię w jeden dzień, tak jak...
KPO ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 października 2023r. o 22:02
PanM napisał(a): pIs przegrał bo Polacy mieli dosyć. Gdyby głosowali sami młodzi i kobiety nie był by chyba w sejmie.



Ot "filozof " , PiS wygrał , jak zaprzeczasz to jesteś oderwany od rzeczywistości .



Dopisane 17.10.2023r. o godz. 22:02:

~~Złotawa Sałata napisał(a): w przeciwieństwie do ciebie ja wiem co piszę o piSS i o piSSdzielcach...;D

''kreaturo'' ;D

~~Złotawa Sałata napisał(a): w przeciwieństwie do ciebie ja wiem co piszę o piSS i o piSSdzielcach...;D

''kreaturo'' ;D



Ja też wiem kogo mogę z czystym sumieniem nazwać " kreaturą " Ciebie i Tuska .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
17 października 2023r. o 22:04
Lucjanie zapraszałem kilkukrotnie do rozmowy , po prostu siąść przy kawie i ciasteczku jak przystało na prawdziwych mężczyzn , lecz oni wiesz jak ten nienawistnik co powrócił …
skleił z 14 różnych formacji tzw koalicję
i wmawia że wygrał , nawołuje do prezydenta o szybkie decyzje ,,,,
przecież powinien jako rudy przebiegły
najlepiej wiedzieć , „szybkością najbardziej posługiwać można się w łapaniu pcheł”
Też byłem pewien wygranej PiS , lecz jak wspomniałeś za mało mandatów by móc
Samodzielnie rządzić .

Zaczyna się jedną z ich koalicjantek zapytana w Polsacie co będzie z 800+ , zaczyna kombinować , dostaną tylko ci co pracują ..;)
a mogła prosto z mostu , będziecie zapy…..lać
podatki płacić , to dostaniecie …;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.