Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Złotawa Sałata niezalogowany
17 października 2023r. o 22:05
a nazywaj...co mnie do tego jak nazwie mnie takie ''indywiduum'' jak ty? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
17 października 2023r. o 22:09
Sałata - Kozia górka przyszła Tobie z odsieczą - cieszysz się ? .


Dopisane 17.10.2023r. o godz. 22:09:

~~Złotawa Sałata napisał(a): a nazywaj...co mnie do tego jak nazwie mnie takie ''indywiduum'' jak ty? ;D



Indywiduum - podoba mi się , osoba Tobie bliżej nieznana której piszesz życiorys .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
17 października 2023r. o 22:11
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a): pIs przegrał bo Polacy mieli dosyć. Gdyby głosowali sami młodzi i kobiety nie był by chyba w sejmie.



Ot "filozof " , PiS wygrał , jak zaprzeczasz to jesteś oderwany od rzeczywistości .

Lucjanie , 45 % głosów na wsi. Najwięcej wyborców bez wykształcenia. Pamiętasz co nam obiecano w latach 80 ?
Że nowe związki dopilnują aby Polaka była dla wszystkich Polaków Lucjanie. Nie tylko dla związkowców i PiS owców. Nie tylko dla katolików .
Pamiętasz dlaczego komuniści wprowadzili stan wojenny ?
Przecież wszystko było ugadane. Pokojowe oddanie władzy. Ale wtedy tacy jak Olszewski , Kaczyńscy , Macierewicz i im podobni zachcieli strajków i odwetu. Czy coś się nie zgadza ?
Pisałeś że komuchy zdelegalizowali solidarność. Prawda . A pisałeś dlaczego ? Gospodarka , praca i permanętne strajki nigdy nie szły i nie będą szły w parze.



Dopisane 17.10.2023r. o godz. 22:11:

M21W2 napisał(a): Sałata - Kozia górka przyszła Tobie z odsieczą - cieszysz się

Lucjanie jak Cię nie nazywam anu wieśniakiem ani plantatorem. Mam na imię Przemysław. / lub avatar PanM /

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawa Sałata niezalogowany
17 października 2023r. o 22:22
wychodzi z ciebie ''tempak'' ;D
a ''bazyliszek''? ...to też była ''odsiecz'' ?

ty w każdym który ci prawdę napisze widzisz wroga ...
dlaczego więc nie odezwał się tu ktoś kto by cię tu poparł ,bronił twoich ''racji''
nie daje ci to do myślenia?...wiem że i to jest dla ciebie bolesne...że ci z tym ciężko...
ale prawda jest jedna ...popierając tą piSSdzielską bandę jesteś współwinny temu w jakim stanie jest dzisiaj Polska...rozdarta wewnętrznymi konfliktami społecznymi i osłabiona zewnętrznie...
twoi zniszczyli ten kraj ,zdegradowali do roli europejskiego pariasa...
ochłoń chłopie i pogódź się z porażką ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
17 października 2023r. o 22:22

a teraz nie rozumiem skąd u ciebie ta ''kreatura''? :D
czy jak gdzieś ciebie wyzywam? ...czy wyzywał Lucjana?...a może Gario?
Jurek...co ty z tą kawą i ciasteczkami?

szukasz na to amatora to proponuję ci kozią górkę...;D

Janusz odpowiem „kreatura” jest każdą osobą która wzbudza we mnie wstręt i odrazę ,
grający nieczysto . Masz coś do mnie usiądź
do rozmowy , i dlatego ta kawa , a że moje poglądy różnią się od innych nie uprawnia do
nikczemnego krytycyzmu , a jeżeli plan mój się nie zmieni to i odwiedzę Przemka bez twoich wskazówek , chyba że chcesz mi życie układać
to trafiłeś kulą w płot .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawa Sałata niezalogowany
17 października 2023r. o 22:29
M21W2 napisał(a): Sałata - Kozia górka przyszła Tobie z odsieczą - cieszysz się ? .Dopisane 17.10.2023r. o godz. 22:09:
Ktoś napisał: ~~Złotawa Sałata napisał(a): a nazywaj...co mnie do tego jak nazwie mnie takie ''indywiduum'' jak ty? ;D



Indywiduum - podoba mi się , osoba Tobie bliżej nieznana której piszesz życiorys .



no i po co te lamenty?...w ty ile razy tu pisałeś mój ''życiorys''?
a ta ostatnia ''kreatura''?
tyle razy ci pisałem chłopie...powstrzymuj emocje, nie daj się im ponosić...;D

tylko nie pierdziel mi tu po raz kolejny że udzieliłeś ''adekwatnej '' odpowiedzi bo to ty -co łatwe jest do sprawdzenia :D - zacząłeś wyzwiska...;D
idź spać chłopie jak ci tu wcześniej poradzono...korzystaj z dobrych rad bo nie masz tego na co dzień...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawa Sałata niezalogowany
17 października 2023r. o 22:36
~~Jurek napisał(a):
a teraz nie rozumiem skąd u ciebie ta ''kreatura''? :D
czy jak gdzieś ciebie wyzywam? ...czy wyzywał Lucjana?...a może Gario?
Jurek...co ty z tą kawą i ciasteczkami?

szukasz na to amatora to proponuję ci kozią górkę...;D

Janusz odpowiem „kreatura” jest każdą osobą która wzbudza we mnie wstręt i odrazę ,
grający nieczysto . Masz coś do mnie usiądź
do rozmowy , i dlatego ta kawa , a że moje poglądy różnią się od innych nie uprawnia do
nikczemnego krytycyzmu , a jeżeli plan mój się nie zmieni to i odwiedzę Przemka bez twoich wskazówek , chyba że chcesz mi życie układać
to trafiłeś kulą w płot .


Jurek ...gdzie ja gram ''nieczysto''?
ja co myślę to piszę ale w swoim krytycyzmie nie idę tak daleko by wyzywać innych od ''kreatur''
to jest według ciebie ''czysta gra''?
już ci kiedyś pisałem tutaj otwartym tez tekstem że odwiedzać możesz kogo chcesz i kiedy chcesz więc nie pieprz mi tu że ja ci udzielam wskazówek...;D
więc ''trafiłeś kulą '' obok płotu...;D

czy ja mam coś do ciebie?...myślę że pewne sprawy już sobie osobiście wyjaśniliśmy...no chyba że zapomniałeś ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawa Sałata niezalogowany
17 października 2023r. o 22:46
no dobra...
Polska wygrała...Polacy wygrali ...
piSSdzielce przegrali i czas wykopać ich na ''śmietnik '' jako jedną z najbardziej haniebnych kart polskiej historii ...
czas na podusię bo zaraz koniec ''szkiełka''

aha...piSS do wora...;D
i na dobranoc delikatna parafraza...''cała Polska z was się śmieje -piSSlamiści i złodzieje'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.