Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Słomkowa Petunia niezalogowany
18 października 2023r. o 6:51
~~Cynamonowa Brzoza napisał(a): z dnia na dzień, z godziny na godzinę wszystko wokół nas robi się coraz piękniejsze...
już nadszedł czas rozliczeń...;D

i to cieszy...
tylko od strony piSSdzielców ''słychać wycie'' .... i tu należy dodać-znakomicie...;D
udanego dnia wszystkim..no prawie wszystkim ...;D


Zaczęli się zgłaszać pierwsi kandydaci na „świadków koronnych” .Oni udają spokój, ale w szeregach przestępców musi się dosłownie gotować. Raz, że wiedzą, że to koniec. Dwa, wiedzą, że nad nowym rządem jest wielka presja społeczna na rozliczenie przestępstw ZJEP. Trzy, że Lońka już ledwie zipie i zaczyna się walka o schedę. Same problemy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~antypisior niezalogowany
18 października 2023r. o 6:58
Przepraszam, ale mam pytanie? Z kim Polska wygrała? Jakiś mecz był i przespałem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowa Brzoza niezalogowany
18 października 2023r. o 7:25
tak ...to był mecz...
mecz ostatniej szansy ...;D
mecz tradycyjnie- o wszystko...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gaweł niezalogowany
18 października 2023r. o 9:09
Sałata ty metaforami operujesz?
Pieniądze z KPO odblokowane na drugi dzień po wygranych wyborach to metafora?
A czterodniowy tydzień pracy to też metafora?
Czy mamy czekać? Tylko ile ? Podaj procedury sałata.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Hutujnia niezalogowany
18 października 2023r. o 9:17
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złotawa Sałata napisał(a): ..nawet tutaj nazywasz własnego brata ''lewakiem''


Ma lewackie poglądy jak TY więc dla mnie jesteście lewakami ( potocznie o ludziach o lewicowych poglądach ) ja dla Ciebie i nie tylko jestem piSSdzielcem , to jest ok . hipokryto ?

Lucek, Zbyszek poprosił mnie bym Ci przekazał, Że woli być "lewakiem" u rudego niż komunistą u małego oszczanego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowa Brzoza niezalogowany
18 października 2023r. o 9:29
bo jest człowiekiem rozsądnym...wie co jest dobre dla Polski i Polaków...
jak tylko go spotkam to pogratuluję mu sukcesu...bo to i jego sukces...

a kto zaprzeczy temu że Polska i Polacy wyborami jakich dokonali wygrali , ten ''kiep'' nie myślący perspektywicznie a zwykły współczesny ''targowiczanin'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wyborca KO niezalogowany
18 października 2023r. o 9:42
Nie pomogły ścieralne długopisy . Czy ten kreujący się na praworządnego Lucjan skomentuje ten fakt? Czy to tak miało wyglądać państwo pis? Czy takim długopisem swoje ustawy podpisuje ten siedzący w Belwederze? Lucjan długo jeszcze nie podniesie z tej klęski .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~loha niezalogowany
18 października 2023r. o 10:49
Idę o zakład że bijecie koniki pod temat który nie będzie miał miejsca - nikt nikogo nie posadzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza