Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Cynobrowy Rozchodnik niezalogowany
18 października 2023r. o 10:59
~~Jaskraworuda Hutujnia napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Złotawa Sałata napisał(a): ..nawet tutaj nazywasz własnego brata ''lewakiem''


Ma lewackie poglądy jak TY więc dla mnie jesteście lewakami ( potocznie o ludziach o lewicowych poglądach ) ja dla Ciebie i nie tylko jestem piSSdzielcem , to jest ok . hipokryto ?
Lucek, Zbyszek poprosił mnie bym Ci przekazał, Że woli być "lewakiem" u rudego niż komunistą u małego oszczanego :)

Zbyszek w przeszłości prowadził dużo lewych interesów, to i lewakiem został
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
18 października 2023r. o 11:21
Oni są tak zachwyceni tym powrotem do
upadku że zabraknie im logicznego myślenia
pieją z zachwytu jak cała koalicja , tylko jest jedno ale , PiS wygrał wybory niezaprzeczalnie , lecz nie uzyskał wystarczającej większości , składanka
z 14 stu formacji była potrzebna by uzyskać
większość mandatów które w rzeczywistości
dają im szansę rządzenia , jeżeli to nazywamy zwycięstwem, to żal mi was .
Następstwa będą powoli pokazywały ten nierozerwalny pakt Tygryska z Tuskiem i Czarzastym , poczekajmy czas jest cierpliwy
I zapewniam stawiając na cel dobroczynny
500 Euro , bez pieniędzy z Uni leżą i beczą
maksymalnie 2 lata i biała flaga….
Nadzieja umiera ostatnia, więc życzę wam by jak najpóźniej zmarła …;);)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nie w kij dmuchany niezalogowany
18 października 2023r. o 11:59
Tusk obiecał:
Aborcja na żądanie
Kasę byłym ubekom
Inwitro za friko
Ale już zdążył nie dotrzymać słowa:
Kasa z kpo na drugi dzień po,, sukcesie,,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowa Brzoza niezalogowany
18 października 2023r. o 12:05
~~Jurek napisał(a): Oni są tak zachwyceni tym powrotem do
upadku że zabraknie im logicznego myślenia
pieją z zachwytu jak cała koalicja , tylko jest jedno ale , PiS wygrał wybory niezaprzeczalnie , lecz nie uzyskał wystarczającej większości , składanka
z 14 stu formacji była potrzebna by uzyskać
większość mandatów które w rzeczywistości
dają im szansę rządzenia , jeżeli to nazywamy zwycięstwem, to żal mi was .
Następstwa będą powoli pokazywały ten nierozerwalny pakt Tygryska z Tuskiem i Czarzastym , poczekajmy czas jest cierpliwy
I zapewniam stawiając na cel dobroczynny
500 Euro , bez pieniędzy z Uni leżą i beczą
maksymalnie 2 lata i biała flaga….
Nadzieja umiera ostatnia, więc życzę wam by jak najpóźniej zmarła …;);)

poważnie ?...bez pieniędzy z Unii ''leżą i kwiczą''?
no tu wytłumacz mi teraz jak to jest w końcu z twoim Lucjanem?....jeszcze wczoraj jęczał o ''poddaństwie'' od Niemiec ,wyzywacie Tuska od ''folksdojczów'' ,tak obrażał tu Merkel a ty tu teraz piszesz że gdyby nie Unia...
a przecież i ty tu pisałeś że Unia to tak naprawdę Niemcy... ze oni rozdają karty...
trudno jest i jego i ciebie zrozumieć...myślę że wy nie nadążacie za własnymi myślami...
a kiedy zauważacie że nie dajecie rady w walce na argumenty i ty i on uciekacie do wyzwisk ...;D

i skończ już pieprzyć Jurek z tym ''niezaprzeczalnym zwycięstwem'' bo to jest śmieszne oględnie pisząc...
nazwę to tak...twoi wygrali bitwę ale wojnę przegrali ...;D
zresztą wojnę którzy sami wcześniej wywołali...nawiązując do historii to takie nasze współczesne ''adolfy'' ;D
znasz powiedzenie -Rzym płonie a oni się bawią?
tak właśnie robili piSSdzielce...marnie skończyli i słusznie zbierają to co sami zasiali...
i co teraz?...wyzwiesz mnie od ''kanalii''? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowa Brzoza niezalogowany
18 października 2023r. o 14:39
każdy dzień a nawet godzina pokazuje jak dotkliwa jest dla piSSdzielców ta porażka...
zbynio''zero'' już myśli o ponownych odejściu od piSSdzielców...;D
na dodatek jeden z naczelnych propagandystów piSSdzielców przyznje że stworzyli propagandę przy której lata 70-te to ''małe miki'' ;D

i jak tu nie mieć przekonania że trafiła ona głównie do ludzi o zawężonych lub wręcz ograniczonych procesach myślowych...

jak mnie to teraz kurna cieszy...;D
a kiedy pisałem takim że obudzą się z ''palcem w dupce'' jedyne co potrafili to pisać o ''lemingach''
którymi sami byli jak widać...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Hutujnia niezalogowany
18 października 2023r. o 14:51
~~Cynamonowa Brzoza napisał(a): każdy dzień a nawet godzina pokazuje jak dotkliwa jest dla piSSdzielców ta porażka...
zbynio''zero'' już myśli o ponownych odejściu od piSSdzielców...;D
na dodatek jeden z naczelnych propagandystów piSSdzielców przyznje że stworzyli propagandę przy której lata 70-te to ''małe miki'' ;D

i jak tu nie mieć przekonania że trafiła ona głównie do ludzi o zawężonych lub wręcz ograniczonych procesach myślowych...

jak mnie to teraz kurna cieszy...;D
a kiedy pisałem takim że obudzą się z ''palcem w dupce'' jedyne co potrafili to pisać o ''lemingach''
którymi sami byli jak widać...;D

Ciszej nad tą PISią trumną OK? :) leżącego się nie kopie :) takie były kiedyś zasady :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowa Brzoza niezalogowany
18 października 2023r. o 15:06
absolutnie nie...
osiem lat szkodzili Polsce ...osiem lat poniżali Polaków ...
te osiem lat musi teraz do nich wrócić...
to jest teraz rachunek za krzywdy jakie wyrządzili krajowi i jego mieszkańcom...

dzisiaj o zasadach nie można już pisać bo wszelkie zasady piSSdzielce łamali całymi latami...
teraz piSS do wora...
w tych wyborach wypruto z nich flaki a ja jedyne co dla nich mogę zrobić to posypać je solą ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
18 października 2023r. o 15:42
Cała " pisia " retoryka i fanatyzm oparte było na hasłach słanych z kościelnej ambony. Cała jedność i solidarność / Solidarność też /obracają się w religijnej filozofii. " Każdy który nie z nami jest wrogiem".
To jednoznaczny bardzo mocny argument na oddzielenie kościoła od świeckiej państwowej pępowiny. Kler to organizacja w której przepływ dóbr ma tylko jeden kierunek . Na zewnątrz nawet nie ma zaworów powrotnych.
35 % skrajnie religijnych i 35% popleczników PiS. Plus niedookreślona Konfederacja.
PiS skrajnie lewicowa organizacja nazywająca sama siebie prawicą.
Prawica to kierunek zorientowany na własność prywatną. Przedsiębiorczość , kreatywność , pracowitość. Tam gdzie najpierw jest człowiek potem państwo. Tam gdzie największą świętością jest własność prywatna a nie intronizowane postaci biblijne.
Zwolennicy PiS - to głównie młode pokolenia dało wam kopa. Ono potrzebuje lepszej przyszłości dla siebie i swoich dzieci a nie rozdrapywania zaropiałych ran z przed stu lat.
Mieszkania , dobra praca , godna praca , pokój , rozrywka a nie żołnierze wyklęci i powstańczo wojenna martyrologia.
Im potrzebna jest wiedza, nauka , kultura a nie zabobony i religijne dogmaty.
Nauka o realnym życiu a nie przymusowa kościelna indoktrynacja.
Szkoda że 196 darmozjadów i szkodników przez następne cztery lata będzie się pasło na publicznym garnuszku.










" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza